Как тренирам - 23

  • 30 516
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 753
Колко си висока Пънк? И при мен е така, 172съм.

# 676
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 541
Много се радвам на момичетата, които се включиха в темата. Няма значение, че тренирате вкъщи, ето че опитът ви с домашните уреди може да бъде много полезен  Hug Hug

Тили, за бричовете правя основно напади, най-вече кръстосани, с малък лост зад врата. Също и упражнения с ластици от този тип
Скрит текст:
Правя максимално много повторения като редувам краката без почивки.

Пънк, абсолютно съм съгласна с теб за клека. Височината има голямо значение. Има една мацка в залата към 1,75-1,78 е висока някъде. Има страхотно тяло, но винаги много внимателно и бавно кляка. Веднъж се заговорихме и тя сподели, че доста време й е отнело докато се научи да кляка правилно, при това с инструктор.

Вчера направих страхотна тренировка за бицепс и рамо. Накрая съвсем малко корем, че съм в цикъл и не ми беше много комфортно.
Днес дупе и задно бедро ме чакат  Mr. Green
Хубава седмица, момичета! Hug

# 677
  • Мнения: 1 290
Колко си висока Пънк? И при мен е така, 172съм.
Аз съм 174.

# 678
  • Мнения: 2 596
И аз знам, че хората с дълги крака се навеждат повече при клек, но как да ви го обясня. Лоста не се движеше в една линия надолу, а правеше някаква парабола. Все едно първо леко се навеждах, после се сещах и гъза да смъквам надолу. Иначе не съм от най-високите 170см съм. Не го отдавам на височината при мен.

# 679
  • Мнения: 1 963
За много години момичета!
Ех... как благородно Ви завиждам,че можете да тренирате често и разделяте тренировките на мускулни групи. Аз с това ходене два пъти седмично, незнам кога ще постигна желаното Sad Тоя целулит набраво ми боде очите. Бях отпуск и не пиех вода достатъчно, сега започвам пак.
Вече ходя в нов фитнес, доста е остаряла базата, има ръждясали уреди, но за сега съм там. Не винаги имам на разположение автомобил, затова трябва да е на близо.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 14:10 от Nona M.

# 680
  • София, Младост
  • Мнения: 2 415
Приемате ли нови попълнения? И аз от известно време спорувам редовно, не ми е новогодишно обещание. Ходя на фитнес, програмата ми е разделен на 3 части: 1-ви ден гърди, предно рамо, средно рамо, трицепс; 2-ри ден-гръб, задно рамо, бицепс, 3-ти ден крака и дупе.
Старая се да съм редовна, че като пропусна повече от 2 дни и после трудно влизам в ритъм.
Реших да се разписвам тук за да имам по-голяма мотивациа, а и вие ме нахъсвате доста като ви чета.

# 681
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 541
Приемате ли нови попълнения? И аз от известно време спорувам редовно, не ми е новогодишно обещание. Ходя на фитнес, програмата ми е разделен на 3 части: 1-ви ден гърди, предно рамо, средно рамо, трицепс; 2-ри ден-гръб, задно рамо, бицепс, 3-ти ден крака и дупе.
Старая се да съм редовна, че като пропусна повече от 2 дни и после трудно влизам в ритъм.
Реших да се разписвам тук за да имам по-голяма мотивациа, а и вие ме нахъсвате доста като ви чета.
Добре дошла  Hug Надявам се честичко да споделяш как вървят тренировките при теб.  Peace

Вчера направих размазваща тренировка за крака/глутеус. Едва се качих по стълбите до вкъщи. Отделено имах и 14 000 крачки и 30 качени етажа. Спала съм като къпана на един дъх  Mr. Green Обаче какъв апетит имах след тренировката - не  истина просто  Crazy

# 682
  • Мнения: 9 757
Добро утро, девойки! Имам мужда от помощ. Ще с еопитам да съм максимално кратка.
Ходя по-редовно (3 - 4 пъти седмично) на фитнес от 4 месеца. Започнах в края на септември с идеята да вляза в някаква форма преди 45-ия ми рожден ден.  Свалила съм 5кг., предполагам повечето вода, защото пия чай от магданоз. По дрехите си личи промяната. Правя основно кардио на различни уреди. Все ооще не съм достатъчно уверена да се пробвам с разни тежести.
Имам нужда от съвет каква програма да започна, която не изисква особена помощ от треньор. Мога, разбира се, да се консултирам с момчетата във фитнеса, но повечето от тях предлагат 1:1 сессии, които са платени. £100 на час ще ми окаже сериозно влияние на бюджета.
Мога да правя основни упражнения и вкъщи. Имам 1кг и 3кг гирички,  дъмбели, лежанка на която може да се работи и за крака, ластици, няколко вида.

