Какво повече НЯМА да купя - 16

  • 88 098
  • 735
  •   3
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 376
Аз съм пробвала кисело мляко от кашу и беше ужасно, но не помня марката. Цената не искам да я коментирам. Въобще, от растителните млека най-вкусно и полезно е кокосовото.

# 406
  • Мнения: X
Аз като погледна съдържанието на повечето такива "млека" се отказвам. Например:
Съдържание:
вода, бадеми (2%), тръстикова захар, калциев карбонат, морска сол, карагенан, слънчогледов лецитин.
Това е около 6 лв в Зоя. Значи бадеми около 2% другото е баластра. Не съм много разбирач, ама...

# 407
  • Sofia
  • Мнения: 26 337
За 6лв ще си купя 250-300гр ядки,ще се получи около 1л.мляко,а от пулпата бонбони или някакъв друг десерт .

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 09:08 от Doli

# 408
  • Мнения: 10 201
Абсолютно. Само домашни от тези неща. Кисело мляко от кашу съм правила и беше чудесно, щом купуваното е било гадно, сигурно пак е било на Делишу. 😃 Всъщност сега се сещам, че от Лавинг хът (София) купувах веднъж преди много време сирене от кашу и беше хубаво, но така или иначе цената не си заслужава, като мога да си го направя лесно.

# 409
  • София
  • Мнения: 30 107
Домашна луканка на "Еко мес"- жили и мазни участъци.

# 410
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 720
От тях нищо не купувам след един отвратителен шпек,  в който имаше всичко друго, но не и месо.

# 411
  • София
  • Мнения: 30 107
От тях нищо не купувам след един отвратителен шпек,  в който имаше всичко друго, но не и месо.
И аз ще последвам примера ти.

# 412
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 706
Пробиотично кисело мляко на Елена.
Лигаво, точещо се, без никакъв вкус.

# 413
  • Мнения: 683
Аз повече никога няма да си купя нищо от www.vmzona.com. Изключително безотговорно отношение.

След като получих разлепени маратонки, които за нищо не стават, и аз повече няма да пазарувам от тях.

# 414
  • Мнения: 425
И аз да се оплача от vmzona. Поръчах няколко неща - повечето бяха със срок за доставка 48ч, само едно от тях беше с 5 работни дни. Минаха близо 2 седмици - ни вест, ни кост. Писах им, получих отговор "Имате продукт със 7р.д. срок за доставка". След още две седмици чакане им писах да откажа поръчката, дори не получих отговор.

# 415
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Явно цялата партида пробиотично мляко на Елена е като сопол.Вчера отворихме едно.Отврат.А досега си беше добре.

# 416
  • Мнения: 2 103
И много добре си знаят, че е такава партидата, но го пускат за продажба. Качеството няма значение. Аз винаги пиша на производител за некачествен продукт. Да си знаят. Само веднъж преди години Бони се отзоваха и ми направиха компенсация. Но пък всички, които са ме разочаровали съм отрязала и няма връщане.

# 417
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 789
Аз също споделям на производителите какво не ми е харесало (стига да имат форма за контакти). Разбира се, някои въобще не те отразяват, но други връщат отговор, а някои и изпращат продукт в знак на извинение.

# 418
  • Мнения: 35 106
Аз няколко пъти съм поръчвала от vmzona  и винаги всичко е идвало до 3 дни и е било идеално

# 419
  • Мнения: 9 515
Аз също споделям на производителите какво не ми е харесало (стига да имат форма за контакти). Разбира се, някои въобще не те отразяват, но други връщат отговор, а някои и изпращат продукт в знак на извинение.

да, аз така навремето с едно масло на Балчо....много им се бях ядосала, написах им злобен мейл /по принцип рядко го правя/. някаква женица-мениджър се свърза с мен, поиска ми партида да провери случая, след това ми върна отговор и ми изпрати продукт.

Общи условия

Активация на акаунт