Антисоциални, интровертни, темерутковци - 2

  • 54 733
  • 777
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 47 990
Аз се научих да обикалям мола като кон с капаци,но на моменти наистина се блъскат като животни
В някои магазини не влизам заради гадни досадни продавачки Sad
По касите ме хваща нервата, да Sad

# 136
  • Мнения: 4 941
Мразя да пазарувам в мола по това време на годината. Много хора и блъсканицата не ми понасят. Набелязвам подарък, купувам и изчезвам, а и не е задължително да е от мола, така че пропускам тази част.

# 137
  • Мнения: 54 445
Аз избягвам магазини с продавачки. Обичам големи, на самообслужване.

# 138
  • Мнения: 2 585
Същата съм и аз. Като командос минавам в моловете. Предварително съм проучила каквото ми трябва къде има, колко струва и само минавам и го вземам.
Направо време може да ми засича някой. Joy

# 139
  • Мнения: 1 925
Адски се изнервям в претъпкан магазин и накрая или все нещо съм забравила да взема или не успявам да го потърся на спокойствие. В началото на месеца, в неделя реших да отида до Джъмбо. Тъкмо преди да вляза, излизат две доста възрастни дами и едната на силен глас "Еб@хму и задушното вътре, пуууу б@хму лудницата" Joy Врътнах се и си заминах, реших да й повярвам Grinning

# 140
  • София
  • Мнения: 17 775
Ау да, и като започнат да се мотат като селско хоро. Зарекла съм се, че накой ден ще тръгна по права линия и всички по пътя са до там. Много ме изнервят хора без капка представа за пространството, в което се намират. Моята логика е, че по празници трябва да са по- експедитивни, защото ако всеки направи така, няма да има бутаници и блъсканици, а не обратното.

# 141
  • Мнения: X
Пазарувам онлайн предимно всичко.

# 142
  • Мнения: 47 990
Весели празници Hug

# 143
  • Мнения: 1 870
А има ли такива с непоносимост към телефонните разговори?

Обичам да общувам с хората,  дори и с непознати, но ме обзема тягостно чувство, наложи ли се да говоря по телефон. Не мога да си го обясня.

# 144
  • Мнения: X
А обичате ли да пазарувате по празниците, когато магазините са много пълни и волю- неволю сте подложени на непрестанно невербално общуване. Joy
Трябва да призная, че на мен в един момент ми става много задушно. Хем нямам физически изражения по принцип (атаки, потене и ппдобни). Отвсякъде някакви глупави хора те настъпват, бутат, минават през теб, а ти търсиш нещо. В един момент само искам да се прибера на спокойствие. Вие как сте с магазините? Simple Smile
Това беше моментът, в който се сгромолясах направо. За втори път в живота си получих паник атака. Отидох за да си купя нещо, след 10 минути не можех да си спомня как се казвам.
Преди около 6 месеца взех на сина куче. Най-хубавите моменти в живота ми са когато изляза с кучето - в 6 сутринта, когато няма жив човек. Само аз и той.

# 145
  • Мнения: 54 445
А има ли такива с непоносимост към телефонните разговори?

Обичам да общувам с хората,  дори и с непознати, но ме обзема тягостно чувство, наложи ли се да говоря по телефон. Не мога да си го обясня.

На мен ми е отегчително. Ако се налага - само конкретно и бързо.

# 146
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз много се притеснявах да говоря по телефон. Дори започвах са говоря тъпи неща при положение, че имам дар слово по принцип. Като се наложи да проведа голямо количество разговори, ми мина. Не че пак ми е любимото нещо, ама се ядва. Улесних си и живота, обаждам се по магазини, питам и не се разкарвам. Но подозирам, че ако се затворя в изгнание за 3 месеца, нещата ще са в началната точка. Не ми идва отвътре просто. Дори преди да се обадя сега, правя малка пауза от минута. Дали пък е нужно. Не обичам да говоря с непознати. И не обичам много много да ме заговарят непознати. Миналата седмица един ме заговори, докато чаках метрото и не беше от най- приятните изживявания, тъй като след това беше до мен, а метрото тъпкано и няма къде да избягаааш, трябва да говориш Joy

Прочетох си го, голям темерут се изкарах, ама не ми личи много, обещавам

# 147
  • Мнения: X
Аз не разбрах защо трябвало да си говориш с непознатия в метрото?
Аз не бих, питал каквото питал, след това не мисля да си поддържам разговор.

# 148
  • Мнения: 54 445
Защото на мякои хора като им кажеш "Добър ден", вече смятат, че може да говорят с теб до безкрайност. Досадни и не се усещат да спрат.

# 149
  • София
  • Мнения: 17 775
Щото съм мила, колкото и да не ви се вярва Joy
Съвестно ми е да обърна гръб на някого. Освен ако не е подозрителен.

Общи условия

Активация на акаунт