Февруарчето игриво, става все по-бъбриво

  • 43 578
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 16 871
Аз съм още по-мързелива, в Гърция ще яде от нашето Joy мятам калмарите и октопода и да ръфа.

# 706
  • Мнения: 754
Аз съм мързелива майка, на морето ще ползвам ДК

И аз смятам да съм мързелива на морето Hands Point UpGrinning
От къде мога да се възползвам?

# 707
  • Мнения: 1 147
Аз съм мързелива майка, на морето ще ползвам ДК

И аз смятам да съм мързелива на морето Hands Point UpGrinning
От къде мога да се възползвам?
Мисля, че Happybaby доставяха на доста места по Черноморието. Аз съм доволна от кухнята им. До преди месец бях на тях, но вече е на домашна храна.

# 708
  • Мнения: 754
Ще ги погледна,надявам се да му хареса,че от самото начало е на домашна храна.

# 709
  • Мнения: 299
Ами... и ние миналия месец но почивката давахме обща храна.. не знам рано ли е, какво е. Той и вкъщи е почти изцяло на нашата, ама аз гледам да съобразявам сол, подправки. А на почивката реших, че нищо няма да му стане от няколко дни на ресторант..
Иначе не давам нищо пакетирано (бисквити, зрънчо и т.н.) освен едно малко парченце обикновена бисквита сутрин, когато си пия кафето, защото ме видя един път... и така си остана. И солети като е с други деца на площадките.
Не съм давала още разни морски дарове, и колбаси. Май това е само. Не давам пържено (освен ако не ревне за картофи от масата като сме били някъде)
Но например вече спрях да кисна сиренето във вода. Вие с какво се съобразявате все още?

# 710
  • Мнения: 1 147
Такива колбаси абсурд скоро да му дам. Иначе сиренето го кисна още, защото това, което купуваме е соленко. Пакетирани неща - пръчки натурели и бисквити.

# 711
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз съм мързелива майка, на морето ще ползвам ДК

И аз смятам да съм мързелива на морето Hands Point UpGrinning
От къде мога да се възползвам?
Мисля, че Happybaby доставяха на доста места по Черноморието. Аз съм доволна от кухнята им. До преди месец бях на тях, но вече е на домашна храна.
Точно ХепиБебе (Бургас) ще ползвам, в сайта им има списък до къде доставят (по южнота черноморие)

# 712
  • Мнения: 6 222
Още един глас за хепибейби,приятелка ги ползва миналата година и тази също ще ги ползва,малката е с алергия и е много доволна изцяло са се съобразили.
Моят си ядеше каквото и ние на почивката,сирене не съм киснала никога.Солети е ял само от пакетираните,на баба му простотиите.Днеска прояде и диня,най-сетне вкусни докараха на пазара и български.

# 713
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Ние сме от 4 дни на морето и ползваме услугите на Хепи Бейби. Много съм доволна! Не мисля за храната на малкия - какво ще яде, ще има ли подходящо и тн. Хапва си от кухнята, а ако иска и има нещо хубаво от масата - давам, разбира се Simple Smile

П.С. Готвят без никаква сол.

# 714
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Момичета, супер полезни сте с идеята за детската кухня на морето. Може би ще ходим на Приморско и тъкмо се чудех какво ще правим с храната. Иначе хапва от нашата храна и някой неща от кухнята само.
Прави ми впечатление, че много обича кашкавал. Понякога като го види и пощурява. Чудех се по колко ли трябва да хапва от него.

# 715
  • Мнения: 6 222
Кибритена кутийка бях чела някъде до 2 г. от пълномаслен кашкавал на ден.И за сиренето и месото имаше некви грамажи,ама не се сещам сега.В някоя от книгите за захранването беше,ако ми остане време ще потърся.

# 716
  • София
  • Мнения: 10 642
Ние сме от 4 дни на морето и ползваме услугите на Хепи Бейби. Много съм доволна! Не мисля за храната на малкия - какво ще яде, ще има ли подходящо и тн. Хапва си от кухнята, а ако иска и има нещо хубаво от масата - давам, разбира се Simple Smile

П.С. Готвят без никаква сол.
По кое време пристига кухнята? Къде сте на море?
Ние в неделя пристигаме, а като говорих с тях не можаха да ми кажат кога най-рано да очаквам доставката.

# 717
  • Мнения: 3 998
Колко лв е доставката

# 718
  • Мнения: 1 406
Аз помня, че майка ми изкисваше сиренето до доста късно, също обезсоляваше и маслините за мен. Може би съм била 5-6 годишна. Готвеше диетично - без запръжка, не солено, по-рядко пържени неща. После на 6 се разболях от хепатит б и диетичните  храни и зверски ограничения бяха цяла година.
Обяснявала ми е, че солта и захарта са вредни за бъбреците, затова е хубаво да се ограничават. А вече след хепатита знаех и кои храни товарят черния дроб...

# 719
  • Мнения: 16 871
Ограничавам солта, захар никога не е хапвал, не запържвам, не давам junk food, стремя се да не давам само суха храна, но супи тотално отказва.
Когато сме навън, задължително имаме банан и още един вид плод и/или домашен кекс с плодове.

Сирене не обезсолявам, кашкавал давам колкото му се яде.

Вода давам изворна, ако свърши -минерална.

Общи условия

Активация на акаунт