Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 10-та тема

  • 98 115
  • 740
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Ехеееееее,lubopitko , и на това  му казваш неоформена питка Shocked,че тя от километър си личи,че е по оплетката на Стаси76,която аз много харесвам и която и при теб е разкошна!Браво!

# 106
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Да се разпиша и аз,с една питка по рецептата с едно втасване,а оформлението е по идея на Стаси   bouquet .

# 107
  • Мнения: X
мах-мама,питката ти ми събра  погледа,честно!Малко е да се каже перфектна! Peace
Но и тази плетка -пак да кажа-страхотно ефектна е!

# 108
  • Popovo
  • Мнения: 219
   Здравейте! max-mama питката ти е перфектна, както всички до сега.  bouquet
  Искам да ви попитам за някоя рецепта за пита или хляб с царевично башно? Скоро опитах царевичен хляб с подправки.Беше много хубав, но за съжаление не можаха да ми дадат рецептата. Та се замислих, дали ще стане да земестя пшеничното брашно с царевично и да си карам по позната технология, или има нещо по особено?

# 109
  • София
  • Мнения: 7 911
   Здравейте! max-mama питката ти е перфектна, както всички до сега.  bouquet
  Искам да ви попитам за някоя рецепта за пита или хляб с царевично башно? Скоро опитах царевичен хляб с подправки.Беше много хубав, но за съжаление не можаха да ми дадат рецептата. Та се замислих, дали ще стане да земестя пшеничното брашно с царевично и да си карам по позната технология, или има нещо по особено?

Има има. Първо царевичното брашно замества част от пшениченото брашно, а не цялото. Колкото повече е царевичното брашно толкова повече хлябът става по сбит и обратното. В специализираната тема за рецепти за машината за хляб мисля, че има рецепти.

# 110
  • Мнения: 9 776
мах-мама, питката е невероятно красива Heart Eyes!
Еликсирче, много си мила Hug!
Лабрекс, благодаря Hug! Как оформяш кифлички на розички newsm78?

# 111
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, благодаря Hug! Как оформяш кифлички на розички newsm78?

Току-що прочетох, че: "красотата е в очите на този, който гледа" , по повод жената на един актьор, която почитателките му масово не харесват, а той казва за нея, че е красива и интелигентна. Rolling Eyes Та в тая връзка, да попитам polin_a, къде видя рози? Grinning Само кюфли са, а в средата едно възелче, че беше по-голяма кифлата, та я префасонирах.

мах-мама, суперска питка!  chef  bouquet

# 112
  • Мнения: 9 776
Лабрекс, благодаря Hug! Как оформяш кифлички на розички newsm78?
Току-що прочетох, че: "красотата е в очите на този, който гледа" , по повод жената на един актьор, която почитателките му масово не харесват, а той казва за нея, че е красива и интелигентна. Rolling Eyes Та в тая връзка, да попитам polin_a, къде видя рози? Grinning Само кюфли са, а в средата едно възелче, че беше по-голяма кифлата, та я префасонирах.:

...Аз понякога си правя кифлички на розички....

Е Mr. Green?


# 113
  • Мнения: 22 867
...Аз понякога си правя кифлички на розички....

Е Mr. Green?

Полина, извинявай, то стана "като не чува - си измисля", та и аз, като не съм прочела като хората........ Embarassed Моите рози ги правя като едни сладки, мисля, че ги слагах тук, ама пак ще ги покажа, всъщност използвам начина на правене на розички-те:, а в средата съм слагала сирене, кашкавал.

# 114
  • Мнения: 9 776
...Аз понякога си правя кифлички на розички....

Е Mr. Green?

Полина, извинявай, то стана "като не чува - си измисля", та и аз, като не съм прочела като хората........ Embarassed Моите рози ги правя като едни сладки, мисля, че ги слагах тук, ама пак ще ги покажа, всъщност използвам начина на правене на розички-те:, а в средата съм слагала сирене, кашкавал.

 Hug Heart Eyes
Благодаря за линка с розичките Hug. Всъщност моите ги правих по подобен начин, но с повече разрези и в крайна сметка листенцата ми станаха на два реда. И сирене сложих в центъра Laughing. Предполагам, че с по-твърдо тесто ще станат по-изразителни формите, но все ме е страх пусто да не прецакам нещо ooooh!. Имам още да се уча.
 Hug

# 115
  • Варна
  • Мнения: 939
Момичета не ви свърта ей, пак сте месили доста - браво на вас   bouquet

От мен от почивните дни - питка по рецептата на моята майка



и парче с мноооого конци  Flutter

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 07:04 от didnik

# 116
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
didnik , чудесна е питката ти Hug.Ще споделиш ли рецептата?

# 117
  • Мнения: X
didnik,наистина мнооооого конци и мноооого сиренце,ммммм,супер! newsm10

Леле,момичета,тези тестени красоти много ме съблазняват напоследък, ще има пак badscale
Допреди два месеца не бях пипвала тесто с мая и точилка,а сега каква краста ме хвана,все ми се меси нещо,добре че само през поч.дни имам време Grinning.

# 118
  • Popovo
  • Мнения: 219
Има има. Първо царевичното брашно замества част от пшениченото брашно, а не цялото. Колкото повече е царевичното брашно толкова повече хлябът става по сбит и обратното. В специализираната тема за рецепти за машината за хляб мисля, че има рецепти.
 
 Благодаря!Намерих това което искам.  smile3521

didnik браво! smile3501

# 119
  • Варна
  • Мнения: 939
Благодаря за комплиментите момичета  Hug
Наистина е много вкусна питката  Simple Smile

Аелис заповядай - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464100.msg14114475#msg14114475

Общи условия

Активация на акаунт