Раждане на 62 г. - Анкетата

  • 22 145
  • 698
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 585
Психоаналитик не би могъл да ти изписва антидепресанти.

# 691
  • Мнения: 3 405
Знаех си, че ще се включиш конкретно за психоаналитика, Вълк  Laughing

# 692
  • Мнения: 531
Психоаналитик не би могъл да ти изписва антидепресанти.

В момента е завеждащ на психиатрия, в частния си кабинет работи като психотерапевт (грешката е моя).

# 693
  • Мнения: 4 766
Леле, докъде я докарахте тая тема.  ooooh! Ще стерилизирате всички, които не демонстрират непрекъснато психическо здраве? А може би и физическо? А защо не и бедните? (В Индия са го правили - шегата настрана.) Те дали могат да осигурят щастие и перспективи на децата си? А и с толкова стрес - в един момент няма как да не изперкат...

Другия път като погледна, може и до циганите да сте стигнали... Или до евреите - не че нещо лично, ама то си е традиция.

# 694
  • Мнения: 212
Хехе, става смешно вече.
Имах депресия 4-5 години, през това време съм била всеки месец на психоаналитик, пила съм от почти всички антидепресанти от новото поколение, икате да кажете че не е било редно да имам дете! Хитлер е бил по-добър от вас, мили дами.

Радвам се за теб. Ти обаче си единичен случай.
Каква депресия имаше?
Питам те умишлено,защото това,за което аз говорех е доста опасно. И нека да съм Хитлер,но не мога да разбера жена,която страда от нещо такова и си пие хапчетата,когато реши да гледа дете. Защото тя е опасна за себе си и за детето си.

# 695
  • Мнения: 3 405
Тя темата отдавна не е по темата, ама се навлиза в опасни води вече ...
Чакам лозунг "едикоиси - на сапун"  Sunglasses

# 696
  • Мнения: 15 619
Леле, докъде я докарахте тая тема.  ooooh! Ще стерилизирате всички, които не демонстрират непрекъснато психическо здраве? А може би и физическо? А защо не и бедните? (В Индия са го правили - шегата настрана.) Те дали могат да осигурят щастие и перспективи на децата си? А и с толкова стрес - в един момент няма как да не изперкат...

Другия път като погледна, може и до циганите да сте стигнали... Или до евреите - не че нещо лично, ама то си е традиция.
Да, за съжаление, като не могат да изтъкнат разумни доводи, започват с безумни сравнения, само и само да опошлявят противното мнение. А темата е сериозна.
Понеже и тук надушвам катанец, да благодаря на потребителките, които се включиха с разяснения за естеството на ин-витро процедурите.   bouquet

# 697
  • Мнения: 5 370
Хас, сори, ама вече отиваш към Атака ....или Гвардия, знам ли...твърде е кафяво това, което говориш....

Смятам да информирам модератор...за кой ли път.

# 698
  • София
  • Мнения: 13 206
Самоинформирах се  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт