Февруарчето игриво, става все по-бъбриво

  • 43 079
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Ще погледна пак, но сме в апартамент, а не на хотел с рецепция и не знам как да го измисля.

# 736
  • Мнения: 3 985
Момичета които сте на морето как е времето и ДК доволни ли сте

# 737
  • Мнения: 1 418
Аз да попитам, как се хранят вашите дечица?В смисъл , в столче ли хапват , сами ли се хранят?Ние стол не ползваме, търчи насам  натам и хапва, понякога я гоня с яденето.Друг път тотално отказва да яде ако не се храни сама.Напредва с лъжицата, но после яко чистене пада.
А да ви потам и за количествата...Днес яде следното: банан на закуска, около 150гр. боб чорба на обед, после за вечеря около 100гр. качамак и 150 гр. леща. После сама си поиска 1 праскова и половин киви за десерт.Кърмене около 3 пъти през деня.Яде и сурово кашу, но нямам идея колко точно...
Как ви се струва това количество храна?Понякога имам чувството че яде малко, друг път си казвам че просто така ми се струва..та реших да видя при вас как е.
Аз на моренцето ще готвя за всички, ще сме на каравана.

# 738
  • София
  • Мнения: 2 666
Седи на приставка върху столовете в трапезарията.
Храни се само сама с вилица по три пъти на ден. Отказва друг да я храни, не дава да и набода с вилица. Отказва и всякакви плодове, кремове, десерти.

Сутрин половин филия с авокадо и сирене нарязана на парчета, за да си използва вилицата Grinning На обяд ако е склонна хапва малко хляб и половин домат. На вечеря отново половин домат и нещо готвено. Отдавна не меря количествата, защото само се ядосвам.

# 739
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
М, ти ме разби!!!! Браво!!!
Моят малък мъж не яде сам, само го храня. Прави опити с лъжицата, но 99/100 са провал.
Яде си в стола, а понякога и обикаляйки стаята гризе нещо и го зарязва където му скимне. Яде доста, яде през нощта, не отказва храна, но е все още 9.3кг. явно е сбърз метаболизъм.
От три дни е без биба ( обясних му че е останала в морето) и на заспиване е драматично, но вече се надявам да започне фазата на забрава.
Поправка
Заповядайте в новата тема
https://m.bg-mamma.com/?topic=1128157.new#new

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 22:22 от skk007

Общи условия

Активация на акаунт