Мъжете Рак - 2

  • 23 492
  • 760
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 339
Токсичното също го видях, не е за всеки това чудо.
Какво имаш предвид

# 616
  • Мнения: 1 502
Tual, в случая ти си токсичната.
С това, че не заблуждавам излишно, не давам празни надежди, не губя времето му ли?
Токсичното също го видях, не е за всеки това чудо.
Какво имаш предвид
В отношенията с предишния. Имат страхотни качества, но и тъмната им страна е силна и за щастие се отдръпнах навреме. И не е само зодия де, всеки отключва нещо различно  в нас.

# 617
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Баш бая са си токсични.Могат да са брутални егоисти, достигащи до жестокост.
Така  държат в орбита - оставят те в неяснота и съмнения. Никога не си наясно можеш ли да разчиташ на него или не. Хлъзгави.....като гладко езеро са.

# 618
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Женска зодия е това, от там идва цялата неяснота. На такива им трябват силни и непоколебими жени да ги водят.

# 619
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Женска зодия, да. Ама на жена стои добре, но на мъж, не.
И все си мисля, че това прибиране в черупката го правят несъзнателно.

# 620
  • Мнения: X
Аз лично си се прибирам в черупката съвсем несъзнателно, да. Ама съм жена, за мъжете не зная... сигурно е подобно.

Мен не ме привличат мъже раци по никакъв начин. Предпочитам мъжа да е от друга зодия, да се допълваме по друг начин.

# 621
  • София
  • Мнения: 1 355
След като изчетох почти цялата тема започнах да си обяснявам някои поведенчески особености у човека отсреща. Сега искам съвет. Както споменах по-горе в момента той се е "скрил" и аз смятам да го оставя на мира. Но рано или късно ми се ще да го видя и да поговорим, т.е. доколкото разбирам аз ще говоря, той ще слуша. Единият вариант е да изчакам да се появи и тогава да "атакувам"Simple Smile. Ама какво да кажа... Вторият вариант е да изчакам един месец, например, и тогава да му се обадя и пак какво да кажа... Та как да го направя без да изглеждам като една отчаяна за внимание жена. Аз съм Везни с асцедент Скорпион за протокола.

# 622
  • Мнения: 1 502
Изобщо не го чакай. Ако благоволи той, тогава. И да слуша, ако си е наумил друго - файда няма.
Спести си нервите.

# 623
  • Мнения: 1 120
Изобщо не го чакай. Ако благоволи той, тогава. И да слуша, ако си е наумил друго - файда няма.
Спести си нервите.

О, колко си права!

# 624
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
След като изчетох почти цялата тема започнах да си обяснявам някои поведенчески особености у човека отсреща. Сега искам съвет. Както споменах по-горе в момента той се е "скрил" и аз смятам да го оставя на мира. Но рано или късно ми се ще да го видя и да поговорим, т.е. доколкото разбирам аз ще говоря, той ще слуша. Единият вариант е да изчакам да се появи и тогава да "атакувам"Simple Smile. Ама какво да кажа... Вторият вариант е да изчакам един месец, например, и тогава да му се обадя и пак какво да кажа... Та как да го направя без да изглеждам като една отчаяна за внимание жена. Аз съм Везни с асцедент Скорпион за протокола.

Аз мисля, че никой мъж не си заслужава да бъде атакуван.
Освен, ако мъжкото начало у теб не е водещо.
Остави го. Не се занимавай.
Ако те пожелае ще надмогне инертността и несигурността си. Когато е писано да стане, ще стане. От личен опит с мойто рачешко ти го казвам.
15 години му трябваха. На мойто.

# 625
  • Мнения: 1 502
Аз мисля, че никой мъж не си заслужава да бъде атакуван.
Когато е писано да стане, ще стане. От личен опит с мойто рачешко ти го казвам.
15 години му трябваха. На мойто.

Съгласна съм с написаното и вярвам, че това, което е за нас ни намира рано или късно. 15 години обаче не е малко време..поддържахте ли контакт през годините?

# 626
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Да, поддържахме. Къде спорадичен, къде по-постоянен.
Не му стигна смелостта да ме поиска, въпреки че беше влюбен. То и за слепеца беше ясно...
Естествено, хич и не го чаках. Събрах се с друг. В последствие с другия се разделихме и с рака ни се пресякоха пътищата....случайно.
Този път постави нещата съвсем ясно още в началото. Ни в клин, ни в ръкав.
Естествено, черупката беше мнооого яка. Затова казвам,че го правят несъзнателно това "прибиране". Но за отсрещния е много трудно.

Освен това, ниското проявление на зодията е брутален егоизъм.
Прецени си съвсем разумно, дали си струва.

С друг мъж от тази зодия не съм се сблъсквала.
Иначе сестра ми е рак, както и други близки. Намирам драстична разлика мъж-жена.
Жените са наистина много грижовни. Едната е много дейна, амбициозна и активна жена.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 17:55 от а Kеа?

# 627
  • София
  • Мнения: 1 355
Ами, не знам, честно казано. Чувствам се привлечена. Добре, няма да го търся, но ако случайно се срещнем да се правя ли и аз на ударена за това, че така изведнъж прекъсна всякакви контакти или да поискам обяснение.

# 628
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ааааа....какво обяснение....
Не се обяснявай! Ще разбере , че те е жегнал.
Както някой беше писал назад: Ракът като разбере, че не ти е в центъра на мирозданието и веднага се променя /или нещо такова/.

# 629
  • Мнения: 15 960
Променя се за ден до пладне и после пак се разполага като бъбрече в лой. Яко разтърсване си трябва.

Общи условия

Активация на акаунт