КГБ = Клуб на Готините Баби - 194.

  • 52 286
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Чай и аз пия амо като съм болна.
Боряна, къде играе този артист, не ми е познат.
Ами, Фло, барем по темите да си гостуваме и се виждаме, като не се получава наяве.
Майка ми е по-добре, но още е на антибиотик. Мая е с варицела. Докарали сме се чудно отсекъде.

# 721
  • Мнения: 18 547
http://filmisub.com/21410-ncis-season-1-voenni-prestpleniya-sezon-1.html
Тук играе.Не очаквах   да е такъв като млад.
Оф ,тази варицела ,ваксинирани или не ги лови ,дано леко минава и поне  ще има имунитет ,то пък едно утешение ,но не можем да върнем нещата ,станало е вече. Все се моля за нашите  да не се случва , но   ...
Честито на Тошковците на Ив и Доби.Поне за тези разбрах.Здрави и щастливи да са.После идват лазарките...

# 722
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ааа, не гледам аз кримки, любов ми дай на мене! Joy

Аз не знам да има ваксина срещу варицела, тя е лека шарка и всички почти я изкарват.

# 723
  • Мнения: 1 563
Здравейте готини1
Я... каква хубава тема се е заформила!  Simple Smile
Много се радвам ,че Светълчо се появи ! Обичам да я чета и да е сред нас!
Честит имен ден  на всички ,които имат именици в семействата си- на Иви, на Доби!
Честит рожден ден на Дая!
Пожелавам здраве ,радости, благоденствие!


Хубава вечер момичета!

# 724
  • Мнения: 1 029
Честит Тодоровден на празнуващите!



Честит рождден ден на Дая!


# 725
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
 Добра ви вечер!
Пантелей пътник се завърна благополучно!
Ами видях си детиту, нагушках го, нацелувах си го - в края на март - повече! Дори преговорихме сложните глаголни времена, ама...Поговорихме си доста със зетчето и за бъдещия месец, и за Анжелка.. Преди два дена е бил на родителска среща. Три учителки по различно време са казали едни и същи думи: Много е умна, много е схватлива и много мързелива hahaha Имали стихотворение да учат, ама тя "забравила" и го научила в едно междучасие - има 5. Госпожата й казала: Още малко ти оставаше за шестица! А тя: Ами, госпожо, аз го научих в предното междучасие!Не ми остана време! Та нали разбирате за какво иде реч!
ЧЕСТИТ ТОДОРОВДЕН В СЕМЕЙСТВАТА НА ДОБИ И ИВЛИН! ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И БЛАГОСЛОВЕНИ!
Нали ви иде на ум, че и в Беловец се празнува Тодоровден! Е, честитих му, после дадох тел на Анжелка да му честити...и така!

# 726
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Обръщам се към Маринка и към всички други: Чували ли сте за две книги " Големите любови!"? Става въпрос за любовите на наши бивши политици, писатели и т.н. И за доста политика, вкл. за Гешев и Т.Живков, За Стамболов и пр.
Днес пътувах с един много начетен дядка. Та си поговорихме за политика, за философия, за поезия...И най-вече за тези книги!

# 727
  • София
  • Мнения: 16 035
Добър вечер и честит Тодоров ден!
Да са живи и здрави именяците в семействата ви! Да си носят с гордост името!
Янке, май постепенно ще станеш варненска баба. Дано, няма лошо да помагаш и да подбутваш ученичката.
Търсената книга е от Венелин Митев. Няма я в ел. вариант поне по фб групите, в които членувам. Но няколко пъти съм запомнила, че питат за нея. Никой не я е качил, или пък си я предеват на лични.
В Рулит също липсва. Ако я докопаш от някъде - моля да ми я изпратиш.
Аз днес се мотах по улиците, обиколих насам-натам, нищо не купих.
Сега дремя сама пред лаптопа. Пл. е в Плевен и има оплакване - нямало нищо за ядене около тях.
В хотел Балкан са настанени.

# 728
  • Мнения: 18 547
Благодарение на Айша за автора , не намерих , докъдето стигам няма елетронен вариант  и не всички книги имат.
То пъ в Плевен да няма нищо за ядене  е  срамота.Има закусвални под път и над път , има заведения като онова дето бяхме    на нормални цени а  и в хотела има ресторант.А има и мегдан да свали малко и олекне  , аз се чувствам тежка  от зимния сън ,трябва се размърдвам вече.

