Антисоциални, интровертни, темерутковци - 2

  • 53 228
  • 747
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 47 897
Аз само като ги изгледам, млъкват, дори не е нужно да обърна гръб Joy
Никакъв темерут не си ти Joy

# 151
  • София
  • Мнения: 17 711
Аз ако ме сбутат нагло или нещо подобно, гледам много много лошо. Мисля, че повечето си мислят, че ще ги набия Joy Което не е изключено при някои откачалки.

Скрит текст:
Една наскоро ми иска да сяда (автобусът има доста свободни места), викам хубаво, тя "не вътре, искам отвън) казвам й, че слизам след малко и не искам, изгрухтя, понесе си дисагите, които качи на вътрешната седалка, седна по средата на седалките, оставяйки половин седалка и рече пренебрежително "толкова ти стига". Еми, не лошо гледах, ами ми затрепери, преговарях си, че не си струват разправиите заради една ненормалница. Трябва да овладея погледа "не ми се мяркяй, че ще те размажа" Joy

# 152
  • Мнения: 54 058
Ох, мен ако ме хванат изморена и недоспала, направо е страшно! Laughing
Не цепя басма на никого! Sunglasses

# 153
  • Мнения: 47 897
Ама ти остави ли я на седалките? Ц,ц,ц
Първо, ме се става, а само си завърташ краката Joy Да мине, ако може Joy

# 154
  • София
  • Мнения: 17 711
Еми, като седна отвътре, единственият начин да не я оставя е да я изтегля. (Мина ми през акъла) Joy

# 155
  • Мнения: 15 960
В последно време и аз гледам лошо, хеле по опашки в магазини, ако някой нещо ме бави.  Снощи например,  зацепи ме главата в мола и влязох да си купя минерална вода да пия хапче. Отивам на касата , на която в момента обслужват един дядо и наивно решавам, че след него съм аз. След касата двама се мотаят,  реших, че са платили и си прибират покупките. Дядото плати и замина и се оказа, че единият ще купува стек цигари. Мота се там, брои сума ти и банкноти, стотинки вади от джобове,  абе тегава работа. Както и да е, приключи най-накрая и си тръгна. Но се оказа, че не били заедно с другия,  който пък най-спокойно си поиска едни цигари. Начиииии,  така ги изгледах и двамата с касиерката,  и само си отворих устата, но тя не посмя и него да обслужи,  ами набързо ми маркира водата. Ами в крайна сметка си има място за опашка, не може всеки да ми се реди отпред. Разбирам да съм с пълна количка, да ги пусна пред мен,  ама и аз съм с едно нещо.

# 156
  • Мнения: 54 058
Честита Нова Година, момичета!
Много здраве и постигнати цели ви пожелавам! Hug
И пак за нас Heart Eyes

# 157
  • София
  • Мнения: 17 711
Честита Нова Година и от мен! Simple Smile

Ох, как мразя да си правя нещо и някой да дойде да ми дудне и да ме занимава. Изпитвам органична неприязън чак.

# 158
  • Мнения: 54 058
И аз.
И тогава гледам лошо. Joy

# 159
  • Мнения: 54 058
Ехооо!
Как сте?
Пак за нас Wink

# 160
  • Мнения: 1 925
Мда.. и като ми кажат "Айде де, кажи нещо, много мълчиш".. Е какво да кажа, особено пък след тази реплика Joy

# 161
  • Мнения: 2 031
А трудно ли ви е да казвате “не”, защото ви е страх да не се разсърди човека? Или пък, ако нещо ви дразни в някой приятел, престрашавате ли се да му кажете? Аз така и не се научих на това. Наскоро една приятелка загуби една ценна моя енциклопедия и ме пита дали да я потърсела да ми я купи наново, “ако ми била ценна”. Не можах да кажа, “Да, моля, купи ми я”.

# 162
  • Мнения: 47 897
Беше ми много трудно,но напоследък сякаш осъзнах, че не е срамно да си интроверт,че няма нищо страшно да позахапя някой, нито пък ще умра, ако се изложа. Мисленето и премислянетот.н. пак си го има, и в двата случая.

# 163
  • Мнения: 54 058
Аз отдавна се научих да казвам "не" и съм доволна.
На "кажи нещо" обикновено казвам "ами питай конкретно, не знам какво те интересува". Винаги ме е дразнило това "кажи нещо".

# 164
  • Мнения: X
Мда.. и като ми кажат "Айде де, кажи нещо, много мълчиш".. Е какво да кажа, особено пък след тази реплика Joy

А мен заради това ме мислят за луда и странна

Общи условия

Активация на акаунт