ЮЛИ 2020

  • 23 756
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 211
Здравейте!Мина ми п.егледа днес.АГ каза че всичко е нормално в развитието за тази седмица в която съм,чного добър пулс 177 уд м.Абе много съм хепи☺☺☺
Иначе за раждането, първото беше секцио поради седалищно разположение на бебо.За второто,много ми се иска да е нормално,ноо надали.Но каквото стане.Важното е всичко да е наред пък когато му дойде времето-каквото дойде
Утре отивам да пусна тсх,защото ппеди 2 седмици го бях смъкнала на 4,37,ноо хрябва още-Стискайте палци

# 691
  • Мнения: 2 024
И аз съм със секцио първото и се съмнявам, че лекарката ще склони за нормално, но пак ще я питам. Първото секцио ми беше ужасно в буквалния смисъл- такъв кошмар изживях, че не ми се сеща.
Днес доста шетнахме и съм изморена. Бяхме с малката на кино, а слес това по магазините. Купих си яке, шал, 2 пуловера и 2 чифта дънки за бременни. Няма такова удоволствие от тези дънки- еластични, няма стягане никъде в коремната област, мекички. Абе, с 2 думи- доволна съм от днешния ден и си направих подаръците за Коледа.

# 692
  • Мнения: 235
Аз искам да ви попитам как са ви лицата? При мен е нещо страшно... В пубертета не съм имала толкова пъпки, а те са и едни гадни болезнени... Минат 2-3 и си отдъхна, излезат нови 5 Grinning
Кога ще е това прословуто разхубавяване от бременноста и мит ли е то? Joy

Аз също имам пъпки, но при мен излизаха и преди това. Чудя се дали може да ги мажа с някакви кремове, но още не съм се решила. Просто е ужасно. И косата ми често се омазнява.

МамаНаПринцеса честито за новите покупки. Надъха ме и мен с тези дънки за бременни. Вече така започнаха да ме стягат сегашните , а съм само в 6 г.с. Корема ми се много подува и ми трябва нещо широко и удобно, а не знам кога ще намеря време за покупки. 😃

# 693
  • Мнения: 24
Здравейте, отдавна не съм писала. И аз мисля за раждането, дано всичко да е наред. Евентуалната дата за сега излиза 27 юли, защото ще бъде планово секцио, а в моята болница ги правят в Понеделник. Лошото е, че баткото ще е ваканция и ще трябва да викаме баба му да го гледа. Първото ми раждане беше секцио и беше много приятно изживяване - музика, смях, сестрите си танцуваха. Изписаха ме на другата сутрин. Не съм се отделяла от детето и мъжа ми. Имам лапароскопска операция във Вита, тя как ме болеше! Нищо общо със секциото. Има ли други, които не могат да спят нощем?

# 694
  • Мнения: 119
Аз също не можех да спя доскоро, но вече се нормализират нещата. Но иначе ставах до двете нули по някое време и след това нямаше заспиване.
Моята драма са си килограмите, и предния път, и сега. Един ден си казвам, че ще си дебелея сега, пък после ще ги сваля, друг ден ме обзема чувство за вина. Тръгнах от нормално тегло, но пак бързо-бързо се ошишквам, точно както първия път 😂 вече не ми стават дрехите, едва в края на 10 седмица съм. 😆

# 695
  • Мнения: 955
Scarlet аз съм от будуващите. Малко след + теста заспивах в 10 вечерта, което за мен е адски рано и така до 6та седмица и оттам започна моето чудо, въртене по цяла нощ, ужасно е. Надявам се съвсем скоро да размине.
МамаНаПринцеса честити покупки! Дънките за бременни добре звучат, аз още влизам в моите, но няма да е задълго, трябва да мина и аз да си взема.

# 696
  • Мнения: X
Хелоууу, имаме ли именнички?
Както бях казала снощи казахме на свекърите ,че чакаме бебе. Те скочиха се развикаха от радост. Свекъра пусна сълза, викат ни ,че си мислили,че вече сме се отказали. Хахаха

# 697
  • София
  • Мнения: 1 254
Добро утро!

Ние си имаме именници - най-малкото ни дете, както и брат ми, а котарака днес пък е рожденник Simple Smile) Изобщо.. поводи да иска човек! Ще ходя за риба след малко, но ние не обичаме шаран, та ще да е някоя гръцка най-вероятно.

