🎭 Като две капки вода - сезон 7, тема 6

  • 22 078
  • 440
  •   1
Отговори

Анкета

Кой заслужава да победи?

Опции:

# 45
  • Мнения: 3 491
Но Стефан не видях. Това е.
Това всъщност е голям комплимент за Стефан. Simple Smile Шоуто е за имитации все пак, не е X Factor. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 5 000
Мари,хора разни, вкусове също. Никак не съм съгласна с теб,но ще кажа само едно. Шоуто е за имитации. Това,че не си видяла някой като него си, значи само,че брилянтно се е представил. Ако искаме да ги видим в собственото им амплоа, ходим на техните лични изяви.
Хубав ден пожелавам

# 47
  • Мнения: 3 510
Мари, аз пък съм на 101% съгласна с теб. Все едно си ми взела мислите. Само за Тита бих добавила, че толкова я лансираха, защото Криско е бизнес партньор с режисьора на предаването - Кико.
А за Милко бих казала, че изобщо не е толкова скромен, за колкото го имат. Има се за някакъв фактор в музиката. Направи ми впечатление, когато трябваше да имитира Славка Калчева. Беше пуснал някаква реплика от сорта, че "Бяла роза" била най-големият хит в поп-фолка наравно с неговите булвочи. Също като имитираше Папи Ханс, в едно интервю за На кафе беше казал, че Папи взаимствал от него. Абе, като цяло, ако Милко Калайджеив е фактор в българската музика, бих казала, че по-скоро е отговорен за опростачването и. 

# 48
  • Мнения: 3 510
Казвам го във връзка с коментарите тук, че Милко залужавал да е на финал, защото имал чувство за самоирония, а не като Петя например. Ами не, Милко няма чувство за самоирония и също доста се засягаше от думите на журито, личеше си.

# 49
  • Мнения: 19
Ето ги и имитациите за финала
Дичо и Петя-Ozzy Osbourne & Lita Ford
Деси и Папи Ханс-Силвия Кацарова и Васил Найденов
Братя Аргирови-Luciano Pavarotti & Enrique Iglesias
Софи Маринова и Лоренцо-Кристина Димитрова и Орлин Горанов
Милко-Георги Минчев
Тита-Beyonce
Мария-Beyonce
Стефан-Лили Иванова

# 50
  • Мнения: 1 669
Е, за Стефан можехме да се обзаложим, че ще извади фокуса с Лили от ръкава си на магьосник! Simple Smile))
Обаче 2 Бионсета???
2-те Бионсета мога да ги преживея, но Милко да се тренира с Жоро Минчев..... Пълен ужас... Жоро Минчев ще се обърне в гроба, ако знае кой ще го имитира...

# 51
  • София
  • Мнения: 12 303
Много Бионсета, много нещо. Софка и Лоренцо... hahaha

# 52
  • Мнения: 3 510
И защо братя Аргирови ни ги натрисат пак????

# 53
  • Мнения: 3 743
Нещо много и Мария и Тита са си повярвали с Бионсе. Не могат да ѝ стъпят на пръста, ни с пеене, ни с танци, ни с присъствие, а гримьорите нито един път не са я докарвали на визия. Разочарована съм малко със Стефан, ясно вече че ще спечели, но много очевиден избор и лесна задача за него. И въпреки това с удоволствие ще го гледам като Лили.

Готино, че Софи и Лоренцо ще се появят, малко да разведрят сезона, че много киселяци имаше.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 16:51 от Emiliana V55

# 54
  • София
  • Мнения: 7 815
Според Нова телевизия:

... Мария Илиева и ТИТА ще представят музикалната икона Бионсе с две от култовите й парчета – коя ще се свърже по-добре с R&B стила на една от най-известните изпълнителки в света, предстои да разберем. Стефан Илчев ще заложи именно на жената, чийто глас имитира впечатляващо – Лили Иванова, а Милко Калайджиев ще пребори за пореден път характерното за своя стил звучене за образа на Георги Минчев.
...
На финала на шоуто ще има и незабравими дуети – Деси Добрева и Папи Ханс ще бъдат легендарните Силвия Кацарова и Васил Найденов. Петя Буюклиева и Дичо ще се върнат в полето на сериозната рок музика с Лита Форд и Ози Озбърн.

# 55
  • Мнения: 14 903
Вярно, че Петя се е взела много насериозно. Уж се забавляваше, раздаваше целувки ....
Петя Буюклиева напуска „Капките”...

# 56
  • София
  • Мнения: 7 815
Вярно, че Петя се е взела много насериозно. Уж се забавляваше, раздаваше целувки ....
Петя Буюклиева напуска „Капките”...
Аз още не съм видял да е напуснала капките, даже с Дичо ще правят дуел на финала.

# 57
  • Мнения: 5 408
Тя Петя и тук списва. Вие да напуснала капките...Ами хонорара, ами договора? Нали за този сеир са я взели. Предвиждам наесен Петя във “Фермата”- главен ментор...Че то не остана място да не е огряла кукундрелата....

# 58
  • Мнения: 4 934
радвам се, че Стефан ще прави Лили = малко бяха сполучливите имитации в този сецон = що песни изхабиха с Папи Х - той си е за последното място.

# 59
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Маги ще е член на журито в понеделник.

https://bg-bg.facebook.com/2kapki.voda/videos/583540528806790/

Общи условия

Активация на акаунт