Февруарчето игриво, става все по-бъбриво

  • 43 579
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Здравейте момичета. Вчера мина нашия преглед при невролог и слава-богу всичко е добре, каза, че е здрава. Относно прохождането каза, че до 1,5г е нормата за прохождане.
Препоръча да я стимулирам да ходи по-активно като оставям играчки на диван или легло за да може да пристъпва. Без проходилки, отрече ги.

# 691
  • Мнения: 1 418
Flower, хубаво е че сте се консултирали, за да не се тормозите излишно с тревоги!
Аз пък да попитам колко тежат вашите момиченца?Нали беше болна , та сега от 8.5 е 8.2 кг.

# 692
  • Мнения: 228
Моята е 10.600. Аз да питам знаете ли от къде мога да купя такава оградка за спалня? Тази ми излезе в али експрес, но не искам да поръчвам от там. Разгледах на много места, но все излизат едни по - скоро за детско легло.

# 693
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Оградата е добра идея, ще разровя да видя и аз ( въпреки че, вече съм решила да не купувам бебешки атрибути Simple Smile)
Някоя от вас дава ли зърнена закуска на децата? Ако да, каква?

# 694
  • Мнения: 892
Аз давам елда, просо, булгур, лимец (накисвам ги от вечерта и сутрин варя), овесени ядки. Комбинирам ги с извара, сирене, мляко, различни плодове, мед, сусамов тахан, масло. Най-различни комбинации от изброените.

# 695
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Hamsti, килограмите при нас са 8.200.

# 696
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Благодаря Simple Smile имах предвид зърнена закуска е кутия. В момента сме на море и едното хлапе яде някакви рингчета със спанак и боровинки ( от пакетите в картонени кутии) та затова питам и пояснявам сега.

# 697
  • Мнения: 892
Аха Simple Smile помислих си, че може да става въпрос за кутиите.. все пак някой може да вземе идея.

# 698
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Аз му давам зърнена закуска от кутия от доста време насам. Различни вкусове на една определена марка и дребния много ги обича.

# 699
  • Мнения: 16 871
Скк, аз не давам такъв тип храни, както и солети,чипсове и подобни.

# 700
  • Мнения: 1 406
Лили, не виждам смисъл от такава оградка. Още от 6 месечни ги загледах точно тези в Али-то. Но после премислих, че е излишно. Ако е за самостоятелно легло по-бива, но за спалнята не мисля.
Като сме на гости при баба спим тримата на спалнята, баща им го изгонихме на походно легло до нас. Аз спя по средата, двете лапета от двете страни. Отстрани съм оградила със по два стола с облегалките към спалнята и слагам някоя друга възглавница. Още нямаха годинка, когато започнаха да правят опити да се прехвърлят над тази преграда. Сега пак го правят, но не често. Синът се набира и се катери по дърветата си кошара къщи, по сгъваемата...никакви прегради не го спират. Така че аз се отказах. Те вече са големи.
Скк и аз не давам зърнени от кутия, но пък те нахално просят от моето мюсли...по площадките се редят като просячета да ги черпят със зрънчо и солети...вдигнах ръце вече.

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 08:35 от vartoglava

# 701
  • Мнения: 1 418
Ние спим на спалнята тримата и тя посредата от както се е ридила😊А през деня сама слиза и се качва.

# 702
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Аз давам солети от един вид, който поне не са с палмово масло и ги харесва. Като види кака си и иска всичко да опита, давам от пшеничните пръчици на Слънчо също от време на време-много ги харесва.

# 703
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Ох, да си призная давам солети и Слънчо. От както направи реакцията зимата и му спрях една камара храни, поне му давах такива глупости ( беше ми съвестно че нищо друго не може).
За зърнената закуска питах, защото едното хлапе на морето яде такава, и й зачетох съдържанието и се зачудих дали някоя е давала / някое си е вземало подобно.
Дотук почивката ни е добре - всеки ден му готвя ( Хохохо голям кеф да не си вмирисвам на манджа собствената кухня) и той ту яде, ту не, но като цяло по 3/4 праскови на ден не му мърдат. Обикаля и яде домати направо целите ги гризе и ябълки.... Гладен засега не е , но е добра идея който ще ходи на море за първите дни (поне първият един ден) да си има готова храна.

# 704
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз съм мързелива майка, на морето ще ползвам ДК

Общи условия

Активация на акаунт