Как тренирам - 23

  • 30 187
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 290
Хибискус, фитнеса, който аз посещавам е добре отоплен. Съблекалнята е малко клинч, но като влезеш в залата си е жега. Зависи си от фитнеса, ако не го отопляват добре може би с тениска няма да е комфортно. Но на мен и ръкавите ми пречат.

# 736
  • Мнения: 2 433
Женски фитнес е. Лятото не пускат климатика, за да не "духа" на трениращите(август и септември тренирах на друго място, защото ми ставаше зле направо). Зимата не се отоплява достатъчно, защото на другите жени им е топло. Абе луда работа, а това си го правят изцяло трениращите! Няма общо с управата на фитнеса.

# 737
  • Мнения: 1 797
В предния фитнес не пускаха отопление, и направо си умирах от студ нищо, че бях с дълъг ръкав. На сегашното място е топличко, отивам с дълъг ръкав и като загрея си оставам по тениска. За протокола съм от зиморничевите.

# 738
  • Мнения: 1 290
Женски фитнес е. Лятото не пускат климатика, за да не "духа" на трениращите(август и септември тренирах на друго място, защото ми ставаше зле направо). Зимата не се отоплява достатъчно, защото на другите жени им е топло. Абе луда работа, а това си го правят изцяло трениращите! Няма общо с управата на фитнеса.

На мен пък все ми е студено. Странно кви са тея жени дето им е горещо...Sweat Smile

# 739
  • Мнения: 2 433
Грозно е, ако го кажа Simple Smile След някоя и друга годинка може и аз да съм една от тях.
Мисля  още този месец да се преориентирам към друг фитнес. Единтсвеното, което ме задържаше е, че към месечната такса е включен треньор. Силно казано де, просто обикаля и дава насоки, ако изпълняваш нещо грешно поправя веднага стойката. Но и това не е малко.

# 740
  • Мнения: 1 488
Дами до какви пари сте склонни да инвестирате в екип. Аз си тренирам с едно клинче от циганския пазар за 8 лв и тениска от китайския за 3 лв.
Чудя се каква е ползата от екип, понеже аз се чувствам много удобно с това, с което тренирам. Не прегрявам, даже трудно се потя. Лятото сменям клина с къс.
А като гледам цените 50 лв примерно е някакъв минимум.

Купувам си спортните дрехи и обувки от Спорт Депо - винаги по време на големи намаления.
Имам различни марки - Найк, Пума, Адидас, Ъндър армър (хаха, как изглежда на кирилица Grinning). Когато се обличам за тренировка, комбинирам дрехите по цвят, никога по марка. Четири неща ако имам по мен, обикновено и четирите са различни марки Grinning Важното е да ми е удобно и да се харесвам визуално.
При нас в залата е хладно, в съблекалнята е жега. Колкото и да е студено обаче, тренирам с потник, рядко с тениска, защото не ми е удобно да имам ръкави. В пъти предпочитам да е студено, не мога да тренирам на топло - прегрявам, пулсът ми скача много, потя се ужасно и ми е адски дискомфортно.

И аз като Змията тренирам 4-5 пъти в седмицата, събирам всички дрехи и пера през уикенда.

Последна редакция: пт, 10 яну 2020, 10:53 от Vetrena

# 741
  • София
  • Мнения: 11 942
На мен пък все ми е студено. Странно кви са тея жени дето им е горещо...Sweat Smile

Такива като мен са.
Не обичам да е жега в залата. За щастие треньорките са с пухени елеци, за да е комфортно на трениращите.

# 742
  • Мнения: 9 583
Момичета (не знам дали има момчета, да ме прощават, ако има), как ви се струва това:

Клекове с нормален разкрач 4*15 с дъмбели 4кг
Ръмънска тяга                            4*15 с дъмбели 4кг
Ходещи напади                          4*15 с дъмбели 4кг
Мост                                              4*15 с 10кг
Български клек                          4*10  (трудно ми е това)
Мост                                              4*15 с 15 кг
Blogilates day 10                          lounges *20
                                                         V ups * 20

# 743
  • Мнения: 1 290
Дъмбелите са по 4 кг. всеки или двата са 4 кг.
За ходещите напади на мен ми беше по удобно с тежест зад врата. Може би проблема идваше от тежеста на дъмбелите, но пробвай може и на теб да ти е по лесно така.

# 744
  • Мнения: 9 583
Две * 4кг. Днес тренирах в хола и с лост беше доста рисковано за мебелите

# 745
  • Мнения: 1 797
Момичета пускам за малко моят прогрес. Само да отбележа, че преди бях с 🐔 ръчички 😂 Моля не ме цитирайте, по- късно ще ги махна 😘

Последна редакция: сб, 11 яну 2020, 21:55 от Nona M.

# 746
  • София
  • Мнения: 11 942
Днес поднових тренировките след 3-седмична пауза. 1 час раната, не ми бе трудно, но определено ще имам мускулна треска.
Следващата седмица ще са само три тренировки. После си влизам в ритъма с четири седмично.

# 747
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Браво! И аз искам да оформя ръце, но за сега нямам за показване.

# 748
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 296
Заповядайте в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт