Телефоните

  • 19 301
  • 238
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 516
Май няма маши снимки там. Ама и колежки няма.😁

# 16
  • София
  • Мнения: 23 096
Никой не рови в телефона на другия.
Когато обаче нечий телефон вкъщи звънне, а притежателят му не е в стаята, другият може да се обади, ако този, който звъни е общ приятел. Толкоз по темата. Никой никого не следи и не контролира. Жалки са ми тези, които го правят, а познавам доста такива.

# 17
  • Мнения: 1 174
Не съм ровила никога. Не знам да е ровиш в моя. Не отговарям на телефона му, дори да е общ приятел, щом звъни на него, не му трябвам аз.
Дразня се когато звъня на приятелка и ми вдигне мъжа й, детето, баба й и т.н.
Но всеки си решава.

# 18
  • Мнения: 547
Нито аз, нито приятеля ми си гледаме телефоните. Имаме си достатъчно доверие. Честно казано мисля, че ако един мъж или една жена иска да изневери ще го направи и дори и по 10 пъти на ден да му ровя телефона пак може да не разбера. А и някакси ми изглежда глупаво да му кажа "Я дай да ти прегледам телефона". И като ме пита какво да гледаш, аз какво да му кажа "Ами искам да видя дали си пишеш или дали се чуваш с някоя друга"? Grinning Звучи нелепо, чак е смешно. А още по-жалко е докато е в банята или някъде и си е оставил телефона и аз да го преглеждам... Да не сме на 15?

# 19
  • Мнения: 12

Че си търсиш причина да продължиш да ровиш в таляфоня на пулувинката си.

Ха! Не, искам да разбера какво правят другите хора. Аз квот съм видяла от "таляфоня на пулувинката" съм го видяла. Убедена съм, обаче че има жени и мъже, за които ровенето е практика, ама май няма да си признаят Scream
Защо искаш да разбереш какво правят другите?
[/quote]
Защото ми е интересно, как защо?! Ти защо питаш защо искам да знам - вероятно поради същата причина. Интересно ми е кой как разсъждава на тази тема, нали затова е този така известен блог.

# 20
  • София
  • Мнения: 28 580
Сигурно и на тези, които ровят в чуждите телефони, им е интересно какво има в тях.

# 21
  • BG
  • Мнения: 2 458
Ровиш = търсиш си белята. И все ще я намериш.

# 22
  • Мнения: X
И ние нямаме ФБ.
В телефоните си ровичкаме и без да се крием,
няма никакъв проблем, нито от негова страна - нито от моя.
За приемането на обаждания, също няма проблем.Общо взето  го няма това лудо пазене на личното пространство, особено пък за телефоните. Аз и не разбирам за какво толкова се карат някои хора щом разберат, че половинката им е ровила в телефона, но всеки си знае себе си. В крайна сметка нищо не крия, да си гледа.

# 23
  • Мнения: 330
Към всички вас, дами, които безапелационно уважавате личното пространство на партньора си - а как процедирате, когато у вас се появят някакви съмнения, основателни или не и които незабележимо започнат да тровят идилията. И тогава ли запазвате безукорно почтеност, и търсите други варианти, за да разсеете съмненията си, или това е съвсем различна хипотеза, която не се презюмира?

# 24
  • София
  • Мнения: 28 580
Нямам нищо за криене (поне засега), нямам половинка (цял човек съм), имам съпруг, не позволявам да ми рови в телефона, лаптопа, имейлите и т.н. Не вдигам неговия телефон, нито той вдига моя.


Към всички вас, дами, които безапелационно уважавате личното пространство на партньора си - а как процедирате, когато у вас се появят някакви съмнения, основателни или не и които незабележимо започнат да тровят идилията. И тогава ли запазвате безукорно почтеност, и търсите други варианти, за да разсеете съмненията си, или това е съвсем различна хипотеза, която не се презюмира?
Бих търсила варианти да разсея или потвърдя съмненията си, разбира се, няма да стоя отстрани и да чакам просветление. Ровенето в телефона не е част от тези варианти.

# 25
  • Мнения: 337
Към всички вас, дами, които безапелационно уважавате личното пространство на партньора си - а как процедирате, когато у вас се появят някакви съмнения, основателни или не и които незабележимо започнат да тровят идилията. И тогава ли запазвате безукорно почтеност, и търсите други варианти, за да разсеете съмненията си, или това е съвсем различна хипотеза, която не се презюмира?
Разговорите са точно за това. За да седнат двама души, да споделят страховете и съмненията си.
Смятам, че всеки зрял човек може да се справи с това.
Говорете, говорете.... майката му е в общуването.

# 26
  • Мнения: 3 611
Към всички вас, дами, които безапелационно уважавате личното пространство на партньора си - а как процедирате, когато у вас се появят някакви съмнения, основателни или не и които незабележимо започнат да тровят идилията. И тогава ли запазвате безукорно почтеност, и търсите други варианти, за да разсеете съмненията си, или това е съвсем различна хипотеза, която не се презюмира?
Дефинирай обекта на съмненията: любовница, хазарт, наркотици, проблеми от психарско естество.

# 27
  • Мнения: 547
Към всички вас, дами, които безапелационно уважавате личното пространство на партньора си - а как процедирате, когато у вас се появят някакви съмнения, основателни или не и които незабележимо започнат да тровят идилията. И тогава ли запазвате безукорно почтеност, и търсите други варианти, за да разсеете съмненията си, или това е съвсем различна хипотеза, която не се презюмира?

Не ми се е случвало и се надявам да не ми се случи подобно нещо, но сега като прочетох въпроса ти и се замислих, а как ли са се справяли с тези съмнения, когато е нямало смартфони? Или как се справяш със съмнението, когато човекът до теб няма фейсбук и е изтрил повикванията от телефона си? Не вярвам, че бих ровила в телефона, дори и да имам съмнение и веднага ще кажа защо - просто не мисля, че партньорът ми е толко тъп, ако мога така да се изразя, че да остави смс-и или повиквания, ако има нещо за криене. Според мен всеки, който крие нещо трие тези "следи".

# 28
  • Мнения: 1 119
Аз не бих си позволила да се ровя. Първо, личното пронстранство не е свързано само с изневери, а в телефона има кореспонденция с родители, семейство, приятели. Не би станало приятно на никого да му се ровят в личните неща. Не ме интересува какво си е писал с майка му, с приятелите му или колеги. Ако се усъмня в изневяра, отново не бих се ровила. Ако греша, много би го обидило недоверието ми...
(Имам славата на доста ревнива жена...)

# 29
  • Мнения: 30 802
Да, дал ми е пина си и ровя. Открих невероятни неща - Маша, MyLittlePony, Talking Tom, Talking Angela и още 10-ина апликейшъна. Да се притеснявам ли?

Общи условия

Активация на акаунт