"Системата - 60" - тема 53

  • 50 590
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 401
Здравейте системки.
Менюто за днес:
З: филия типов хляб с лютеница и маспо, кафе с мляко, портокал.
О: дробсърма с малко туршия. Не съм сигурна дали е системна. Нека опитните системки ме поправят.
В: натурална Активия с две сухарчета.

# 661
  • Мнения: 1 401
Здравейте системки! Къде се изгубихте всички? Днес вече съм с хубав минус, та съм доволна. Хайде, пролет ще дойде, стягайте редиците.
Менюто за днес:
З: кафе с млако, портокал, сирене и маслини с един домат.
О: две кюфтета със заешка салата, портокал.
В: ще бъде пак кисело мляко със сухар.

# 662
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Не пиша. След 3-4 системни дни миналата седмица всичко отиде по дяволите с именни дни, събирания и т.н. Вчера си бях системна, но не смея да се похваля Laughing

# 663
  • Мнения: 1 401
Здравейте дами! Днес пак плюс, въпреки че бях системна. Но съм се наяхъсала този път да успеяи никакво отчаяние.
Менюто за днес:
З:овесени ядки с кисело мляко, кафе с мляко.
О:леща, салата с домати и краставици.
В: мисля да е ябълка с кисело мляко.
Много минуси на всички.

# 664
  • Мнения: 825
Здравейте и от мен,
продължавам да си правя моя почти системен режим - чувствам се твърде сита през целия ден, даже вечер не ми престъргва корема.., но това е защото продължавам да недоспивам. През идните 3 дена ще се наспя до откат и се надявам да не огладнея от този факт Simple Smile))))))))))), защото следващото официално претегляне ще е в понеделник.
От недоспиване качвам - метаболизмът се забавя и се рея през деня в едно полубудно състояние, но като се наспя тялото се усеща, че и то е човек и му се приискват всякакви неща по никое време Simple Smile)

До понеделник, момичета!

# 665
  • София
  • Мнения: 4 895
Здравейте, момичета Gift Heart !
Една блудна дъщеря се завръща във вашите редици.
Преди доста време със Системата успях да сваля 25кг. Но по редица причини отново се налага да редуцирам тегло и то доста Disappointed . Дори за начало няма да споменавам от колко ще тръгна /направо ме е срам Cry/, но поне съм сигурна в резултата чрез този режим на хранене.
В предишното ми "системно време" тази темичка беше източникът ми на мотивация и подкрепа в трудната борба с излишните килограми. Вярвам, че и сега ще е така. Има една приказка, че борбата е неравностойна - ти си сам, а килограмите много. Но като сме заедно тук, можем да победим Blush !

Лебед, здравей! Много ще ми е приятна компанията ти тук HugKissing Heart !

Стартирам от днес.
Закуска: Кроасан с нуга крем, чисто кафе без захар
Обяд: Салата от пресни чушки, бучка сирене, 2 варени яйца
Вечеря: пилешки бутчета на скара

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 17:50 от Kally May

# 666
  • Мнения: 825
Kally May и на мен ще ми е много приятно! Даваш сили и крила, момиче! Ако те бях прочела по-рано днес, вероятно, нямаше да проваля днешния ден! Не се радвам, че си тук, но се радвам, че си тук!

Та, да разясня... Знаех, че днес (вече вчера) не трябва да поглеждам кантара след толкова недоспиване + усещах, че заради едни бисквити бях задържала вода.
Числата от задържана вода + напрежение в работен план (още ме държи) + "мои си правила" (съответно, не се отчитам) = "ма*ната му, още съм в началото"...

От днес, отново съм Системна. Ще се опитам да не забравям, че понякога е здравословно да действаш егоистично!

Пълноценни сънища, момичета!

# 667
  • София
  • Мнения: 4 895
Kally May ... Не се радвам, че си тук, но се радвам, че си тук!
Усмихна ме, много! Gift HeartFlowers Hibiscus
Давай стриктно днес. Знаеш, че ще бъдем възнаградени за усилията!

