Раждане на 62 г. - Анкетата

  • 22 126
  • 698
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Темата за късното раждане стана вече 100 стр. и нещата взеха да се повтарят на всяка десета страница и се разводниха доста. В самата тема няколко пъти се чуха гласове да се пусне анкета от която да стане ясно като цяло нагласите на повечето хора тук. Така че пускам тази анкета за да се установи какво е в края на краищата мнението на повечето потребители тук по този наболял проблем понеже в другата тема нещата доста се разводниха вкл. и към лични нападки
Добавил съм по два отговора за да могат хората които посочат да има горна граница да могат и да посочат колко да бъде тя.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
50г. според мен. Но това, все пак е повече медицински, отколкото обществен проблем.

# 2
  • Мнения: 2 134
45 години според мен,но зависи от здравето най-вече!

# 3
  • Мнения: 25 610
Последна опция - зависи от конкретното състояние на жената.

# 4
  • Мнения: 1 192
До 50, но пак според конкретното състояние на жената...

# 5
  • Мнения: 262
и според мен зависи от жената... но няма да е зле да се минава и през психо тест след определена възраст Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 370
До 50, но пак според конкретното състояние на жената...
И аз така смятам.
Даже 50 да е наистина най-най-горна.

# 7
  • Мнения: 3 323
Колебая се, но по скоро съм за 45!

# 8
  • SA
  • Мнения: 3 196
Зависи от сьстоянието на конкретната жена и това трябва да бьде преценявано от лекари- специалисти.

# 9
  • Мнения: 2
До 50 години, ама и аз в допълнение ............ най,най-горна.

# 10
  • Мнения: 3 323
В много страни даже е до 43... Не напразно има ограничение!

# 11
  • Мнения: 1 441
Границата трябва да се определя строго индивидуално от състоянието на жената, но в рамките на един приемлив за обществото горен възрастов праг. За мен това е възраст от 55 години.

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Гласувах с горна граница, максимум 50 години. Сега и това ми се вижда множко, незнам как ще мисля като стана на 50.

# 13
  • Мнения: 17 407
Гласувах с 45, но може и по- малко, според статуса.

# 14
  • Мнения: 15 619
Личното ми усещане е за 40 и няколко, но гласувах за 50.

Общи условия

Активация на акаунт