Време е за ИКЕА! - Тема 29

  • 45 391
  • 775
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 22 867
Зарязаха ги точките нещо. Досега винаги са ми начислявани веднага, след ден-два се появяваха, даже се учудвах, че има хора, които се оплакват. Е, сега и аз в тоя отбор, за последната поръчка  от 19 януари тая година ни една точица нямам сложена. ще трябва и аз да ги погна,  ама ще изчакам и най-последната да пристигне, понеделник-вторник ще се появи.

# 376
  • In transit
  • Мнения: 11 940
Това с неначислението на точките взе да им става навик, изпратих имейл с номера на картата и номера на поръчката, та ги въвеждаха ръчно.
А рефрешвате ли страницата след покупка? Защото горе вдясно на страницата си стоят старите точки и докато не влезете в меню "история на точките", не се обновяват точките сами. След това и горе вдясно ми се сменят.

# 377
  • Мнения: 5 137
И рефрешвах и звънях, казаха ми, че ще се появят автоматично след като поръчката стане в статус доставена и пак не се появяваха. Само имейли и настояване.

# 378
  • Мнения: 5 313
Аз видях, че и при мен за две последни поръчки няма начислени точки. Кой знае колко от предишните не бяха начислени, там вече не знам как да проверя.

# 379
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Сега влязох да проверя и аз точките. Също не са ми начислени от това, което виждам в Историята на точките. Ако не греша, в подробности за поръчките се виждат точките, които трябва да се начислят.

Допълвам Simple Smile

Вчера им писах. Те ми върнаха отговор с молба да им изпратя номер на карта и тези на поръчките ми. Сега видях, че са ми писали, че точките са въведени ръчно и трябва да ги видя до дни. Имат системен проблем с платформата на ИКЕА Фемили.

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 09:06 от Miriel

# 380
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Идвам с питане
Искам да сменя дръжките на Бримнес гардероб. Стаята на синът ми ще е бяло и черно, та искам черни дръжки да сложа.
Според вас би ли стояло добре с някой от тия дръжки

# 381
  • Мнения: 269
Според мен ще е супер. Къде гледате за дръжки, тъй като и аз искам да сменя моите на Бримнес леглото?

# 382
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
От Икеа са и двете

# 383
  • София
  • Мнения: 546
Ето Бримнес с черни дръжки - гардероб и скрин Smile
Скрит текст:

Гардеробът е Пакс, с вратите като на Бримнес серията и с дръжките исках да ги обединя Simple Smile Доста по-симпатично ми се струва от оригиналните Бримнес дръжки Simple Smile

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 10:24 от Felis

# 384
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Felis, много благодаря Simple Smile
Супер ти се е получило.
Тези ли са дръжките https://www.ikea.com/de/de/p/borghamn-griff-40318978/
А на скрин Малм някой слагал ли е дръжки?
Взехме черно стъкло за отгоре, за да съчетаем бяло и черно, но се чудя дали и на него да не сложа черни дръжки, за да ме се впише още по-добре.

# 385
  • София
  • Мнения: 546
Felis, много благодаря Simple Smile
Супер ти се е получило.
Тези ли са дръжките https://www.ikea.com/de/de/p/borghamn-griff-40318978/
А на скрин Малм някой слагал ли е дръжки?
Взехме черно стъкло за отгоре, за да съчетаем бяло и черно, но се чудя дали и на него да не сложа черни дръжки, за да ме се впише още по-добре.
Тези са, да Hug На гардероба са най-големите, на скрина - по-малки. Метални са и са много удобни за хващане.

# 386
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз бих си взела съвсеееем различни дръжки. Не е задължително да са от Икеа.

# 387
  • Мнения: 8 962
Ей, ама как не им е дошло на ум на ИКЕА да сложат един филтър за търсене по размери?!
Търся гардероб с ширина 140 см. Измъчих се да отварям един по един да им гледам размерите.

Между другото дръжките на някои неща не са хубави наистина. И ние сме слагали съвсем други дръжки. Даже май изобщо не бяха от ИКЕА.

# 388
  • София
  • Мнения: 1 870
Някой има ли кухненска релса от икеа, чудя се коя да си взема. Хареса ми FINTORP, но още й се чудя, никак не ми се иска да пробивам чисто новия гръб на кухнята. SUNNERSTA няма схема за монтаж, и тя ли се монтира с пробиване?

# 389
  • Мнения: 988
Ако не ти се пробива може с подходящо лепило да я монтираш.

Общи условия

Активация на акаунт