Фотокниги - 6!

  • 34 218
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 948
В Блърб, Инкубук и Артскау: МОЖЕ ДА СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА



$ promotion code: BLURBTREAT
£ promotion code: BLURBTREAT2
? promotion code: BLURBTREAT3
20% офф и безплатно изпращане



Как се прави книжка в Артскау
Актуални кодове за Артскау
Благодарности на Микки за подготвянето и поддържането на последните два линка
Check out codes:
 (въвеждат се при поръчката)

Credit&Discount codes:
виж тук

кодове за еднократна употреба тук

Ако някой иска да даде своите кодове, да пише в темата и ще ги добавя. Взимат се от тук

Ако ви трябват кодове за нещо специално от кравичката (ключодържатели, орнаменти, часовници и др.) пишете в темата и някой ще ви услужи



доставката е 24.99 до България!
и инструкциите как да си направите книжка в Инкубук


ВАЖНО!

в Control Panel, Regional and Language options трябва да са нагласени на United States за да работи!

За книгите на Инкубук, както и другите, не забравяйте да оставяте достатъчно свободно място(1-2.5 см!) по краищата и по вътрешната страна на страницата! Фотошопските файлове трябва да са с размерите посочени за книгата и 300dpi. Готовия файл може да е JPG или PNG формат, но ако използвате PNG, прозрачните чати ще излезнат черни в Инкубук и бели в Артскау!!

Малкият квадрат 8.5х8.5 инча в Инкубук е само с меки корици!

Ако не можете да се справите с фотошопа, горещо препоръчвам Фото Фюжън


Преди да поръчате нещо, проверете RetailMeNot.com или Google за купони Peace


Само за щатите:

MyCanvas.com
winkflash.com
MYFREEBOOK – безплатна книга до 20 стр.
Picaboo.com
1PFMDB-WE – free medium size book
MyPublisher.com

Други сайтове за картички и календари
Vistaprint.com
shabbymissjenndesigns.com


Непроверени сайтове:
Albelli.com - 24-страници 7.75 x 5.75 инча, ландскейп
код: momspaceab81
albelli.com , казват, че не пращат до Европа, и препоръчват да се използват европейските им страници - на немски и нидерландски (www.albelli.nl and www.albelli.de)
smilebooks.com
smilebox.com - оттам не може да се поръчва. правиш си картинките и сам си ги печаташ, или запазваш като снимка


Готови фотошопски рамки:
QuickPages
Отстрани в менюто има и много други елементи, но конкретно рамките се водят QuickPages  Като цъкнеш на желаната рамка ти отваря страница, на която трябва да натиснеш "Download freebie from designer's website". Този линк те препраща където трябва






Специални благодарности ^Ekaterina^ и Ralfieta - за труда да систематизира информацията по темата. Също искам да благодаря на всички които пишат в тази тема, пускат нови кодове и я поддържат на първа страница! bouquet  bouquet  bouquet

Приятнo книгоправене!


Празнична работилничка за фотокниги - трета тема!
4та тема за фотокниги
Фотокниги 5

ШРИФТОВЕ

http://www.lenagold.ru/tool/font.html
http://www.fontsquirrel.com/

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 11:03 от мишолина

# 1
  • Мнения: 354
Запиче и от мен

# 2
  • Мнения: 8 940
И от мен!

Hug

# 3
  • Мнения: 4
И аз да се чопна за да ви следя!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Микки, честита ти рожденичка! Щастливо детство и куп сбъднати желания й пожелавам! bouquet

Някой от тия dog tags до е поръчвал, че съм засилила две към кошницата, ама да не са много грозни?!

# 5
  • Мнения: 5 599
МОля някой ,получил книжка от кравичката 8/8 ( за нови клиенти)-с твърди  или меки корици?Благодаря   bouquet
Мики,да ти е жива и здрава рожденичката  Hug

# 6
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Микки честита ти рожденничка - да е жива и здрава и много усмихната. Да и направиш най-хубавата торта!

# 7
  • Мнения: 1 668
Микки, честита ти рожденичка! Щастливо детство и куп сбъднати желания й пожелавам! bouquet

Някой от тия dog tags до е поръчвал, че съм засилила две към кошницата, ама да не са много грозни?!

Аз имам,хубави са,недей да ги мислиш за 3лв.  Laughing


МОля някой ,получил книжка от кравичката 8/8 ( за нови клиенти)-с твърди  или меки корици?Благодаря   bouquet
Мики,да ти е жива и здрава рожденичката  Hug

С твърди са всички книжки на артскау!  Peace

Микки,жива и здрава да ти е щерката!   bouquet

# 8
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Момичета, преди два месеца си направих акаунт в Кравичката, но книжка завърших чак сега. Мисля да я поръчам - виждам, че имам и безплатни снимки, но дали важат още? Има ли срок за новите клиенти, т.е. за тези номера?

# 9
  • Мнения: 71
Аз пак да питам, че никой не ми отговори преди 2 дни. За Инку може ли да се плаща с дебитна карта Visa еlectron или трябва да си вадя кредитна? newsm78

medunka доколкото знам новите клиенти са за 6-7 дни

# 10
  • Мнения: 95
Лагуна, аз съм плащала в Инку с Виза Електрон. Беше януари, но не вярвам да са променили политиката.
Медунка, срокът на действие на всеки код се вижда в Credits&Discount или ако получиш код по мейла, там си пише докога е валиден.

# 11
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 818
И аз да се разпиша. Скоро нищо не съм правила. Трябва да се взема в ръце и да пусна някоя книжка Wink

# 12
  • Мнения: 4
момичета имам едно питане кодовете от кравичката еднократно ли могат да се ползват.
Че днес ми дойде код за календа и искам да поръчам,но няколко броя,става ли с един код.

# 13
  • Мнения: 469
момичета имам едно питане кодовете от кравичката еднократно ли могат да се ползват.
Че днес ми дойде код за календа и искам да поръчам,но няколко броя,става ли с един код.

 можеш да поръчаш колкото искаш но само първите им 2 000 календара са на тази цена.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт