КГБ = Клуб на Готините Баби - 194.

  • 51 356
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 270

 Имаме си рожденичка!ИХА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!НЕКА ТВОИТЕ ЖЕЛАНИЯ БЪДАТ МОИ ПОЖЕЛАНИЯ!

         

# 736
  • Мнения: 1 082

   Добро утро и от мен с едно любовно кафе...ех, че хубаво.Янче-на бързо сте се видяли с Анжелка-но е била чудесна срещата.
   Аз съм в отпуск-само още 3 дни ми останаха-имаме си котарак-кой като нас.Синът ни го остави май завинаги. Слуша котето-само дето ни изненада, че се напъхало в шкафа за обувки-и щем не щем му освободихме единия ред-нищо, че си има къщичка и кошница.Изпълняваме желания.Вчера го оставихме само да свиква с обстановката а ние бяхме в МОЛ-имаше танцови състави детски-големи сладурчета.Порадвахме им се.Направихме си среща и с кака-почерпихме се и денят мина.
ИХА-БЪДИ ЧЕСТИТА! НЕКА МЛАДЕЖКИЯТ ДУХ НИКОГА ДА НЕ УГАСВА-ОЩЕ МНОГО ВНУЦИ И ОЩЕ УДОВОЛСТВИЯ ОТ ЧУДЕСНИ АВТОРСКИ ЕКСКУРЗИИ!!!
   ПРИЯТНА НЕДЕЛЯ МОМИЧЕТА!!!

# 737
  • Мнения: 1 563
Добро утро и от мен!

Още си пия кафето и да ви погледна набързо ,че ще ставам да правя закуска на внуците.

Честит рожден ден на Ихичка!
Радост,щастие и много здраве да те спохождат ежедневно!


Дидимити, Янче ,Фло , Айша, Борянка, Тану, хиляди прегръдки !!! Heart ExlHeart ExlHeart ExlHeart ExlHeart Exl

Много съм скучна ,знам ! За сега нищо интересно при мен!
Радвам се за интересните теми ,които и мен ме вълнуват. ExpressionlessExpressionlessExpressionless
Янче , ако ти е удобно, прати  ми линка ,където си поръча книгата ,а и аз да си я поръчам. Наготово чакам ! Simple Smile
Фло, браво за постижениета ,които си направила с килограмите! Успех и за нататък. Колкото свалим ,все ни е от полза на ставите!  :*
Прекрасен ,слънчев ден се очертава днес. В момента при нас е 17 градуса.
Следобед ще си направим разходката.
Утре и други ден на село ,на агрофитнес.
Прегръдки за всички ви!

.

# 738
  • Мнения: 18 353
Закриваме темата празнично!
Честит рожден ден,Иха!
Най-добри пожелания ,  усмивки, пътешествия и  слънце в живота ти!


# 739
  • Вила Великула
  • Мнения: 1 944


Честит рожден ден на Иха. Много здраве и  пътешествия до прекрасни дестинации.

# 740
  • София
  • Мнения: 8 311
Добро утро, красавици! Hug

СКЪПА ИХИЧКА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ, СПОКОЙСТВИЕ И ХАРМОНИЯ В БЪДНИТЕ ДНИ. ВСЕ ТАКА ЗАЕДНО С ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА СИ ДА СРЕЩАТЕ И ИЗПРАЩАТЕ СЛЪНЦЕТО!


Хей, момичета, в шеги и закачки, в споделяне на хубави и тъжни моменти изпращаме и тази тема при останалите 193. Не ми омръзва да ви казвам, че се радвам на възможността да общувам с вас-кога реално, кога виртуално, както можем. Няма да е пресилено ако кажа, че това ме зарежда с положителна енергия!  newsm51
Днес ще ходя на погача на една малка госпожица-внучка на мой първи братовчед. НашО чаве. Има и батко на година и половина. Радвам се на племеницата, че на бърза ръка реши да стане мама на две чавета-да са живи и здрави!
БОРЯНЧИЦЕ, в другия живот може да станат куклите роботи по две за лев и който се дърпа, ще го бият Mr. Green
ЛУСИ, какво значи "скучна съм"-я остави тези приказки. От твоите постове винаги струи позитивно настроение.  Hug
ДИДИМИТИ, честита ви "придобивка". Дано не прави бели, но животинката си е животинка. Няма да мине и без щети. Simple Smile
ЯНЕ,за теб днес е чувала с прегръдките Hug Hug Hug

Гледам, от привиканите никоя не се е явила. Момичета, къде сте? newsm78
ПИПИЛОТА ме изпревари. Пъргавелка! Simple Smile

# 741
# 742
  • София
  • Мнения: 1 529
 
Иха , Дая Gift HeartGift Heart

https://www.book.store.bg/p117504/golemite-liubovi-na-bylgarski- … enelin-mitev.html

Последна редакция: нд, 17 мар 2019, 16:20 от Шпунц

# 743
  • София
  • Мнения: 8 311
Прибрах се от женското тържество. Една дузина млади, стари моми, жени и баби-голяма веселба беше. На госпожичката глас не й се чу-много спокойно бебенце.
А и ШПУНЦИ се появи, макар и яко засекретена hahaha Joy
Отивам да предремА и чакам новата тема. Simple Smile

# 744
  • Вила Великула
  • Мнения: 1 944
Чакаме Жабка да се включи с ново творение - поредната ни тема. Надявам се да бъдем отново активни да обменяме мисли, рецепти, стихове и преживявания.
Гледам, че има интерес и от гости в темата ни, които не се престрашават да пишат при нас. Например Babet69, гледам че постоянно харесва нещо от нас, но инкогнито.
При мен нищо ново - бяхме на вилата за сефте от началото на януари. Свършихме доста работа по градината, насадихме картофи, лук, магданоз, копър. Почистих си градинката с цветята и чакам да се появят първите пролетни цвета. За сега само минзухарчетата са се показали. Времето беше страхотно, днес дори работих на двора по потник. Заредих се с положителна енергия.

# 745
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Нова тема! Заповядайте!

https://www.bg-mamma.com/?topic=1102224.msg38398104#msg38398104

Общи условия

Активация на акаунт