Гордо пъчиме кореми, към ОКТОМВРИ без проблеми

  • 16 208
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 357
Здравейте и от нас, мили маменца Hug

Благодарение на Несса пак си имаме най-хубавата страничка Flutter Може да ми сложиш и годинките - 29, да не си помисли някой, че ги крия Mr. Green
Варненките, да пиете по глътака биричка и за нас с бебчо дето сме толкова далече от родния град Sad
И при мен взеха да скачат килцата от нищо #Crazy Остави жегите, ами май ми дойде периода дето бебчо притиска стомаха и всичко ми се връща, в резултат на което почти нищо не мога да хапна, а си дебелея като за световно Whistling Но я да ви питам аз - мерите ли си обиколките на талият? Аз съм вече 91 см Shocked в най-тънката ми част, а по принцип съм с тясна талия и широк ханш. Ама си се харесвам така де Blush, много й се радвам на тумбата Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 458
Несса поздравления за уютното местенце което ни сътвори и този път  bouquet
Ох за иметооо Twisted Evil.Имен мама ме подпитва как ще му е заглавието и кво ще е ноооо аз държа сюрприза за накрая. Twisted Evil Mr. Green
ZLATNA решението си е лично ваше не позволявай да ти се месат нямаш 100 деца,затова си го озаглави както си искаш а те да си се нервят колкото си искат,като са имали предпочитания за име да са мислили как да кръщават ,беборанчо си е ваш и решенията за него са изцяло ваши.
Мамита тези жеги са ужасни,момата напира за навън но аз чакам вечер татито като се прибере да му я връча да я гони Mr. Green Whistling
Това е леко с миткането по жегите и цунки от нас Simple Smile

# 17
  • Мнения: 11
Я и ние с бебчо да се разпишем в новата тема.Браво на Неса!
Никак не ми се иска да се включвам с оплаквания, но кой ще ме разбере по-добре от вас!Изкарах кошмарна нощ, почти не съм мигнала от гадните контракции и болки в кръста.Изчетох доста неща по въпроса-че било нормално, много бременни пият същите лекарства като мен, но полежението сериозно ме притеснява.
А по въпроса за името на детето-от първия ден съм решила, че няма да го кръстя на никакви баби и дядовци и даже съм ги уведомила за това, да не се надяват.Знам, че ще има разочаровани, но...Единствения човек, с чието мнение се съобразявам е мъжа ми, но той пък милия за всичко смята, че е рано.Така че ние още не сме измислили име, защото е много рано!!!Затова ZLATNA кръсти си детето, както ти и мъжът ти си решите.Както и да го кръстите, винаги ще има сърдити.Нали знаеш, че не можеш да угодиш на всички.
Засега ви казвам чао.Може посред нощите да ви посетя пак, тъй като след безсънната нощ днес след обяд съм спала 4 часа.
И наздраве на бираджиите!  beer Преди да забременея едва близвах бира; сега пък по-хубава от нея няма.Абе, шантава работа!

# 18
  • Мнения: 382
Сложих още няколко зайци и години Simple Smile, ама я да не ми вярвате много и да отвреме на време да хвърляте критичен поглед  Mr. Green...
Хера, аз си чакам баницата и бозата от едно известно време... Ама в най-лошия случай догодина по-това време Wink.
Марлийс, аве ти в кой футболен град се помещаваш?
rusavelka, и аз я имам твойта грижа - ремотни, каталясал тате... и също започнах да си купувам разни малки дреболийки. Вчера разглеждах колички и мисля до 2-3 седмици да си изберем една и да я купуваме.
За имената - отрязала съм всички от всякакви надежди. Но пък не можем да се спрем на мъжко име Sad и това ми е много голяма грижа.
За килата - аз миналата седмица бях +6, сега гледам, че съм на +5. Явно кантара не се чувства добре. Но съм си качила - корем, дупе, паласки, виждам аз.
Мами, намерих нещо като страхотна рецепта за плодов, ледено-студен шейк! Много горещо препоръчвам! Значи взимате някакви замразени плодове (ягоди, малини или всичко накуп), поръсвате ги със захар (по вкус) и кисело мляко (количеството пак по желание). Оставяте ги така забъркани да починат 10-15 минутки и после с пасатора ги правите на пух и прах (така както са си замръзени). Аууу...току що изгълтах половин литър и ме е яд, че нямах повече мляко. Сега ще се занесем до магазина за още покушения. Още повече, че бебо днес е благосклонен и не ми изритва храната обратно Wink

