"Системата - 60" - тема 53

  • 50 941
  • 752
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3
Здравейте отново.Завръщам се в редиците Ви и тази приятна атмосфера (за съжаление ми хакнаха мейла и сега съм с друго име тук преди бях Anjela и май имаше някакво число, но както и да е).Та падна голямо лутане между групи 😁😁😁та да убедя себе си , че точно този режим на хранене ми е най- лек и неангажиращ .Целта е 15 кг до май ще имам абитуриентка как ще се  срами с мама цоца 😂😂😂.Е стига съм спамила отивам да замислям менюто за утре.
Успешен системен ден !

# 676
  • Мнения: 1 421
Здравейте момичета! Менюто за днес:
З: филия пълнозърнест хляб с лютеница. Кафе с мляко.
О: голяма пържола, заешка салата. Чушките с яйце и сирене ги оставям за утре за обяд.
В: ще бъде кисело мляко с ябълка.
Кали, нищо не е един бонбон.Малка радост за душата. Все си изразходвала тези калории. Беше споделила преди, че си свалила доста кг. Би ли споделила за колко време и все на системата ли беше.
Nass, добре дошла!
Хубав ден на всички!

# 677
  • София
  • Мнения: 4 899
Nass, добре дошла!
Много се радвам, че активността тук се повиши и се заформя познатата ми приятна атмосфера Gift Heart !

Лоритта, да, 25кг за една година. И пак да - само със Системата. През това време не мога да кажа, че съм била абсолютно и съвсем на 100% стриктна през всичките 365 дни. Имала съм не-системни дни и нарушения - нещо, което на всеки се случва, но не съм прекъсвала режима за дълъг период от време. Мисля си, че първият месец е най-тегав, докато се настроиш на новия начин на хранене, да научиш правилата и после отръки да ти идва спазването им. След този критичен период вече толкова се свиква, че дори не се замисляш. Застоите са демотивиращи и те са тези, които подхлъзват към нарушения. Но ако удържиш през периода на застой, после кантарът е като луд надолу и тогава е страшен кеф.
За тази една година не съм спортувала изобщо. Чак след това включих спорт - два пъти в седмицата и то за стягане. По време на режима веднъж седмично правих и скраб с кафе. Мумиото не е за мен - отвратително ми е.
Килограмите ги задържах после две години без да съм системна, но и без да прекалявам с храната като цяло.
Сегашното ми натрупване на килограми се дължи на мед. причини, които вече не са фактор и трябва сега да се върна в себе си. Сигурна съм, че ще успея, защото вече знам, че със Системата мога.

Днес менюто ми беше:
З: солети с маково семе, 3-4 курабийки с канела, кафе
О: 2 картофени кюфтета със зелева салата
В: 2 кебапчета от кълцано месо на скара

Утре ми е ден за мерене Rolling Eyes

# 678
  • Мнения: 849
Привет прекрасници!
На етап оправдания съм, тръгвах няколко пъти да пиша и все до нещо от рода на: ...нямах нужда, но от външни фактори водещи до вътрешен стрес...
И все се сещам за "Който има желание, намира 1000 възможности, който няма желание, намира 1000 причини."
Та.., явно много ми се иска, ама нямам желание... Simple Smile))
Искам да напиша, че почвам отново, веднага, но... мога само да предположа, че ще е скоро!
Лека нощ, безсънието продължава, но ще отмине и този период.

# 679
  • Мнения: 1 421
Кали, страхотен резултат. Вдъхна ми голяма надежда. И  ти и Лебед и Гръмче ми давате силна мотивация.
Лебедче, когато си готова те чакаме да поведеш редиците.
Менюто ми за днес:
З:кафе с мляко. Аз винаги го пия без захар. Пълнозърнест корнфлейксс прясно мляко.
О: Останалите чушки с яйце и сирене и салата от цвекло и ряпа.
В:кисело мляко с ябълка.

