Време е за ИКЕА! - Тема 29

  • 45 220
  • 775
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 326
Така мисля да направя. 2*100/236/58, бяла рамка.
Дайте преложения за врати(на панти и релси), които подхождат😶
https://www.ikea.bg/customer-support/siteservices/planning-tools/

П.П.  Така, пак съм аз Simple Smile Да добавя още нещо.
Мисля, че горе долу се справих  със програмата на Пакс-а. Wink Не ме питайте как, ама преправих една от готовите комбинации там.
 Само ако може ме светнете тези врати:
https://www.ikea.bg/products/wardrobes/pax-wardrobes/opening-doo … tvaryane/69177992  някой виждал ли ги е на живо и дали ще ми се вържат на това:
Скрит текст:


П.П.2 Как мога да сложа продуктите от програмата за проектиране в кошницата на профила ми?

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 23:11 от иванита

# 346
  • Пловдив
  • Мнения: 714
Да си повторя питането, с молба за съвет, ако някой има опит
В спалнята сме с Пакс 2.5 метра. Две крила по 1м. и едно от 50см, а след това между гардероба и стената имам ниша около 40 см. Гардероба е открит, но от известно време ми се върти идея да го затворя ...и имам нужда от съвет.
Мога ли да сложа плъзгащи врати? Вариант да купя два комплекта от по 2 м. и да монтираме 3 врати. В хаковете гледах варианти с 3+ врати, но не се вижда долу как са напаснати релсите, гледа и варианти за използване на плъзгаща врата не по предназначение, напр. като преградна врата/стена и открих снимки как се са прикрепени релсите за стена. Но това е само на снимки в нета ...
Моля, ако някой има опит с монтаж на повече от 2 плъзгащи врати на Пакс или монтаж не на гардероб да сподели Rolling Eyes

# 347
  • Мнения: 1 326
И аз да со побутна питането:
"Дайте преложения за врати(на панти и релси), които подхождат😶
https://www.ikea.bg/customer-support/siteservices/planning-tools/ 

П.П.2 Как мога да сложа продуктите от програмата за проектиране в кошницата на профила ми?"

# 348
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Сърце не трае Simple Smile Пуснах поръчка за два стола и една помощна количка.

# 349
  • В подножието на Сините камъни
  • Мнения: 217
Здравейте, планирам закупуване на разтегателен диван. Спряла съм се на HOLMSUND и FRIHETEN. Знам, че е обсъждано в темата може би много пъти за единия и другия, но когато на човек не му трябва и поприскача тези коментари. Та така, кой ми препоръчвате, питам от гледна точка на износване, удобност и издръжливост и на по-тежички ползватели.
Разликата между единия и другия /говоря ъгловите варианти/ са около 270лв и за това се колебая и не мога да взема решение

# 350
  • София
  • Мнения: 4 177
Аз имам втория, но не е ъглов. Ползвам го от повече от 2г. е ежедневно и за спане и съм доволна.

# 351
  • Мнения: 22 867
Аз имам втория, но не е ъглов. Ползвам го от повече от 2г. е ежедневно и за спане и съм доволна.
И вкъщи същото, от януари 2019 го имаме, удобен е, харесваме го.

# 352
  • Мнения: 24 331
И аз съм доволна, ползваме го от година и половина

# 353
  • Мнения: 5 094
Как стои въпроса с рекламацията? Наред с други дреболии поръчах и чанта за кабели от тия с тик так копчетата, но едното копче не се закопчва или се закопчи и след 20-30 секунди се разкопчи. Никога досега не ми се е случвало да правя рекламация, цялата поръчка от касовата бележка трябва да върна или само тази чанта.

# 354
  • Мнения: 68 644
Не съм им чела в сайта. Но по закон връщаш за тяхна сметка дефектния артикул, като преди това им пишеш и излагаш проблема. Може да ти я заменят или да ти върнат парите.

# 355
  • Мнения: 5 289
Мнения за тези пердета, дали ще прозират, ако отпред сложа тънко бяло?
https://www.ikea.bg/products/textiles-curtains-rugs/curtains-bli … 2-br-k-t/90390735

# 356
  • Мнения: 22 867
Според последната снимка от сайта /мъничките, под голямата/ прозират, ама може някой да ги има, дано напише.

# 357
  • Мнения: 7 106
Да, прозират. През деня не, но вечер, ако свети лампа в стаята, отвън се различава всичко все едно няма перде, ако ще и 2 тънки да има отдолу.

# 358
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
И аз ги загледах тези, но са много тесни - 2*140
Нали за да е хубав наборът, трябва пердето да е ширината на прозорецът*2? Моите прозорци са 240 и 270.

# 359
  • Мнения: 7 106
Аз ги ползвам моите с декоративна функция и не ги запердвам. Стоят си вързани в двата края само за фасон, имам  външни щори, които пускам вечер.

Общи условия

Активация на акаунт