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 18:28 от Nessa

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362

Хера, аз си чакам баницата и бозата от едно известно време... Ама в най-лошия случай догодина по-това време Wink.
Ако продължаваш да прави все такива хубави странички ще пращам...няма начин Mr. Green
Леля Зеля...прибирам те веднага Flutter
Относно името според мен родителите трябва да мислят...не бабите и дядовците да излизат с претенции Crossing Arms Нито нашите нито свекърва ми питат за името...всеки се моли да сме живи и здрави със бебчо и на есен да си го гушкаме Heart Eyes
Лека и прохладна вечер мамчета Hug

# 20
  • Мнения: 357
Готови сме с именцата и за момченце и за момиченце Grinning Ние процедираме така - аз мисля няколко варианта и после ги подавам на гласуване от мъжо Wink Никой друг няма и не трябва да има пръст в тая работа Naughty Идеята да си кръстя детето на някой хич не ми харесва. Не, че не си обичам родителите, обаче рожбичката си е нов човек в семейството и си заслужава свое име Heart Eyes
Несса, в Щутгарт Sad далечко сме от хубавия Хамбург Close

# 21
Благодаря, Златна!
Сега информацийка, за да ме включите към списъчето-25год., София, първа бременност, термин 18.10.2006г., не знам пола newsm78-крие се малкото.
А за имената-кръщавайте ги както ви харесва на вас.В крайна сметка ако не се казва на някой баба или дядо ще го обичат по-малко ли?! #Cussing outТова е тъпотия. #CrazyСмятам, че трябва да се радват , че ги дарявате с внуци и най-вече са доживяли да ги видят, да видят, че вие-техните деца сте добре и щастливи!
Приятна вечер от мен!  bouquet

# 22
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз съм за Варненска срещичка newsm10, стига да не е в почивните дни на таткото

# 23
  • Мнения: 793
 ZLATNA - моето е кръстено на татко си  Wink да ги питам на кого е  Crazy

Мама се опитва да ме накара да го кръстим по кратко, но аз и казах че това е името и толкова... пък и моите родители са го преживяли сърденето с имената и им е все тая как ще се казва  Peace За свекърва ми и свекър ми синът им да се оправя  Mr. Green ама и с тях нямам проблем   Party

Неса, много е хубава страницата   bouquet

Хера, ей сега стягам куфарите  newsm53 чакай гости  newsm44  love001 newsm47

# 24
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Добро утро момичета!  newsm51 smile3525
chopi_6, buba, milena, PC(kote), Nessa, Хера, taralej4e, Леля Зеля  Hug
Много Ви благодаря, толкова бях обидена от собствената си майка, как може от сега да ми създава ядове и проблеми, хайде да е чужд човек, или някой роднина на мъмът ми - може, ноооо ...
Благодарение на Вас днес съм в приказно настроение, следобяд ще телефонирам на майка си да видя дали и е минало и ще споделя!
Вие сте страхотни и не мисля да отстъпвам от името, което съм избрала за своето момиченце - ЗЛАТКА!
Целувам Ви!   bouquet

# 25
Хайде, разписвам се и аз  Party

Несса, браво, май няма да се отървеш от оформлението и на следващата темичка  Mr. Green

Ние сме добре, малко се бях притеснила, че не усещам много често бебчо, но вече ми минава - вие как ги усещате най-много? Аз си мисля, че когато лежа по гръб или седя по-присвита. Иначе ако ходя или лежа настрани не успявам.

