ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - 2

  • 36 059
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 8 285
Честита Баба Марта,
Бъдете здрави и усмихнати.

# 706
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 921
Честита Баба Марта! Бъдете здрави и много радости да има в живота ви! И прощавайте, ако неволно съм ви наранила! Простено да ви е! Heart

# 707
  • София
  • Мнения: 7 074
Честита Баба Марта! Бъдете здрави, румени и засмени!
Винаги с началото на март, на мен ми се променя и настроението, и нагласата за живот! Не, че преди това го нямам, но ми става едно такова волно на душата... Joy
Наборът го тъпча с вит.С, хюмексгрип и много чай и ябълки. Вчера си поддържаше Т между 37 и 38, въпреки многото парацетамол, с лек гърлобол и главоболие. По цял ден се потеше, остана без чисти тениски. Днес Т клони към 37, не го боли глава, но гърло сериозно, не може да преглъща. Няма хрема, няма кашлица...
Прецакал си е захранващия кабел на лаптопа, та е в леглото и не се налага да водя излишни спорове, но утре ще трябва да търся да купя, че трябва да си направи домашното по информатика. Wink
Утре е на лекар, няма да го пускам на училище. Надявам се фитнеса, на който така прилежно ходи и физическата му активност, да помогнат да изкара леко.
Рапорт даден, рапорт приет.
П.С: и аз, като bunova се радвам, че отменихте срещата. Joy

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 12:57 от Слънчевата

# 708
  • София
  • Мнения: 12 083
Честита Баба Марта! Flowers Hibiscus

А по повод другия празник - Сирни заговезни - мисля, че всички, били отбой от срещата, трябва да поискате прошка от мен, Спокойна, ТМ и Десем, а всички дружно да поискаме от Късметче. Joy

# 709
  • Мнения: 1 272
Простете🥰

# 710
  • София
  • Мнения: 4 578

Честита баба Марта!
Прощавайте и простено да е!
Слънчева, сложи му компрес от извара на юнака.
Всички болни бързо да оздравяват!

# 711
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 921
Аз днес съм една идея по-добре и тайно храня надежда да ми се размине. Имам отвратителен синузит, който като ме пипне и държи цял месец. Та сега усилията са ми насочени да не допусна да се развие. Мускулите по-малко ме болят, Т нямам. Рапорт даден и от мен. На тераската беше много слънчево и ми стана едно такова ведро на душата.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 040
Честита  Баба Марта! Бъдете живи, здрави, весели и щастливи!😊

# 713
  • София
  • Мнения: 287
А по повод другия празник - Сирни заговезни - мисля, че всички, били отбой от срещата, трябва да поискате прошка от мен, Спокойна, ТМ и Десем, а всички дружно да поискаме от Късметче. Joy
Прощавайте, момичета - Санака и другите изброени.
Честита баба Марта на всички. Да са здрави наборите и вие, и другите ви близки.
Малчето чак днес към обяд (от петък вечер) свали температурата. Кашля ужасно, тази нощ чак повърна от кашлицата. Гадна работа е този вирус. Ние с набора засега държим.
Бързо оздравяване на останалите болни🍀

# 714
  • София
  • Мнения: 12 083
Айде, простено да ви е! Relaxed И аз искам прошка, ако някога съм засегнала някой с леко острото си чувство за хумор. Wink Със сигурност не е било умишлено. Не и в тази тема. Laughing

Най-гадното на този грип са болките в гърлото и кашлицата. Бързо оздравяване на всички болни! Flowers Four Leaf Clover

# 715
# 716
  • Мнения: 4 028
Получих пожелание, което се изкушавам да споделя тук в перифраза: Да са ви бели кахърите и червено виното. Наздраве!

# 717
  • София
  • Мнения: 8 285
Много точно, Шарлот Simple Smile

# 718
  • София
  • Мнения: 3 070
Честита Баба Марта, да сте много здрави и с ведра и позитивна нагласа към живота! Бъдете все такива готини и с чувство за хумор!
Простете ми, ако съм ви наранила, оскърбила или неволно засегнала!  И за това, че и през моята глава пробяга мисълта "я, не съм изпуснала купона" Flushed
Шарлот, страхотно пожелание Wine Glass
Ние изкарахме екстра - тръгнахме в отвратително време, ама уикенда беше слънчев, топъл, пистичката работеше, та и ски покарахме. И РД отпразнувахме, че и недоволни тийн и кандидат-тийнове нямаше. Ама то голяма компания, за всеки имаше "другарче по интереси" и всичко беше спокойно. Днес училището малко "на мускули" ще го изкарат, а за утре са обещали да учат Joy За едната е сигурно, че ще учи, но за набора, никак даже, въпреки оплакванията, че тази седмица имал тестове по 4 предмета.

# 719
  • Мнения: 8 886
ЧБМ и от мен!Хареса ми пожеланието Да са ви бели кахърите и червено виното!!!
   Обичам пролетта,обичам когато като че ли всичко се преражда.Мирише на живот-трева,пчелички,по-леки дрехи......
   Аз вчера си докарах мускулна треска от работа в градината-лук,репички,спанак,няма такъв кеф!От кога чакам да се заровя в градинчето ми,да усетя земята.
    Ако преди 10 години някой ми е казал,че така ще се кефя на градинрастването,щях да му се изхиля.Остаравям,или помъдрявам,или.....ошашавявам?
 
   Болните да оздравяват!!!Казах!

Общи условия

Активация на акаунт