МамаНаПринцеса, честити покупки! Аз още се събирам комфортно в старите си дънки, намерила съм удобни пижами, както и удобен клин завкъщи, но като цяло нямам търпение да се обзаведа с нещо за бременни. Сега покрай коледните пазарувания най-вероятно ще си взема нещо. Ти от къде си купи дънките? H&M?

Scarlett, какво е това рекордно изписване? Сигурно не си в БГ. Не те намирам в списък, странно защо ли. Дай си годините и град, за да те добавя. Редактирам се - разбрах защо - защото си с термин през август, но сега мога да те добавя на 27ми юли!
Иначе за будуването - няма проблем, вчера ударих 12 часа сън - от 9 до 9 Simple Smile)) Малко се въртя през нощта, де, и ставам да пишкам, но не е болка за умиране за сега.

# 698
  • Мнения: 2 024
Кейлин, и аз се пъхам, но на корема са ми много стегнати, даже ми пресоват корема на 2 и няма как- не ми е комфортно. А тези се суперски, само няма да прекалявам с бройката, защото после не мога да ги нося и ще се чудя какво да ги правя.

Редактирам се: Манди, да, от НМ ги взех.

# 699
  • Мнения: 439
Azidaa, на мен ми е прясно още, преди 5 месеца родих, нормално. Исках да ти кажа само, че упойка не е необходима, ако раждаш нормално.. болезнени са контракциите, да, но не е болка за умиране. Аз се колебаех и изчетох доста по темата за упойките, и с трима лекари се консултирах, и в крайна сметка упойката влияе до някаква степен ( колкото и да е минимална) на плода, та реших да го спестя на малкото съкровище. Не съжалявам за избора си, и втория път искам така да родя. Дано съм била полезна... Simple Smile
Именно за това и аз клоня към това да съм без упойка. Най-малкото с нея сигурно няма да си усещам напъните Neutral Face Мен най-големият ми ужас не е толкова болката, колкото това че няма да ми дадат вода - кошмари сънувам отсега Cold Sweat
Мда.. не дават вода.. след цялото напъване така бях пресъхнала, че се молех за салфетка, напоена с вода, да си намокря устните.. върши работа. Не е страшно, не се филмирай от рано. Най важно е да си спокойна Wink

# 700
  • Мнения: 363
Не съм писала отдавна, но при мен не се развиват добре нещата. Може да ме махнете от списъците.. Лека и успешна бременност на всички 😘

# 701
  • Мнения: 955
Не съм писала отдавна, но при мен не се развиват добре нещата. Може да ме махнете от списъците.. Лека и успешна бременност на всички 😘
Съжалявам!

# 702
  • Мнения: 439
Мина моя преглед.. и на пук на всичките ми страхове чух и сърчице ♥️♥️♥️ малката звездичка ще си има братче или сестриче Simple Smile
Съни, съжалявам... Не се отчайвай, опитвайте пак.. всичко се случва явно когато му е време и не зависи от планове, с първия неуспешен опит се убедих..

# 703
  • София
  • Мнения: 382
sunny_bunny, съжалявам и ти пожелавам успех следващият път Flowers Four Leaf Clover

Radostcheto Petrova 641071 честито сърчице Heart
Мда.. не дават вода.. след цялото напъване така бях пресъхнала, че се молех за салфетка, напоена с вода, да си намокря устните.. върши работа. Не е страшно, не се филмирай от рано. Най важно е да си спокойна Wink
Тази глупава практика само тук май я има. Ако някой знае защо, моля да сподели. То толкова течности губиш, че водата си е необходима. Притеснявам се, защото пия адски много вода на ден и пряко сили 1час без вода бих издържала, но не повече.

# 704
  • Мнения: 211
Здравейте. И аз днес имам именик. Пуснахме го на градина да черпи, а ние малко отпуска и по магазини. Довече с още едно детенце именичка ще празнуваме.
Всичко ок, но аз пак се шашкам-при вас абсолютно всеки ден, нон стоп ли са ви симптомите? Тези мои гърди ще ме побъркват-ту болят, ту тотално спират за ден два...Сряда бях на преглед и всичко ок. Но от вчера.т.е. един ден след прегледа, спряха да ме болят гърдите и не ми се гади...Много се шашкам...

Общи условия

Активация на акаунт