Златна, дръж си на мнението - майката има най-правилната интуиция за това как да се казва бебчето - че нали то е в нея и й предава мисли и емоции!!! Майка ми и досега съжалява, че не е кръстила сестра ми с името, което си е била намислила, а то толкова щеше да й отива!

Кой разправяше, че не може да измисли мъжко име. Аз имам толкова любими - Ясен, Явор, Александър, Антон, Богдан, Велин... - но нашето ще е момиченце, а пък аз нямам любими женски имена и сега мъдрувам по цял ден  Laughing Давайте идеи!

Някой може ли да каже как се мери обиколката на корема - на кое място точно и колко често?

Засега чао и приятен ден  Hug

# 26
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
kala678 Да ти кажа понякога не го усещам примерно вчера, ама днеска вече си е наваксало рита и не спира

Пък за името има време още да реша какво ще е защото аз и таткото ще го избираме, и мога да кажа от сега че няма да е кръстено на никого от роднините за да са сърдити всички Twisted Evil най-вече свекървата

# 27
  • Мнения: 382
kala678 и ние сме така. Когато съм в движение по-рядко го усещам, ама то тогава май и не се движи много. Вчера например бяхме кротки, поразместихме се малко няколко пъти, но без възстания или нещо такова. За сметка на това днес от сутринта до сега не се спира. Много съм любопитна какви ги върши... Има си работа някаква.
А за име - ние се опитваме да изберем име дето да не звучи тъпо на единия от езиците. Немските имена често са ми доста смешни. Българските пък не рядко им е трудно да ги произнасят. За сега сме се спрели на Филип. Само не мога да му измисля умалително Sad.
Иначе за момиче искахме Рая или Калина. Ама сега се промениха плановете....

# 28
  • Мнения: 357
Хе, хе, хе, hahaha Несса, и нашия разбойник ще е Филип (ако се окаже разбойник, де). А пък на галено newsm78...не знам, е мисля, че момчетата нямат толкова нужда от галени имена. А пък ако е щерка ще е Вероника (обаче аз мисля да й викам Роня, дъщерята на разбойника).
А ако не усещате бебчо постоянно, не се притеснявайте, душичката има нужда от сън. При мен някой дни са доста активни, да не кажа бесни, а други са бая кротки. В началото като започнах да го усещам много се притеснявах като се кротнеше. Даже веднъж си купих шоколад и го изядох целия, за да го подразня...и като се разбесня това ми ти бебе...лоша мама bash повече няма да правя така обещавам Peace
Малко ме притеснява един факт. В 23-та седмица ни мериха - дължина на бедрената кост, клавичка и гръден кош. Размерите отговаряха, обаче бяхме само 325 г Sad, а пък четох разни таблици, че по това време трябва да сме към 400-450 г, та се вкиснах нещо. Знам, че при всеки е индивидуално, и че после може да наваксаме, и че това с "тегленето", въобще не е точно, ами се смята по разни формули...ама нали знаете майчини тревоги...

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362
Здравейте и от нас bowuu
Марлийс и Nessa много хубаво мъжко име  Peace Нашето ако е момче - Борис...момиче 9 Белослава. Иначе други женски имена любими са - Дара, Дария, Неда, Белла, Славена, абе много са Blush
Марлийс относно килограмите според мен е доста относително защото те мерят бедро и главичка....а бебчо може да е с малка главичка а да е дебеланчо Flutter В този ред на мисли да ви кажа, че като лежах в болницата имаше една мама за раждане и и бяпа казали 4кг. че е бебето...роди го 3,050кг. а беше с голяма главичка. А кумицата ми и бяха казали 3кг. - 3,200кг. а роди 4,200кг. юнак Mr. Green Така че не се притеснявай...ако има нещо обезпокоителнво то докторите ще ти кажат Hug
Лек ден мамчета Hug

Общи условия

Активация на акаунт