КГБ = Клуб на Готините Баби - 197.

  • 46 324
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 563
Здравейте мили дружки!☺
Вече съм си в Пловдив, пооправих малко из къщи ,сготвих една манджа и бързам да ви се обадя.
Момичетата вече са писали отзиви за нашата среща.
Софийски момичета, много ,много ви благодаря за вниманието и времето ,което отделихте за да се видим.
Беше ми безкрайно приятно и хубаво с вас .Както винаги, времето пак не ни стигна да си кажем всичко. 😃
Видяли сте снимките във Фейсбук в нашата тайна група ☺ Всички весели,усмихнати,! По информация
Маринка с тъмен цвят на косата и много и върви.
Флото с къса коса, стилна !
Видях и срещата на Пипи с Жабката!
Поздравления за Жабка! Радвам се за тях!
Фло, не се и съмнявам в представянето
на дипломната работа!
Джили, приятно ми стана като те чета!
Пиша на телефона и ми е по трудно.
Лека и спокойна вечер!😃

# 706
  • София
  • Мнения: 8 378
Днес изкарах един чудесен слънчев ден на село. Обрах градината, която е около 9 квадратни метра (може и по-малко да е) Mr. Green-малко зрели домати, малко зелени, краставички и тиквички, кромид лук и праз лук. Голям урожай, няма що. Ама то каквито градинарите, такава и реколтата hahaha Joy. Добре, че си имам приятелки, та ми донесоха и чушки, и домати, и буркан сурова трушия, и тиква, че и торба сини сливи. Утре трябва да се занимавам с плод и зеленчук. Имам рецепти от мама за сини сливи с бяло вино и сини сливи с оцет. Супер стават!(Ама си искат някой да се разправя с тях. Сами не стават)  Joy)
Изкорених мушкатата и ги донесох пак в София. Тази година само ги разнасям насам натам. Където съм аз и те там. През юли ги изкорених от софийските саксии и ги насадих на село. Сега ги изкорених от там, донесох ги тук. Утре ще ги насадя пак в софийските саксии. Побъркаха се да цъфтят. Явно това разнасяне им харесва Mr. Green
Хайде лека нощ и приятни сънища newsm46

# 707
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296
     

# 708
  • Мнения: 1 563
Здравейте мили момичета!☺🌷💟🍀
Честит празник на Независимостта на България!😃🍀🍀🍀🍀

https://https://www.hera.bg/s.php?n=2318

Фло, поздравления за селскостопанскят труд!😃
Хубав,празничен ден,момичета!🍀🍀🍀🍀😃

# 709
  • София
  • Мнения: 8 378
Привет, красавици! Hug
ЧЕСТИТ НИ ПРАЗНИК НА НЕЗАВИСИМОСТТА!

Би ми се искало наистина да сме независими, светът да ни уважава, но...независими ли сме newsm78 май не сме...А от това зависи и уважението.
Размисли в Деня на независимостта.

От сутринта си глезя внука. В почивните дни ми е компания. Направих му палачинки. Днес ще се разправям с плод и зеленчук.
Желая ви спокоен ден. bouquet
ЯНЕ, моят ден започна с твоето кафе. Hug
Ех, тази пъргавелка ЛУСИ, изпревари ме с едни гърди Wink

# 710
  • Мнения: 1 065
Ето ме и мен, да се прицънцуря на празничната раздумка.
Да ни е честит денят на независимостта!
Щом е празник  ще го изпразнуваме Simple Smile.  Слънчев ден е,  добре ми е на душичката и кокаляците, кво му трябва още на човек Simple Smile .
Компания ми правят ей тези красавци - Ванко1 и Ванко 2. 

Не се преработвайте, празник е.
Да ви е вкусен обяда и приятен и спокоен следобеда!

# 711
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 017


Набързо да ви покажа малко красотички от Менорка. Тук е прекрасно, много топло и от влагата се усеща още по-горещо. Изкарваме си супер.

# 712
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Днес било празник и на всички независими жени - останали сами! Най-вече на мен и Джили Joy Джили, нали е хубаво да си НЕЗАВИСИМА?!

# 713
  • Мнения: 156
Здравейте, мили момичета!
Честит празник на Независимоста!
И аз като Фло се питам защо не сме вече, но това е друга тема.
Вчера се прибрах от Софето -заредена след чудесната среща,
която както винаги беше прекрасна.Ех, това време все не ни стига да
се наговорим.Трябва ни национална за повече дни!
   Днес се чудех от къде да я подхващам.ММ купил чушки,патладжани,
люти чушки и всичко трябва да влезе  в буркани и фризер.Градините и те
плачат за внимание, че цяла седмица само поливани/ преполиването/ с маркуча.
Утре ще са те на ред, но сутрин не ти се излиза рано, че днес беше 6 градуса.
  Пипи да си изкарате чудесно, топ и се един път в това моренцето и за мен.
  Римарче, и ти,няма да ми дойде много./ нямам иконки/.
Фло, почвам и аз да скубя и местя цветя, но за мушките се ослушвам за прогнозите.
Дай рецептите за сините сливи, моля.
Хубави празнични дни, момичета и не се преработвайте.

# 714
  • София
  • Мнения: 8 378
НЕША, ето ти две рецепти за сини сливи. Правила съм ги и двете. Сполучливи са.
1. 5 кг сини сливи, 2 кг захар, 2 ч.чаши бяло вино, 1-2 пръчици канела.
Сливите се изчистват от костилките, разполовени се посипват със захарта и се оставят да престоят 12 часа. След това се заливат с бялото вино и се слагат на огъня. Преди да се свалят се слага канелата. Още горещо се разлива в бурканчетата.

2. 5 кг. сини сливи, 3 кг захар, 1 ч. чаша оцет, 2 ч.чаши вода 4-5 карамфилчета, 2-3 пръчици канела.
Изпълнението е като в другата рецепта.

Хайде свърши ми почивката. Имам още работа. 

# 715
  • София
  • Мнения: 16 036
Добър ден и честит празник!
Хич не ме вълнува има ли я независимостта, но нали не се ходи на работа - екстра ми идва празнуването.
Янке, празника на независимите жени ми харесва.
Радвам се за Анжелка, дано да и е интересно и да учи с удоволствие. Химията би трябвало да я преборят. Доколкото знам може след часовете учителите да дават консултиции. Поне в Лондон е така.
Фло, сините сливи с вино майка ми ги правеше във фурната. Ставаше си вкусен конфитюр, но го заваряваше после. Аз бях специалиста по вадене на костилки. А съседка вместо костилките слагаше орехова ядка. Това чудо с препечена филийка със сиренце колко вино  изпива зимата .....
Аз днес си купих 2 кг консервни домати, утре още и ще трябва пак да понаправя бурканчета. Че Пл  постоянно ги използва за готвене. Не му харесва с пресни. То като има кой да мели. Утре по няко е време ще се позанимая може би.

# 716
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Абе, много сте тихи! Къпете ли се newsm78 Joy

# 717
  • София
  • Мнения: 16 036
Почиваме си  изкъпани.  bowuu
До сега се гледахме с Мрънчи и мамка му на Месинджър. Играха на 1 площадка, прибраха се, че му е време за сън. По пътя изхвърли поредния биберон. Аз вечерях, Пламен сега си реже мезенца за ямболската.  Wine Glass
Това е при нас - проза.

# 718
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296
         

# 719
  • Мнения: 1 082

  Честит първи есен ден! Нека е топло в душите ни-независимо захлаждането!

Общи условия

Активация на акаунт