КГБ = Клуб на Готините Баби - 197.

  • 46 304
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Егати цЕл ден никой ...
Отчет за срещата няма , затова пък аз да си отчетЪ моята.
Видях се с Пипи и съпругът й Дани.
Прекрасни и очарователни хора са. Макар , че се видяхме за около 30-тина
минутки и бих 100 км. в посока път се чувствам доволна и предоволна и заредена.
Мери повлече крак , сега Пипи , очаквам и други срещи на барселонска земя.
Та това е , снимки Пипи снима. Лека нощ! 

# 691
  • София
  • Мнения: 8 375
Ей, баби, защо мълчите като мушнати гайди? Аааа, ама голям мързел ви е обхванал. Това не е добре за тялото и имунната ви система! Mr. Green
Пристигна дружката ни ЛУСИ от Фелибето. На бърза ръка се събра внушителна група - общо 10 парчета. По часовниковата стрелка - ЛУСИ, ДИДИА, ФЛО, ИХА, НЕША, НОВА БАБА, ШПУНЦИ,МАЯ,  СВЕТЪЛЧО, МАРИНА. МАРИНА дойде с нова визия - тъмна коса - страхотна е. Много й отива.  Почти 4 часа смях и приказки, хапване и пийване. Естествено на улицата пред Дядото, на тръгване - още приказки. Нали се сещате, че на нас все ни е малко. (Не ядене и пиене, а приказки). Ей това беше. Дано НОВАТА БАБА ни хареса!
За бабите, които чакаха с нетърпение репортаж от мястото на събитието, репортер Флото. Фотографиня - ДИДИА.
 

# 692
  • Мнения: 1 082

  Добро петъчно утро! Нека да вали! Аз почивам.
Много се радвам на Софийската и Барселонската среща! Жабка-ти си герой! Бързо пред строя за награда!
И пишете-не се срамете! Голямо затишие е. Откакто станах баба и мен ме мързи да си призная-но то е временно се надявам-докато свикна.
   Приятни почивни празнични дни!!!

# 693
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Добро утро и от мен!
Дидимити, благодаря за кафето и аз още го пийвам.
Видях снимките от двете срещи - чудесни сте, момичета!Тъкмо се чудех коя е бабата до Шпунци, а то било НОВА БАБА ! Ха дано се появи и тук!
Днес - мързелив ден. И при нас вали! Ами крайно време беше, че то голяма суша.Не, че е нещо силно, кротко и слабо си валва, но берекет версин и на толкова hahaha

# 694
  • София
  • Мнения: 2 672
При нас днес Слънчо се е усмихнал.  И аз с него.  Simple Smile

Казвам аз: Добре, че дойде Роси да ни събере! Репортерката и фотографинята са синтезирали и документирали всичко от вчерашната среща в София. Чудно беше, но недостатъчно!

Жабче и Пипи радвам ви се на срещата. И, Жабче,  специални благодарности от децата ми за гостоприемството ви! И от мен, разбира се! Големи жестове правиш, хвала! Очаровани са и от Испания!
Хубаво да ви е момичета и със здраве!

П. П. Вчера ми липсваше Джили. 💓

# 695
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


Привет , привет с днешна дата , прекрасни!
Маринка , да кажа приятно не е точно , по скоро КЕФ - с голям кеф и мерак
посрещам , изпращам , виждам се и с к'вото мога да зарадвам приятел.
Имам извинение пред Пипи , че изумих да я изненадам с нещо малко , но
за спомен. Ноооо , ще има поправителен на БГ земя.
Мила разказа ли ти как на една пешеходна ги забих зад мен хахахаха
В Бг карах кола със скорости , а нашата е с автоматични скорости и
аз бам да спра и реших , че ще превкл. на по малко скорост и с ляв крак като
няма съединител , натискам спирачка и ги наместих хахахаха
Шофьорите ще ме разберат и посмеят , ма туй то , излагане пред сънародници ,
от тогава нЕма греЖки.
Дидиа ясно била е фоторепортер , ма нея никой ли не я фотна?! Не я мернах никъде.
Всички сте супер , девойки!
Дидимити , какво прави бебчето? Слушка ли , спинка ли?
Голяма радост е.
Фло , новата баба съм убедена , че ви е / ни е харесала.
Както казва Пипи и съпругът й - КГБ-то сме сила. Кой разбира , при нас спира.
Айде да мятам краци и да ходА за оцет , мляко и малко зеленчук.
Слънчев и прекрасен ден на всички ви!

