Телефоните

  • 19 297
  • 238
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 330
Съгласен съм, че разковничето е в общуването, но ако партньорът умело финтира всеки опит за разговор и комуникацията не дава желания отговор и резултат? Доверявате се на неговата лоялност и игнорирате тънкото гласче, което ви нашепва друго или?
Аниш, предполагам, че наркотиците, хазарта, проблеми от психарско естество са били доловени на по-ранен етап, ето защо, по-скоро визирах поява на конкуренция.

# 31
  • Мнения: 18 530
Ако имам съмнения, всичко ще проверя със сигурност Simple Smile Понеже нямам, и двамата си ползваме един на друг телефоните понякога, но никой не рови нищо в тях.

# 32
  • София
  • Мнения: 28 579
Съгласен съм, че разковничето е в общуването, но ако партньорът умело финтира всеки опит за разговор и комуникацията не дава желания отговор и резултат? Доверявате се на неговата лоялност и игнорирате тънкото гласче, което ви нашепва друго или?
Скрит текст:
Аниш, предполагам, че наркотиците, хазарта, проблеми от психарско естество са били доловени на по-ранен етап, ето защо, по-скоро визирах поява на конкуренция.
Не, ще използвам сивото си вещество по предназначение.
От известно време моя позната изневерява на мъжа си. Не ми го е казвала, не сме особено близки, нямам достъп до телефона или лаптопа ѝ, просто трябваше да я наблюдавам известно време и да събера 2 и 2.

П.П. Финтирането на опит за разговор е отговор.

# 33
  • Мнения: 3 611

Аниш, предполагам, че наркотиците, хазарта, проблеми от психарско естество са били доловени на по-ранен етап, ето защо, по-скоро визирах поява на конкуренция.
Elrond,  в сравнение с първите три, които са истински проблеми, изискващи трудни решения (впрочем долавянето и дефинирането им са много по-трудни и обикновено се разбира, когато е късно) , "конкуренцията" е в графа "направо не си струва ровенето".

# 34
  • Мнения: X
Да, дал ми е пина си и ровя. Открих невероятни неща - Маша, MyLittlePony, Talking Tom, Talking Angela и още 10-ина апликейшъна. Да се притеснявам ли?

Да, за MyLittlePony. M'lady (tips fedora). Забила си brony...

# 35
  • Мнения: 650
На моя мъж не му е заключен телефона. Признавам си, че съм му го пипала докато го няма, но за да видя един номер, който нямах. Не съм мислила да му ровя във фейса или да му чета лични кореспонденции. Гледала съм  му също и снимките, които са предимно с мен и детето, но не съм го правила скришом. Тръгнали да ровя и да го подозирам, било то от чисто любопитство значи нещата не са ОК.

# 36
  • Мнения: 1 119
Към всички вас, дами, които безапелационно уважавате личното пространство на партньора си - а как процедирате, когато у вас се появят някакви съмнения, основателни или не и които незабележимо започнат да тровят идилията. И тогава ли запазвате безукорно почтеност, и търсите други варианти, за да разсеете съмненията си, или това е съвсем различна хипотеза, която не се презюмира?

Аз, както казах, не ровя в телефона му. Ако го хвана да рови в моя, твърде вероятно е да прекратя отношенията или поне нещата между нас да се променят. Разбира се, човек съм. Също така и не съм от най-доверчивите. Много се ровя навсякъде, ако се осъмня в нещо. Имам детективски умения, които не се свеня да практикувам. Много страдам от това винаги, но трудно се променя човек. Не му ровя в телефона, защото може нещо да се интерпретира грешно, което е написал, срам ме е от него, ако разбере и също така, не желая да се рови той в моя. Аз не му изневерявам, но може да интерпретира и той доста неща грешно.
Имала съм отношения, в които е имало тайно ровене и от двете страни. Пораждало е страшни скандали. Ако се осъмня, обаче, в нещо... даже няма нужда да ровя в телефона му. Ще обърна всичко, докато намеря истината и после с шут - аут от живота ми.

Та, не съм светица грам в това отношение. Нито либерална.

