Какво повече НЯМА да купя - 16

  • 88 302
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 355
Никога повече торта Гараш от Кауфланд. По-скоро прилича на евтина бисквитена торта.

# 391
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 207
Никога повече торта Гараш от Кауфланд. По-скоро прилича на евтина бисквитена торта.

Бих Ви препоръчала тази от Била ако имате в града. Мека, не много сладка и сочна. Wink

# 392
  • Мнения: 1 355
Имам Билла и е на пет минути от мен. Вземала съм от там и не бях разочарована.
Благодаря!

# 393
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
На коя марка е тази от Билла?

# 394
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 673
На коя марка е тази от Билла?
"Ида"?

# 395
  • София
  • Мнения: 4 589
Не знам дали тук е мястото, но повече не бих използвала услугите на epaygo.
Закупих по погрешка билети за концерт и при молбата ми да ги анулират, за да взема други, те ми казаха да се обадя на организатора на събитието. След раговора с въпросния стана ясно, че връщането на парите трябва да бъде направено от epaygo, тъй като преводът още не е стигнл до организаторите и парите дефакто са още при тях. Последва нов разговор с посредниците, чиято не особено любезна служителка твърдеше същото - че не може да анулира билетите.
В крайна сметка получих покани за концерта от организаторите като компенсация. Laughing

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 17:11 от passion

# 396
  • Бургас
  • Мнения: 172
Не бих купила втори път бланшираните картофи на фирма Сторко. Сега ги пека във фурната и се ядосвам с тях.Да бях сложила обикновени картофи щяха да станат по-бързо. Често купувам от Лидъл бланширани картофи, които стават поне три пъти по-бързо от тези.

# 397
  • София
  • Мнения: 30 146
Delishu – деликатес от заквасено кашу. Изобщо не се хареса у дома.

# 398
  • Мнения: 3 024
Бланшираните картофи от Лидл могат ли да се приготвят на фурна и кой вид (ако има различни такива)? Винаги съм мислела, че се пържат, а само заради ММ не бих си причинила това. За фурна няма проблем.

# 399
  • Мнения: 10 210
Делишу е голяма гадост. Опитах, стоя, стоя...стоя в хладилника и изхвърлих. Преди време правех редовно и мляко от кашу, и сирене и бяха много вкусни. Изобщо не очаквах такъв провал да е този продукт.

# 400
  • Бургас
  • Мнения: 172
От Лидъл купувам големия пакет от 2,5 кг картофи и ги пека върху кухненска хартия без проблем. Вкуса е малко по-различен от пържените, но  на нас ни харесва.

# 401
  • Мнения: 1 376
Бланшираните картофи от Лидл могат ли да се приготвят на фурна и кой вид (ако има различни такива)? Винаги съм мислела, че се пържат, а само заради ММ не бих си причинила това. За фурна няма проблем.
Да, стават, но пак отнема време.

# 402
  • Мнения: 1 130
От Лидъл купувам големия пакет от 2,5 кг картофи и ги пека върху кухненска хартия без проблем. Вкуса е малко по-различен от пържените, но  на нас ни харесва.

И аз от същите купувам. При положение, че не се пържи вкъщи, това е идеален вариант. Картофките не стават прекалено мазни. Хубаво е да се изяждат веднага, а да не предстояват в хладилника.

# 403
  • София
  • Мнения: 30 146
Делишу е голяма гадост. Опитах, стоя, стоя...стоя в хладилника и изхвърлих. Преди време правех редовно и мляко от кашу, и сирене и бяха много вкусни. Изобщо не очаквах такъв провал да е този продукт.
И аз не очаквах. Ще се получи същото- седи в хладилника от дни и смятам да му дам начална скорост в посока кофата за боклук.

# 404
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Това Делишу съм го яла само веднъж, но на мен ми беше страшно вкусно, но аз по принцип обичам всякакви неща за мазане. Само ми направи впечатление веднъж като постоя повече време извън хладилника колко много мазнина отдели, на практика все едно купуваме кокосово масло, което изобщо не виждам какъв е смисълът да го добавят, при условие, че самото кашу си е достатъчно мазно. За цената му да не говорим.

Общи условия

Активация на акаунт