# 696
  • Мнения: 4 369
Жабче, аз като шофьора само на книжка съм забравила за спирането, което коментираш.
Бая бързо си карала на връщане от срещата с Пипи след като си взела разстоянието за 1 час, а нормалното време е 1,10-1,15 ч. Не се очудвам като те видях каква перфектна шофьорка си !!! Пътищата няма да коментирам...като стъкло са!!!
Пипи, весело изкарване и хубаво време!
На вчерашната среща можеше да присъствам, но информацията ми куцаше. Нищо, друг път както казва Айша.
Прювет, прювет, (както казва Пипилота) група!!!

# 697
  • София
  • Мнения: 1 529
Привет. Много ме зареждат нашите срещи. Хубаво ми е и топло. Искам пак и пак и пак.
 Мария също ви хареса. Другата седмица като съм в Дружба ще я регистрирам и в мамата.
Жабче знам от Балани още ,че си добра шофьорка. Радвам се ,че сте се видяли  и с Пипи.

# 698
  • Мнения: 1 065
[/img][/img][/img][/img]
Здравейте.
Прочетох ви, прегледах ви и какво да кажа - радвам ви се и съжалявам, че пак съм пропуснала.
Но не ме мислете, на хубаво място и с хубави хора съм.
Да са живи и здрави ако има пропуснати празнували.
Във фейсбук ме няма за писане, чета понякога, но кое видяла, кое не. Радвам се на пътувалите по света, радвам се на празнуващите дечица. Чувствайте се и от мен поздравени и с най- добри пожелания.
А сега - приятен обяд и следобед, да ви е сладко и вкусно .
Да се порадваме и на днешния хубав ден - тук където съм времето е прекрасно.

Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 13:17 от djily

# 699
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
     

# 700
  • София
  • Мнения: 16 036
Янке, наздраве!
Как е Анжелка, има ли вече първи впечатления от училището, свиква ли?
Дано се отнасят добре с нея.
Като учих в Москва 70-те години чужденците бяхме изолирани. На русначетата-пионерчета се набиваше в главите, че всички чужденци са шпиони и да избягват да контактуват с нас. То сигурно от Сталиново време беше останало. Но пък ние не се оплаквахме - изпитваха ни отделно след часовете, на контролните можехме да се консултираме с учебниците. А и интересно беше да си другаруваме с деца от Южна Америка, Азия и Европа.

# 701
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
 Айша, добре е Анжелка - свиква по малко. Вече има две приятелки. Вместо физическо учи английския.Странна й е химията, защото другите са я учили предната година, а тя сега чува за Менделеева таблица. Не знам дали писах, че са я определили за ОСМИ клас - с една година напред, но е според годините. По английска л-ра чете книга на английски и каза, че почти всичко разбира.Надявам се, че ще се справи. Сега времената са различни. Каза, че й викат Анжела с ударение на първото А, а бащиното и фамилията им звучали на патагонски и изобщо не могат да ги произнесат hahaha

# 702
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
     

# 703
  • Мнения: 1 065






Добро утро!
Дано не е в противоречие на БГ Мамата прикачване на снимки не в скрит текст, от телефона пиша.
Вчера исках да ви ,,черпя"" малко тукашни пейзажи, но не виждам да съм се справила.

Днес го давам по- лежерно, още пия кафенце, но вече не става за на открито, щипе Simple Smile.  Ще трябва да си взимам ватените гащи Simple Smile при следващото идване.
Две котки ми правят компания, Ванко1 и Ванко2 - красавци са Simple Smile.
Единия чисто бял, дългокосмест, с голяма пухкава опашка, като на катерица, но за съжаление напълно глух. Ванко1, таткото, сивочерен с
тигрови шарки, с по къс косъм, но също голям красавец. Ще ви ги снимам, когато ги издебна да не се движат да ги видите, какви са душички.
Хубав ден ви желая!
И до скоро писане .

# 704
  • София
  • Мнения: 8 375
Привет, красавици! Hug
ДЖИЛИ, радвам се на появата ти, па макар и с ватени гащи да си Mr. Green
Днес ще се наградя за усърдието. Почти 75 % от дипломната са готови. Ще прескоча до село, да си донеса мушкатата, че тези дни обещават слани. Не ми се иска да ги загубя.
От мен толкова.
Как е времето при вас?

Общи условия

Активация на акаунт