# 680
  • Мнения: 6 442
Здравейте,  системки😁!
Завръщам се във вашите редици.
След второто раждане бях на системата доста дълго време и на финалната права се отказах. С две думи - започнах над 75 кг с цел около 55 кг. Отказах се около 60 - реших, че ми е достатъчно. Този резултат постигнах за няколко месеца- не помня вече колко точно.
Осем години по-късно отново съм тук с начални 72 кг. Изобщо не усетих как се качваха, но вече станаха доооста. Не се чувствам добре, появиха се и здравословни проблеми.
Минах през няколко други режима, но се сетих колко лесно и приятно беше тук и се връщам Kissing Face
Спорт - засега съм само с йога, понякога я правя с по-сериозно натоварване.
Надявам се да съм сериозна и скоро да видя цифри надолу. По този повод днес си купих нов кантар Joy

# 681
  • София
  • Мнения: 4 899
Така! Вчера кантарът отчете 2,4 кг надолу след първата седмица пълно системстване.
Знам, че това е вода и знам, че трудното тепърва предстои, но все пак е хубаво да видиш минус.
Менюто ми вчера беше:
О: спанак с ориз на фурна
В: таратор

Лоритта, ще успеем, няма мърдане Gift HeartFlowers Hibiscus  !

Пате, добре дошла Flowers Rose !

# 682
  • Мнения: 1 421
Здравейте, системки!
Менюто за днес:
З: филия с лютеница, кафе с мляко.
О: винен кебап без гарнитура, салата от ряпа и цвекло.
В: ще бъде ябълка с парче сирене.

# 683
  • Мнения: 6 442
Здравейте,
Системствам си аз. Вече съм на ден 3.

Менюто за днес:
З - кафе с мляко, 2 препречи филийки и 1 яйце
О - кафяв ориз със спанак
В - портокали с кисело мляко и канела

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Утре съм с вас Simple Smile

# 685
  • България
  • Мнения: 490
Здравейте момичета!
Днес ми беше втория ден от завръщането в Системата.Доста режими съм сменила,но Системата си ми остана любима.
Не ям захар,брашна,газирано,всичко пакетирано.Въпреки това не свалям кг както и да се храня.Надеждата ми е в Системата.От няколко дни чета тук и е групата във Фейсбук за да си припомня правилата.Любим вариант за вечеря преди години ми беше мляко и сухари,но сега сухари не ям и този вариант отпада.Обичам месо и риба и трябва да ги хапвам често заради анемия,но вечер без салата не бих се справила.Ще останат за обяд.Стартирам 60.300 кг,44год.Пожелавам си успех и на всички вас!

# 686
  • София
  • Мнения: 1 272
Здравейте, момичета! И аз се завръщам към системата! Имах една много тежка 2019 г.
Ще ви разказвам. Само помнете , че докато единствения ви проблем са килиограмите, както бях аз, всичко е наред! Прегръдки!

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 10:32 от Lagertha

# 687
  • България
  • Мнения: 490
Днес закуската беше домашно кисело мляко,боровинки и сурови бадеми.
Обяда свинска пържола и домашна лютеница.Вечеря кафе с мляко,домашен катък,козе кашкавал,домашно кисело мляко и малко боровинки.За разкош малко червено домашно вино.

# 688
  • Мнения: 1 421
Здравейте, момичета! Добре дошли на новоприсъединилите се!
Менюто за днес:
З: кус-кус със сирене, масло и захар.
О: Доядох винения кебап със три кисели краставички.
В: пилешка пържола.
Лека и спокойна нощ и утре да отчетете много минуси.

# 689
  • Мнения: 6 442
Здравейте, момичета!

Стриктна съм и вече съм на ден 5. Засега няма минуси.
Менюто за вчера:
З: Парче торта и кафе
О: Сухари с кашкавал
В: Яйца на очи без мазнина

Общи условия

Активация на акаунт