ЮЛИ 2020

  • 23 745
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 24
Мъжът ми се прибира и отиваме до спешното. Намерих от къде да купя утрогестан. Бихте ли ми казали как се пие?

# 721
  • Мнения: 2 024
Има различни схеми, според случая и преценката на лекаря. Когато го пиеш орално е възможно да имаш странични ефекти- гадене, световъртеж, отпадналост. Аз ги пия вечер и лягам директно. Другият вариант е да ги слагаш вагинално, но ако има кървене не е опция. Макар на мен на морето да ми го изписаха и орално, и вагинално, при положение, че течеше яко кръв.
Дано всичко е наред. Стискам палци.

# 722
  • Мнения: 4 941
Днес направих и другите изследвания. Доколкото разбирам стойноста на теста расте и така трябва да е, нали?
Другото изследване и то изглежда в норма. Как мислите, всичко окей ли е? Чак на 20-ти ще ми видят изследванията.

# 723
  • Мнения: 312
Привет, момичета Simple Smile Вчера се записах на ЖК и ми пуснаха урина, кръвни и секрет от влагалището. В 10 гест. седмица съм, термин 02.07.2020.Вече се движа по календарчето от приложението ми Simple Smile Предните два пъти като ходих все с 1 седмица назад бях. Лекарят каза, че всичко е нормално. Много готино как на ехографа вече се виждаше по-оформено. Главичката и тялото различавах Blush
Много готино ми стана Simple Smile Забравих да го питам за феталната. На 3ти януари съм н преглед, може и по-рано, че ми се струва, че от секрета ще излезе нещо, че имам по-засилено прозрачно течение и сякаш миризма. Но то с тези миризми не мога да преценя, всичко много ми мирише около мен Grinning Повръщането продължава, вчера вечерта и днеска ми беше и ми е мн зле и само лежа. Това е от мен засега.
Scarlett съжалявам, че не мога да ти дам съвет. На мен само веднъж ми се случи със зацапването и лекарят не ми обърна внимание за това. Стискам палци всичко да е наред при теб!

# 724
  • Мнения: 193
И на мен ми се случи да ми прецапа едно жълто -кафяво ,но ако не бях бременна тогава трябваше да ми дойде цикъла.АГ ме прегледа и каза ,че всичко е наред и най-вероятно е било от това ,че е трябвало да ми дойде.

# 725
  • Мнения: 24
Аз ви напускам. Беше ми много приятно да ви познавам виртуално. При мен нещата са сложни, но няма да имат добър финал.
Лека бременност и весели празници!

# 726
  • Мнения: 2 024
Scarlett, съжалявам, че така се развиват нещата.

# 727
  • Мнения: 46
Скарлет много съжалявам!

# 728
  • Мнения: 367
Много тъжно ми става като напускат групата Confused И аз съм с единия крак извън нея, но още се надявам бебчо да остиска. Докторката ме убеди, че с конски дози прогестерон (Дуфастон) и но шпа може да си направим дългоочакваната и отдавна планирана екскурзия до коледна Виена. Еми не стана точно така Anguished Вчера пристигнахме, разхождахме се и тази сутрин като станах - ИЗНЕНАДА! Пак кръв. По-малко от миналия път, но не незначително и розово-червена. Прибираме се чак в понеделник. Обадих се на АГ, увеличихме (накъде повече) Дуфастона. На обяд започна да кафенее и почнах да слагам и Утрогестан. Моля се да издържим докато се приберем в България! Сключихме медицински застраховки, но мисля, че всичко ще трябва да си платим и после застрахователя каквото удобри ще върне. Късмет на всички!

# 729
  • Мнения: 2 024
tancheto_shushi, дано да спре и бебето да е наред.

# 730
  • Мнения: 417
И на мен ми става тъжно като прочета такива новини 😔
tancheto_shushi и ние ходихме на екскурзия, когато споделих с АГ тя се намръщи. Изписа 4×2 Но шпа, за всеки случай ми даде и утрогестан. Ние пътувахме с автобус, в края на 1 ден, след пътуването и цял ден разходки и аз получих кафеникаво течение. Ако трябва да съм искрена, чувствах се гузна пред себе си, постоянно мислех за това...
Надявам се всичко при теб да е наред, редувай леки разходки с почивка. Приятно!

# 731
  • Мнения: 211
Скарлет,много съжалявам!
Не се предавай,ще стане отново и този път ще бъде до финал!
Късмет!

# 732
  • София
  • Мнения: 285
Здравейте, момичета, за съжаление и аз напускам милата ви група Sad Моля да ме изтриете от първа страница следващата тема. Всичко приключи на 06.12., като поради късната седмица не беше лесно Sad Пожелавам ви успех и всички да устискате докъм термин и да гушкате чудесни бебчета!

# 733
  • София
  • Мнения: 270
Здравейте, момичета Simple Smile Честит имен ден на всички празнуващи! Живи и здрави!
От доста време ви чета и реших, че е време и аз да цопна в прекрасната тема.
Накратко на 31г., София, първа бременност с термин 24-ти юли, следя се в Щерев.
Вчера видяхме ембрионче и сърдечна дейност и малко си отдъхнах.  Blush
За момента съм с много болезнени и наедрели гърди, гадене и страшен косопад. Имам чувството,че без коса ще остана. Sad

Леко и успешно бременеене на всички!

Здравей, Кас,

Би ли споделила при кого се следиш в Щерев, впечатления от него/нея и е коя седмица си? Не мога да си избера гинеколог там и събирам мнения от всякъде 🤨

Благодаря предварително

# 734
  • Мнения: 955
Съжалявам, Кате. Желая ти бързо възстановяване и нова година - нов късмет!

Общи условия

Активация на акаунт