# 729
  • София
  • Мнения: 16 035
Ще изучат Плевен, има време. От вчера са там за около 15 месеца.
Насно е, че няма да е като в къщи - да си готви каквото му се яде.
То и в Шумен докато свършат работа всичко в близката Била беше изкупено, но оживяха.

# 730
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
 Ами влязох с името на автора в чичко Гугъл и се оказа, че се продава он лайн. Струва 14 лв+ 2 лв за доставка със Спиди. Поръчах си я. Айша, благодаря за автора - не го знаех, макар че пак можех да попитам известния чичко - ама то толкоз акъл...А за този дядо - ами май беше над 70, но толкова знания...То не беше само за тази книга \каза, че са два тома, ама ще видим \. По едно време стигнахме до Ницше и той ми цитира поне 10 негови мисли! После минахме на поезия и се оказа, че знае много за Пенчо Славейков и Яворов \ рецитира! \, обаче не знае нищо за Петко Славейков - та там аз се проявих. Абе, не усетих как мина времето!

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 23:15 от Янче-то

# 731
  • София
  • Мнения: 8 375
Ето ме и мен с едно късно включване.
Да е живо и здраво момчета на ИВЛИН! Wine Glass
А на ДАЯ, какво да й пожелая? Здраве, сили и късмет, всичко да й е наред! bouquet

ЯНЕ, браво на умница Анжи, ама ходи да помагаш периодично.
ДИДИА, пристигна ли пианото? Честито! Важното е, че талантливата Неда има желание. Аз едно време свирех с удоволствие на акордеона, но никак не обичах уроците по солфеж. Simple Smile
ТАНУ, как си миличка? Hug
БОРЯНЧИЦЕ, аз днес като стъпих на кантара и яко се зарадвах! За това, че за 6 месеца съм свалила 10 кг., се наградих с ябълков пай Mr. Green
Гушкам ви, дружки. Hug Днес почти цял ден писах и сега мисля рано да се паркирам. Лека нощ!
Къде се покриха ЯЖКА и ТАНИТА, МАМСИ и АРИТА, ГЪБКАТА и ИВЛИН, ШПУНЦИ и ИХА, ФУРИЙКА и ЗДРАВКА, ДИДИМИТИ и ДЕЛТА, ДАЯ и КАГ. ГРЕТИ беше споменала, че ще изчезне временно. Ама това временно не свърши ли вече newsm78
Хей, момичета, доста неизвинени ви се събраха. Мислете му! Joy

# 732
  • София
  • Мнения: 8 375
Както виждате, още не съм заспала  Mr. Green. Докато се мотаех из И-нет пространството, ето какво ми попадна. Онзи ден това го слушах на лекция. И докато ние въздишаме по филмови звезди от близкото и не толкова близко минало, вижте хората с какво се занимават. Хайде пак тема за размисъл  hahaha Joy

Роботите за секс вече не са научна фантастика. Те са реалистични и влизат в масово производство.

В световен мащаб има 4 основни фирми, производителки на този тип роботизирани кукли.

Пет причини да се страхуваме от роботите

Роботи под наем за... секс!

Оказва се, че ако бъдат направени твърде реалистични роботите плашат потребителите. Ето защо повечето модели имат куклена визия.

В тях се вграждат много сложни механизми, тъй като трябва да симулират човешки емоции и движения.

Някои дори имат изкуствен интелект, като целта им е да служат за компаньони. Те могат да реагират в ограничена степен, комуникирайки с хората.

Има сериозни опасения какъв ефект ще има тази нова и бързорастяща индустрия върху моралните и етични норми на обществото.

Към момента това определено не е масов продукт. Цената на един такъв робот варира от 15 000 до над 50 000 долара.

А честито! Mr. Green Ние, дето нямаме толкова пари, ще си караме както си знаем, от времето на Адам и Ева hahaha luvbed

# 733
  • Мнения: 18 547
Нема  толкова пари , в другия живот ще са конфекция куклите  и може да се доредим, иил да си караме по старому.
Ето още един любимец мой ,  но харесвам   средата  , нито млад ,нито сега  ми допада...Няма късмет със  семейство, но е изиграл толкова роли да му стигнат за два-три живота...

# 734
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
     

Общи условия

Активация на акаунт