# 683
  • Мнения: 2 433
Леле, много скъпо!
Момичетата със сигутност ще са в по-голяма помощ, но на мен, когато ми се налага да тренирам без треньор гледам някои от клипчетата на Мег:
https://www.instagram.com/megmo7/?hl=en
Особено последните упражнения за дупе § крака сааа HochoHocho

# 684
  • Мнения: 9 757
Да си призная изгледала съм сигурно хиляди клипове на Fitness Blender, Xhit, Blogilates и кой ли не в You tube, проверила съм 99% от линковете на прва страница, следвам какви ли не фитнес-гурута в Инстаграм. Един от последователите ми е бодибилдър, спонсориран от голяма компания за добавки. Той ми дава доста съвети, НО от всичкото това четене и гледане вече съвсем се обърках.

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 10:04 от G&B

# 685
  • Мнения: 2 433
Препоръчах ти на мег страницата, защото тя е точно за подобни жени, които май ги е страх от тежестите Simple Smile Тези за крака са само с дъмбел, можеш да опиташ вкъщи, а има много подобни упражнения с малко тежест или употреба на един уред/по различен начин, за група мускули.
По принцип просто трябва да се престрашиш, изготви си един план за деня, напиши си го в телефона, за да не отидеш в залата и да "изключиш" и давай. Кое те притеснява? Мен в началото ме беше шубе да ползвам уредите, защото не знаех как да си настроя тежестта, пък нека е смешно. Сега, ако видя, че някоя девойка се затруднява и помагам без да пита, защото знам какви сме шушумиги жените и колко малко може да ни бутне Simple Smile

# 686
  • Мнения: 9 757
Всъщност не ме притесняват самите тежести, а по-скоро пъшкащите младежи, които ползват тази част на залата. Знам, че звучи глупаво и детинско, но не се чувствам комфортно там. Повечето за от афро произход и са свръх общителни и ''приятелски'' настроени.
Благодаря много за препоръката.

# 687
  • Мнения: 2 433
 Нямаш ли women only финес в района? Аз всъщност ходя в точно такъв, напълно разбирам какво те притеснява.

# 688
  • Мнения: 9 757
Не, а и този ми е изключително удобен и с безплатен паркинг. 24-часов фитнес е, доста модерен и с много уреди и различни групови класове и сесии. Няма дори жена инструктор в момента Simple Smile

# 689
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 541
G&B, може би трябва да започнеш една програма от край до край за известно време и да видиш как ще ти се отрази, вместо да въртиш хаотични упражнения. Щом тренираш няколко пъти седмично, може всеки път да наблягаш на различна мускулна група. Като заначало кардиото може да ти 5-10 минути, после 45-50мин. силова тренировка и накрая още 20-25мин кардио.
Силовата тренировка може да включва базови упражнения, които не е задължително да са на уредите, но все пак е хубаво и някой от тях да бъдат включени. Щом имаш ластици, спокойно можеш да ги включиш в действие. Прегледай и упраженията на първа страница от темата, има дадени примерни дни, ако ти допадат може да пробавш примерно две седмици да тренираш така.

Ето и тази тренировка, която беше споделила Ветрена, също е много хубава
Скрит текст:
1. СС за крака
Клек с пудовка
Румънска тяга с пудовка
2. СС  на хоризонтална лег преса:
Избутване за бедра
Избутване за прасци
3. СС на машина за бедрено разгъване:
Бедрено разгъване
Хип тръст
4. СС за гръб на вертикален скрипец:
Издърпване с широк надхват
Издърпване с тесен подхват
5. СС за рамене:
Раменни преси с дъмбели
Разтваряне настрани с дъмбели
6. СС за ръце:
Трицепсово разгъване на скрипец
Бицепсово сгъване с дъмбели
7. СС корем:
Крънч преса
Обратна преса с повдигане на седалището
Руски туист с дъмбел

Ако имате любими тренировки за цяло тяло, ще Ви бъда много благодарна да ги споделите Blush

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 14:03 от ani_d

Общи условия

Активация на акаунт