Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 10-та тема

  • 98 112
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 776
Лабрекс, разбрах Peace. Просто външният ред ми беше интересен, но сега като каза кифли, да, видях ги Laughing.

Искам да питам и тук - не ми се чупи яйце за мазане след втасването, защото тестото ми е изключително малко. С какво друго да намажа?

# 91
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, разбрах Peace. Просто външният ред ми беше интересен, но сега като каза кифли, да, видях ги Laughing.

Искам да питам и тук - не ми се чупи яйце за мазане след втасването, защото тестото ми е изключително малко. С какво друго да намажа?

С кисело мляко, прясно+малко олио, със зехтин, с чесново олио/зехтин.

# 92
  • Мнения: 293
Венета , да ти са живи и здрави децата и все медалите от първите места да обират!  Hug newsm51 Пу, пу за мене онова хлебче със спанака  eat

labrex, ти не знаеш ли , че днес съм на абсолютна гладна диета?М? Само вода , кафе, чай и плодове  Angry Ясно ли ти е сега каква реакция предизвика у мен вида на твоята погачица  ooooh!  Изяждам екрана с очи smile3555

Божееее , какви скопосници сте се събрали тука ! Щом и Фиор насмогна с малко бебе питки да меси.....  smile3503Hug

# 93
  • Мнения: 22 867

labrex, ти не знаеш ли , че днес съм на абсолютна гладна диета?М? Само вода , кафе, чай и плодове  Angry Ясно ли ти е сега каква реакция предизвика у мен вида на твоята погачица  ooooh!  Изяждам екрана с очи smile3555

Божееее , какви скопосници сте се събрали тука ! Щом и Фиор насмогна с малко бебе питки да меси.....  smile3503Hug

kapri_z, дръж фронта, гордея се с тебе!  bouquet Аз колко се каних, че и почвах, ама........... Embarassed Embarassed Embarassed Много ми хареса тая дума скопосници! Grinning

# 94
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Labrex, подстрекателка невъзможна си  Hug! Каква погачица пак си измайсторила  newsm51! Току що вечерях и пак огладнях, като я видях  smile3516! Много лошо   smile3511! То човек да го страх да погледне в тази тема  Crossing Arms. А Kapri_z как издържа  newsm78??? То това нейното си e геройство направо.

# 95
  • Мнения: 9 776
Едни мини питчици-розички Mr. Green:

 

Лабрекс, благодаря Hug! Сложих по бучица масло на връхчетата само Peace.

# 96
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Пратих мъжа ми да купи бяло брашно, той донесе пълнозърнесто, така че вместо желания от него сладкиш, направих пълнозърнести хлебчета. Получиха се много пухкави и вкусни.

# 97
  • Мнения: 293
Така , така....като не ям , поне да гледам.... Joy Joy Joy  И то ръжени , че да не си развалям диетата , нали  Joy Joy Joy Венче , ти по нощите ли ги меси ? smile3555 После що съм им викала скопосници .....  newsm51

P.S.Някой спешно да ме изгони от тука!

# 98
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Така , така....като не ям , поне да гледам.... Joy Joy Joy  И то ръжени , че да не си развалям диетата , нали  Joy Joy Joy Венче , ти по нощите ли ги меси ? smile3555 После що съм им викала скопосници .....  newsm51
P.S.Някой спешно да ме изгони от тука!

Kapri_z  Hug, надвечер ги правих и към 22:00h бяха готови Simple Smile. Нали при мен е един час по-рано, така че не е съвсем по нощите Wink  Joy.

# 99
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Записвам се в темичката с една питка, която направих миналият ден, много вкусна Wink.

Питката на Радка :



Момичета, много са ви хубави питките, много рецепти си харесах, ще ги пробвам една по една Hug.

# 100
  • Мнения: X
Полинка,много симпатчни розички! Crazy
Лабрекс,стиска се,стиска,па най- после  врътна една питка,ама каква е красавица,ммммм..... Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 1 122
Привет от мен! Heart Eyes Пак ме тръшна вирус и 2 дена само съм лежала, но от вчера съм по-добре и не се сдържах и си замесих пак хлебче, но не го снимах. А това е тутманик, който правих преди една седмица:


# 102
  • Мнения: 22 867
Лабрекс,стиска се,стиска,па най- после  врътна една питка,ама каква е красавица,ммммм..... Heart Eyes

PURE ELIXIR , то може ли човек да се устиска тук.........трябва да не си включвам компа. Grinning

polin_a , много хубави розички!  bouquet Аз понякога си правя кифлички на розички.

Venetta , и ти не траеш, вкусотия след вкусотия показваш.  Heart EyesТова, месенето, голяма страст ще се окаже. Hug

Аелис, вкусна питка! Heart Eyes   bouquet

И докато писах, stasi76 изтипоса тутманик, та да има още да преглъщам. Ама как само изглеждааа Heart Eyes  bouquet

# 103
  • Мнения: X
Ау Crazy,Стаси 76,отчупвам си веднага,та чак ще си оближа пръстите от този чуден тутманик!

# 104
  • Мнения: 622
Здравейте момичета! Вчера майка ми имаше юбилей и по този случай я зарадвах с питка. Реших да пробвам плетката на Стаси, обаче по време на оформяне на питката сина ми се събуди, та половин час го приспивах и корите както бяха разточени, превтасаха. Не можах добре да оформя питката, прилагам и снимков материал. Това не попречи обаче на всички нас да я ометем за нула време.  Mr. Green



Общи условия

Активация на акаунт