Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 10-та тема

  • 98 029
  • 740
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 249
А къде е описана "плетката" на Стаси, че не открих  Rolling Eyes

# 121
  • Мнения: 22 867
А къде е описана "плетката" на Стаси, че не открих  Rolling Eyes

Доника, на 1-ва стр. са сложени рецептите и др. помощни материали. Ето оформлението на Стаси стъпка по стъпка.  bouquet

# 122
  • София
  • Мнения: 3 249
Лабрекс, мерси  bouquet Днес нещо не ми е ден...Като някоя блейка буквално съм....

# 123
  • Мнения: 622
Дидник, предателка такава.  Crossing Arms Сърдита съм ти!  Twisted Evil

# 124
  • Варна
  • Мнения: 939
Дидник, предателка такава.  Crossing Arms Сърдита съм ти!  Twisted Evil

Що така бе, Миме  newsm78  Laughing

# 125
  • Мнения: 622
Ами изкуших се от този тутманик прекрасен... А чак през април ще мога да го направя.  Joy

# 126
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 543
Чудесни питки виждам отново. Поздрави на всички майстори и майсторки!

Аз ще се отчета скромно с едни Ароматни питки по тази чудесна рецепта. Много мекички и вкусни!

# 127
  • Мнения: 22 867

rossonera, много хубави питки, и аз ги правя, вкусни и мекички стават!  bouquet

Да си покажа днешните гевречета. Толкова отдавна не бях ги правила, та чак ги бях забравила. Laughing



# 128
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Три дни не ми идва нищо в Е-Маil-а и аз тъкмо се чудех, никой ли не меси, какво става и решавам да погледна, а то 3-4 страници сте изписали и аз пропускам ли пропуска, но ви изчетох. Та на всички вълшебници от последните 3-4 страници - комплименти!!! Невероятни питки, тутманици, гевречета, баници и т.н. сте показали.
Аз днес правих тутманик и хлебче, но нещо обърках рецептата. Цяло чудо е че се получи изобщо нещо. Не минах и без критика.
Всички си хапнаха както обикновено, но казаха че тутманика бил мазен, а хляба не трябвало да го мажа с масло. Както и да е, като не им харесва, да не хапват Wink.





Venetta , и ти не траеш, вкусотия след вкусотия показваш.  Heart EyesТова, месенето, голяма страст ще се окаже. Hug

Labrex  Hug, то месенето при мен започна с  Месеницата на Сладка хапка и се превърна в страст чрез твоята "Корона на готвачката"  newsm51.  Много си виновна да знаеш, а и продължаваш да си трупаш вина  smile3503 smile3525.

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 13:57 от Venetta

# 129
  • Мнения: 622
Ух ух ух, Лабрекс, страхотни са гевречетата! Заплювам си ги да ги пробвам скоро! От тази доза колко бройки излизат?

П. С. Редактирам се- видях, че излизат 8 бр., значи аз направо на двойна доза ще се метна.  Laughing

# 130
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Лабрекс,разкошни са гевречетата ти.  bouquet
Дидник,чудесно изглежда питката ти.  bouquet
Россонера,Венета, newsm10 .

# 131
  • Мнения: 11 607
Оууу...хареса ми оформлението на Стаси....Защо не го видях днес по-рано...Щях да го направя...

Чудни гевречета, чудни ароматни питки, чудна Венета както винаги!!!!!!

Да не съм без снимка:

Днешната и Вчерашната питки

# 132
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Благодаря ти много, Мама Цоцоланка newsm51 много драго ми стана да чуя похвала от теб. Хвана ме мерака пак да замеся нещо  cook.

# 133
  • Мнения: 1 440
Ох, Лабрекс, направо ми останаха очите в тези гевречета...милост нямаш..уж сега малката като е на градина и не мисля за тесто..Ще взема да ги замеся тези дни Crazy

# 134
  • София
  • Мнения: 387
Ммммммммм, Лабрекс, чудесни гевречета! Направо ми потекоха лигите. Приличат на едни гевречета, които си купувах, когато бях студентска в Благоевград, но онези бяха с масло, а в твойте няма, но пак изглеждат чудесни. Ще се е опитам да направя на дъщеря ми, тя много обича такива соленки, тестени неща. Гледам да я ограничавам или да и ги давам за закуска и утре това ще и е закуската. Благодаря още веднъж!

Общи условия

Активация на акаунт