🎭 Като две капки вода - сезон 7, тема 6

  • 22 175
  • 440
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 541
[quote author=Маpи link=topic=1117214.msg38755191#msg38755191 date=1558512920

А Стефан е перфектен имитатор, профи! Видях Стефан-Кичка, видях Стефан-Жоро, видях Стефан-бла, бла… Но Стефан не видях. Това е.


[/quote]

А това не е ли шоу за имитатори? Или след като Стефан е перфектен, неговият труд и старание остават незабелязани!

# 61
  • Мнения: 14 081
Че кое му е лошото на това, че не си видял Стефан, а си видял Кичка, Жоро и т.н.? Значи човекът си е свършил прекрасно работата в шоуто за имитации. А какво да кажа аз, че през целия сезон гледах само и единствено Петя. Със затворени очи да я слушам, все Петя, с този натрапчив глас.

# 62
  • Мнения: 3 485
"На кафе "
Патрашкова: Здравко ,чувала съм и имам впечатление ,че си мъж под чехъл ...
Катя: Не той не е мъж под чехъл!
Скрит текст:
Той е мъж под големи ц..и...

# 63
  • Мнения: 10 167
Два пъти на финала Бионсе, що за идея на продуцентите?!? Че да я бяха дали и на Стефан, че да стане “три - за щастие”😁.
Гласувах за Стефан, като цялостно представяне най ми харесва, макар че не всички негови изпълнения бяха напълно сполучливи. Ще ми е интересен като Лили вече и с грим, но ми се искаше да избяга от този образ - обаче е ясно, че почти всички очакват точно така да го видят на финал. Щеше ми се да се представи в мъжки образ, например Синатра или Бубле, ама нали са правени вече и те, не би се одобрило за финала.
За Милко не са рискували с друго, освен на български да пее, което не казвам че е нещо лошо, но щеше да е по-интересно да се прояви с нещо неочаквано като образ.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 15:59 от fenyx

# 64
  • Испания
  • Мнения: 37 503
БГ РАДИО представя: Победителите от Годишни Музикални Награди 2019

Ето и победителите, избрани от слушателите на БГ РАДИО, гласували на сайта на медията през последния месец:

...

БГ Изпълнител – Любо Киров /слава Богу, не е Константин/

БГ Изпълнителка – Мария Илиева

 

БГ Видеоклип – „Печат от моята душа“ – Миро, реж. Миро

БГ Вдъхновител – Братя Аргирови

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 17:32 от 🍀Smileys®

# 65
  • Мнения: 11 547
Два пъти на финала Бионсе, що за идея на продуцентите?!? Че да я бяха дали и на Стефан, че да стане “три - за щастие”😁.

Песните на финала си ги избират самите финалисти. Винаги е било така.

# 66
  • Мнения: 3 510
Че Мария Илиева има ли поне една издадена песен тази година, за да стане певица на годината? И тия награди май се раздават на принципа "за всекиго по нещо".

# 67
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Ето и победителите, избрани от слушателите на БГ РАДИО, гласували на сайта на медията през последния месец:



Слушателите номинират и гласуват. Какъв е проблемът?

Мария издаде албум в края на миналата година.



https://musicmall.bg/product.php?id=4257

# 68
  • Мнения: 11 547
Нямам търпение най-после да видим Стефан като Лили Иванова. Бионсетата също са ми любопитни. Мисля, че Тита ще е първата отпаднала.

# 69
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Стефан Илчев пред Мон Дьо (26.05.2019)


https://play.nova.bg/video/na-fokus/season-0/na-fokus-2019-05-26-stefan

# 70
  • Мнения: 3 510
Нямам търпение най-после да видим Стефан като Лили Иванова. Бионсетата също са ми любопитни. Мисля, че Тита ще е първата отпаднала.
Милко ще е първия отпаднал. Имитацията му ще е скучна.

# 71
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На финала няма отпаднали. От четиримата финалисти се избира победителят.

# 72
  • Мнения: 3 510
Става въпрос, че ще е с най-малък вот. И нали един по един ги изключват, докато накрая се гласува само за двама.

А и понеже сега видях, че си ми отговорила за Мария Илиева. Да, издала е албум със стари песни. Щом това е достатъчно да си певица на годината, ок, не споря.
Колкото до това колко избират слушателите, не съм много сигурна.

# 73
  • Мнения: 11 547
Нямам търпение най-после да видим Стефан като Лили Иванова. Бионсетата също са ми любопитни. Мисля, че Тита ще е първата отпаднала.
Милко ще е първия отпаднал. Имитацията му ще е скучна.
Да, но зрителите го харесват и гласуват за него.

# 74
  • Мнения: 5 920
Винаги ми е било интересно в такива предавания колко хора гласуват. Т. е. колко хора определят победителя. Стотина? Хиляда?
И какви-мъже, жени, деца, младежи?

Общи условия

Активация на акаунт