ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - 2

  • 36 058
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 554
Честита Баба Марта и от мен! Бързо оздравяване на болните!
Пожеланието на Шарлот е точно като за нашата тема!!!

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Честита Баба Марта и от мен! Много здраве и късмет, слънчево настроение и много усмивки!

И никакви болести! Макар че от днес Варна пак е в грипна ваканция до понеделник.

# 722
  • София
  • Мнения: 8 284
Честит празник.

# 723
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 921
Честит празник!

# 724
  • Мнения: 1 563
Хей, че аз май доста съм изпуснала, откога не съм влизала, странно за пропуска ми.
Ама какво се чудя, покрай паниката и свръхтревожността по новинарските емисии за този коронавирус никаква работа нямаме, само анулираме билети, хотели,Санака съчувствам ти, много тъпо!
Аз следя инфото тъй като ми предстоеше пътуване, а в момента съм извън БГ и пиша през телефона!
Та поздрави от слънчева Хургада:) Тук тепърва започва сезона, но е хубаво. И пирамидите видях вчера, утре предстои Луксор.
Слънце, честити ти 24г и няколко стотин месеца! Аз съм ти какичка значи, само с месец, но ...! Да си здрава и щастлива! И да ти е все по-гот оттук насетне!
Честита Баба Марта и Национален празник, и по всички други поводи- бъдете здрави, другото кой както си го направи!
Жалко, че отложихте партито, явно ще имам късмет за другото! Бързо да оздравяват дечица и мами, явно този грип е кофти Sad

Ще следя темичката като се завърна, лека нощ!

# 725
# 726
  • София
  • Мнения: 7 074
Е, някои тамън трябваше да тръгнат на училище. В класът на младежа са доста болните.

# 727
  • София
  • Мнения: 12 083
Ние в събота отиваме в Пампорово до 12-ти /нали ни отпадна Италията.../. Съвсем навреме ни идва тази ваканция. Simple Smile

# 728
  • София
  • Мнения: 287
Моичкият, както го беше затиснало едно желание да учи и да е подготвен по всичко за утре, хоп - новина. Половин час по-късно изхвърча с едни приятели към едно заведение. Иди обяснявай, че идеята на тази ваканция е друга. 😥😫 Единственото вълнение е дали брат му и аз ще сме вкъщи през цялата ваканция.

# 729
  • София
  • Мнения: 12 083
Да, дъщеря ми доволно съобщи, че й се отлагали 3 теста. Simple Smile Не разбрах много тази радост. Чудя си дали се налага да обяснявам разликата между отлагане и отмяна. Laughing

Гугичка, да ти кажа и аз разбирам идеята на ваканцията по същия начин, като сина ти. Joy

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 21:42 от sanaka

# 730
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Видяхте ли Варна като повлече крак как и вие намазахте с ваканция 😂. Весело изкарване на всички отпускари. Ние сме си у дома, здрави, но аз съм работна и никъде не можем да мръднем. Пожелавам обаче вие да се заредите с добро настроение и да си изкарате супер.

# 731
  • Мнения: 8 886
И наборът доволен.на обясненията ми за идеята на ваканцията,той се хили и казва,че те болните си седят у дома.Той излизал само със здрави.
    Кака му се наточи и тя за ваканция,но като гледам,само СУ не ги пускат.От сутринта е нещастна.

# 732
  • София
  • Мнения: 8 284
Доволни, доволни, но да се напълнят ЕД  със съобщения от типа:
Скрит текст:

Уважаеми родители,
Напомняме, че грипната ваканция е дадена с цел да се ограничи събирането на големи групи от хора. Моля, не допускайте събирането на големи групи деца на едно място - МОЛ-ове, кина, заведения. Учениците да прекарват повече време вкъщи или сред природата в тесен кръг от хора. Ежедневно виждаме ученици в МОЛ-ове, криещо рискове за здравето им в условията на грипна епидемия.
(по действителен случай)

Joy

# 733
  • София
  • Мнения: 7 074
На моето му е отрязан пътя навън.
До вчера болен, днес му заявих, че ще стои вкъщи! Баба му и тя се разболя, та днес е с нареждане да е болногледач, с точни инструкции, да не се гевези, да не мрънка за закуска и обяд, да остави жената да почива!
А, да, да я наглежда също и ако трябва да й принася и отнася!
Ама така ме е ядосаал! Колко го е гледала тази жена, той сега се опитва да се прави на недоволен!
О, не е случил на майка! Омекна, де...Даже се извини! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 734
  • Мнения: 8 886
и ние с моя убавец сме в леко обтегнати отношения.Явно вирусът при тях е с други симптоми.защо трябва да се налага непрекъснато да си напомняме границите на пожелателното,задължителното,непозволеното?!?!?!

Общи условия

Активация на акаунт