🎭 Като две капки вода - сезон 7, тема 6

  • 22 106
  • 440
  •   1
Отговори
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Седми сезон на “Като две капки вода“ ще покаже за пореден път уникалния талант на участниците и ще даде възможност на някои от тях да разкрият неподозирана страна пред публиката. Освен несравнимо забавление за осемте звезди, шоуто им предлага и възможността да разгърнат своя потенциал и скрит талант“, коментира екипът на култовото шоу.

В продължение на 13 лайфа звездите ще се състезават с образите на Бутона на късмета, а в края на всяко предаване победителят ще има възможност да дари своята награда за избрана от него кауза.











Хилда Казасян и Фънки - постоянни членове на журито. Третият журиращ ще е различен в различните седмици.














„Като две капки вода“ e българска версия на шоуто „Tu cara me suena“, създадено в Испания през 2011 година.

У нас започва през пролетта на 2013 година и се излъчва по Нова телевизия.



Водещи са Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека. Журито е в състав: Любен Дилов-син, Хилда Казасян и Магърдич Халваджиян, които бяха жури в първите два сезона на "България търси талант". Излъчва се всяка сряда от 20:00. Наградата за победителя е лек автомобил. Победител в първия сезон е Рафи Бохосян   /Лучано Павароти/.





Вторият сезон започва от 10 март отново от 20 часа. Водещи отново са Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека. Журито е в състав: Хилда Казасян, Магърдич Халваджиян, Милица Гладнишка и Юлиян Константинов. Наградата отново е отново нов лек автомобил. Победител във втория сезон е актрисата Невена Бозукова  
    /Александра Бърк/.





Третият сезон на шоуто започва на 3 март от 20 часа. Водещите са отново същите. Журито е в състав: Хилда Казасян, Магърдич Халваджиян и Димитър Ковачев – Фънки. Първият епизод от третия сезон представя най-добрите моменти през изминалите сезони, а официалният старт е на 9 март от 20 часа. Победител в третия сезон е Ненчо Балабанов /Коцето-Калки/. Месец след края на третия сезон в зала 1 на НДК в две последователни вечери на 23 и 24 юни се провежда концерт с изпълненията на най-любимите участници от трите сезона на шоуто. Концертът се излъчи на 14 септември от 21:30 часа по Нова ТВ.





Четвъртият сезон на шоуто започва на 3 март от 21 часа. Водещите са отново същите, а журито е в състав: Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки и Добрин Векилов – Дони. В този сезон за първи път участва дует. Официалният старт е на 7 март от 20 часа. Победител в четвъртия сезон е Калин Врачански /Васил Михайлов/.





Петият сезон на шоуто стартира на 27 февруари и се излъчва в понеделник от 20 часа. Водещите остават непроменени, а журито е в състав: Йорданка Христова, Виктор Калев и Димитър Ковачев – Фънки. Победител в петия сезон е Михаела Маринова /Селин Дион/.





Шестият сезон на шоуто стартира на 26 февруари 2018 г. и се излъчва в понеделник от 20 часа. Водещите остават непроменени, а журито е в състав: Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки и специален гост. Победител - Славин Славчев /Ян Гилън/.






Страница в сайта на Нова ТВ

ФБ

Последна редакция: вт, 21 май 2019, 18:16 от 🍀Smileys®

# 1
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
Благодаря за темата.
Чаках накрая да кажат кой какво ще пее на финала, ама ни прецакаха, ще да чакаме цяла седмица.

# 2
  • Мнения: 5 085
Еехааа, Смайли,ама ти си готова с новата тема. Страхотна си. Благодаря ти.

# 3
  • Мнения: 62
Благодаря за новата тема Simple Smile

# 4
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За нищо. Сега я спретнах. Не исках да прекъсвам коментарите по време на шоуто.

Не съжалявам, че не обявиха имитациите на финала. Нека е изненада.

# 5
  • Мнения: 10 069
За да е изненада, Стефан трябва да не имитира Лили Иванова, а някой друг, когото публиката изобщо не очаква.

# 6
  • Мнения: 4 583
За да е изненада, Стефан трябва да не имитира Лили Иванова, а някой друг, когото публиката изобщо не очаква.

Аз пък искам да имитира точно нея, с грим, прическа и всичкото му.

# 7
  • Мнения: 10 069
На мен също ми харесва идеята, само казвам, какво би било изненада. Защото всички ще очакват той да се появи като Лили.

# 8
  • Мнения: 5 436
Благодаря за темата.
Концертът ми хареса и мисля, че всички много се бяха постарали. Ще ми липсва като свърши шоуто. Хилда и Катя са ми малко неадекватни, ама нейсе.

# 9
  • Берлин
  • Мнения: 4 473
Тази вечер беше най-доброто шоу в сезона. Всички се постараха,някои се и оср@ха (Тита). За нея мисля,че лансирането и бутането ще й направят мечешка услуга. След всички суперлативи от страна на журито...дано не повярва,че е повече от възможностите си. Мария направи страхотен Миро! Стефан беше добър. Деси се справи учудващо добре. Папи е моята слабост - беше добър. Дичо и Петя са ми безразлични. Милко вложи много от себе си,нека се порадва на финала. Дано това е последният сезон на това жури,а Катя...гротеска пълна с коронката...винаги е била такава евтинджос изглеждаща. Мернах някъде рекламата за концерта им- цветя и сърца,и пак сърца. (Как се прави емотикон бляк с комбинация от клавиатурата?)

# 10
  • Мнения: 266
Аз мисля че Стефан ще имитира Лили Иванова, Тита- може би ще избере Риана и Шакира, Мария- Бионсе, а за Милко не знам.

# 11
  • Мнения: 3 494
Благодарности за чудесно оформената тема, Смайли.
Тази вечер ми харесаха почти всички, без Тита и Милко. Всъщност и Петя, но към нея съм предубедена. Тита просто няма глас за такъв тип пеене, постара се, но не ѝ се получи.
Милко беше катастрофален. Едно от най-лошите изпълнения в този сезон. Напълно е възможно да си затворя очите, докато го слушам, и да си мисля, че пее Данчо Караджов, но само ако съм на седем ракии и на силни антидепресанти. Имаше няколко много добри имитации, но като цяло не можа да излезе от собствения си жанр и печели симпатии по-скоро със старанието си. Все пак смятам, че заслужено отива на финал, но много се надявам да не победи, защото няма да е реално.
Победителят в този сезон за мен категорично е Стефан. Абсолютно безкомпромисен.

# 12
  • Мнения: 7 059
Хареса ми оценката на Катя за Милко, че печели фенове, защото си вярва и успява да внуши това на публиката. Тя се държа добре тази вечер, а короната и камъните по дрехите - какво ли разбирам аз от мода?😁

# 13
  • Мнения: 536
И аз искам да видя Стефан като Лили - с грим и прочие. Както и хиляди други, които само са чували за легендарните му имитации, но не са имали възможност да го слушат на живо. Малкото записи в Тубата не са с много добро качество.

# 14
  • Мнения: 3 510
За мен пък Деси заслужаваше повече от Милко. Падаха и се доста по-трудни образи. Имаше такива с хореографии, с доста по-големи вокални диапазони, докато Милко някак си горе-долу в една линия го пускаха. Да не говорим, че повечето му образи (да не кажа всички) си бяха по-скоро пародии, отколкото имитации. Мисля, че той си взе своето от шоуто, стана любимец на доста хора, точно заради тази своя непринуденост, но мен лично малко ме дразни изкуственото му бутане и със сигурност не е за финал. Иначе, че няма да победи е ясно. 

Общи условия

Активация на акаунт