# 37
  • Мнения: 18 530
И аз мисля, че вече детективските ми способности са развити до степен бързичко да разкрия, ако има нещо. Но докато няма червени лампи, си живея спокойно и тия теми не ме вълнуват.

# 38
  • Мнения: 330
milenaka, а не считаш ли, че е по-лесно да усетиш и изловиш някого в крачка, наблюдавайки отстрани и безпристрастно, отколкото, когато ти се случи лично и обективността е замъглена от чувства?
Ясно, Аниш, за теб конкуренцията не е мотив, който да провокира нездраво любопитство или поне е нещо, което би приела/справила по-лесно, за разлика от останалите далеч по-сериозни и опасни проблеми.

# 39
  • Мнения: 18 530
Да, аз за себе си навремето един цял месец се дивих и не вярвах, при очеизвадни сигнали, че нещо не е наред. Когато е за твоя партньор, е най-лесно да се залъжеш. Факт.

# 40
  • София
  • Мнения: 28 579
milenaka, а не считаш ли, че е по-лесно да усетиш и изловиш някого в крачка, наблюдавайки отстрани и безпристрастно, отколкото, когато ти се случи лично и обективността е замъглена от чувства?
Скрит текст:
Ясно, Аниш, за теб конкуренцията не е мотив, който да провокира нездраво любопитство или поне е нещо, което би приела/справила по-лесно, за разлика от останалите далеч по-сериозни и опасни проблеми.
При условие че тази жена не я виждам всеки ден, а доста по-рядко – не, не е по-лесно да забележа изневяра. Мъжът ѝ няма да забележи, само ако е избрал да не забележи.
Наблюдаваш, мислиш, разсъждаваш. Телефонът и подобните джаджи не са Светия Граал.

# 41
  • BG
  • Мнения: 2 458
Интересно, ако открием заветното съкровище в телефона, кво прайм? Ма наистина, а не онова дето се заканваме пред съфорумците как веднага ще го напусна с 200 и тям подобни люти закани. Защото когато застанеш очи в очи с истината гащите ти започват здраво да притреперват.

# 42
  • Мнения: 330
Наблюдаваш, мислиш, разсъждаваш. Телефонът и подобните джаджи не са Светия Граал.
Не съм съгласен, точно телефонът, който авторката е избрала за заглавие на темата, винаги е бил и ще бъде Светия Граал, който може да стане причина за бързия крах в едни отношения. Не заради друго, а защото всичко е съсредоточено и минава през него.

# 43
  • Мнения: X
Никога не сме възприемали телефоните си като вид "лично пространство".Това е просто Телефон, средство за комуникация.
Ако искам и тръгна да кръшкам, гаранция, че в телефона ми няма да има нищо подозрително....предполагам и той така.Поне дотолкова мозъчни гънки имаме.....  Smiley

Вчера отидох да го взема от работа, трябваше да се обадя на сина ни, а батерията на моя беше паднала."Обади се от моя!" и отиде да си довърши работата.Дори нищо да не каже, пак си знам, че никакъв проблем не е да ползвам неговия, ако се налага...както и той моя.Като сме на почивка например, моя телефон постоянно е в него, защото прави по-хубави снимки, а фотографа във фемилито е той.
Та, не разбирам това с паролите, криенето, забраните и прочие "криене зад гърба" на някакъв прост телефон...

# 44
  • BG
  • Мнения: 2 458
Наблюдаваш, мислиш, разсъждаваш. Телефонът и подобните джаджи не са Светия Граал.
Не съм съгласен, точно телефонът, който авторката е избрала за заглавие на темата, винаги е бил и ще бъде Светия Граал, който може да стане причина за бързия крах в едни отношения. Не заради друго, а защото всичко е съсредоточено и минава през него.

Включително и грешният СМС, който получих преди години в 3 през нощта - изключително любовен, вероятно адресиран от млад влюбен до млада влюбена, но не и до мен. Леле, ако го беше видял мъжът ми...
Включително и друг СМС, объркал получателя си, от наша семейна приятелка до любовника й, от който докато го четох ушите ми пламтяха от неудобство...

Даааам, наистина е Светия Граал! Направо в бракоразводното вкарва, и без вина ще си виновен.

Общи условия

Активация на акаунт