Вчера менюто ми беше:
Закуска: филия с кашкавал, чисто кафе
Обяд: Миш-маш, чаша айрян
Вечеря: мандарини, малко прясно мляко

За днес ще е горе-долу същото, защото миш-машът ми стана много вкусен и има още от него.
Вечерята ще е таратор.

Успешен системен ден на всички!

# 668
  • Мнения: 825
Нещо ме е стиснало емоционално от вчера и още не ме пуска. Сърцето ми бие "100000" пъти в секунда.., а сутринта уж (щото по-лошо стана) правих медитация. Вместо днес да е един спокоен съботен ден.., побърках околните и себе си.
Да е жив и здрав Усмирителят ми - идея си нямам как и защо ме търпи...
И утре е ден!

# 669
  • Мнения: 137
Здравейте и аз съм още с вас. Потърсих кога съм се записала при вас края на ноември, до преди коледните празници свалих 2 кг, не знайно как ги задържах и след нова година, и си казах хайде сега януари само надоля. Да ама не. Намалих дори въглехидратите сутрин и не и не стоя си на едно и също положение. Вече започвам да се обезкуражавам и този уикенд беше лош. Меря се и в см и там няма разлика. Пусти години явно. Така че момичета не се отчайвайте, не сте само в борбата.

# 670
  • София
  • Мнения: 4 895
MamaBlonde, застоите са най-тегави. Но преди години, когато бях на Системата, именно в тази тема намирах най-голяма мотивация да продължа напред и да не се обезкуражавам. Изненадвам се сега, че активността тук е толкова малка. Но няма отказване! Режимът е доказано ефикасен и всеки може да успее, стига да му се довери.

# 671
  • Мнения: 1 401
Здравейте! Същия вирус ли ме повтори или негов събрат не знам, но два дни бях като парцал и несистемна. Днес вече се взех в ръце. Целта ми е до края на седмицата да съм абсолютно стриктна, мерене в понеделник.
Менюто за днес:
З: пълнозърнест корнфлейкс с мляко, кафе с мляко
О: пълнени чушки с яйца и сирене, салата от домати и краставици. Същите чушки съм си приготвила и за утре.
В: пилешка пържола.
Забелязах, че най-много нарушавам когато не съм обмислила и приготвила нещата предварително. За това вече само стриктно планиране.
Хубава вечер и много минуси на всички.
Колко човека системстваме в момента?

# 672
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз се пробвам , ама нещо не мога всеки ден. Разочарована съм от себе си. Disappointed Relieved

# 673
  • Мнения: 1 401
Е не така де! Ти и Лебед сте нашата пътеводна светлина. Всичко ще е наред, спокойно. Ти сама ще усетиш кога ще си готова. И тогава: "Дръж се, системо".

# 674
  • София
  • Мнения: 4 895
Колко човека системстваме в момента?
Започнах на 23.01. Не смятам да се отказвам още дълго време, тъй като имам да свалям много килограми.
Утре ще направя една пълна седмица, ще се премеря и ще споделя резултат.
Засега имам само едно прегрешение - вчера колежка черпеше за рожден ден и преди да се усетя, изядох един шоколадов бонбон следобяд. Не че е нещо кой знае какво, но ме хвана яд.
Иначе менюто ми за вчера беше:
З: филийка с мед, кафе
О: супа от пресни гъби, омлет със сирене
В: Таратор

Абсолютно съм съгласна с твърдението за планиране на менюто за следващия ден.
И аз съм така - когато си знам какво да ям през деня, изобщо не мисля за друга храна и така ми е по-лесно.

gpym4e, не се отчайвай! Тук сме, за да си помагаме и подкрепяме.
За такива трудни моменти със Системата, най-доброто "лекарство" е да общуваме помежду си.
Вярвам, че още от днес ще си стриктна и ще продължим да сме заедно тук.

Общи условия

Активация на акаунт