Фотокниги - 6!

  • 34 232
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 311
Здравейте! Направих поръчка /или поне си мисля, че е така/, но вече два пъти ми пращат майл, че поръчката ми не била финиширана и да вляза и да натисна "Place Order" button. Влизам, натискам, и след това изписа Payment Failed. И втори път получих такъв мейл. Преди половин час пак влязох и натиснах "Place Order" button и сега ми пише WaitPayment. Какво значи това? Крайната цена е 8,99. Платих с кредитна карта и не ме препрати към PeyPal, както вие пишете. Ще стане ли поръчката или не, не знам. Плащала съм къде ли не поръчки по интернет, но досега не съм имала проблеми. Стана малко дълго, ама ...

# 46
# 47
  • Мнения: 203
Да се запиша и аз. Пуснах книжка в кравичката, но уви до днес не е пристигнала, макар че имам писмо че е шипната на 30.09.След известно време престой в болница се надявах да бъда приятно изненадана, но...Не! По съвет на Микки, днес им писах. Чакам отговор!

# 48
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз бих проверила и в пощата да не би да си седи там и да те чака.

# 49
  • Мнения: 203
Ммм, проверих. И понеже дадох служебния адрес, а имаме взаимоотношения с пощите щяха да се обадят. А и е проверено, няма нищо, за съжаление newsm78

# 50
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Инеса мен също не ме препрати към Пей Пал когато поръчах книжката, но при снимките ми излезе и си направих акаунт. Не знам защо така. Но всичко беше ок - нямаше такива изчаквания както ти пишеш. Нека момичетата с повече опит споделят.

# 51
  • Мнения: 119
Изтървала съм Ви и сте изписали цели 4 страници.

medunka снимките на Кравичката са повече от перфектни за цената си не се притеснявай за качеството.

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 23:39 от noraa

# 52
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравейте! Направих поръчка /или поне си мисля, че е така/, но вече два пъти ми пращат майл, че поръчката ми не била финиширана и да вляза и да натисна "Place Order" button. Влизам, натискам, и след това изписа Payment Failed. И втори път получих такъв мейл. Преди половин час пак влязох и натиснах "Place Order" button и сега ми пише WaitPayment. Какво значи това? Крайната цена е 8,99. Платих с кредитна карта и не ме препрати към PeyPal, както вие пишете. Ще стане ли поръчката или не, не знам. Плащала съм къде ли не поръчки по интернет, но досега не съм имала проблеми. Стана малко дълго, ама ...
Такива мейли пращат, ако си слагала разни неща в кошницата си, дори само за проба и после си затворила браузъра без да избереш, че ще го пазаруваш по-късно. Ако си поръчала и платила успешно, кошницата ти автоматично се изпразва и ти излиза прозорец, в който те канят да видиш ордър хисторито. Поръчки под 5 или 6 долара /не съм сигурно точно колко беше/ задължително минават през Пейпал. Не е необходимо да се регистрирате в ПП, просто следвайте указанията. Над тази сума, имате опция да изберете плащане с кредитна карта/като може да се ползва и дебитна Виза/ или ПП.

# 53
  • Мнения: X
Искам да ви кажа аз как си направих 3 акаунта и се надявам да си получа 3- те книжки, които пуснах (в historito пише че плащането е ок и са processing). Всяка от тях е пусната от отделен акаунт, на един и същ компютър и еднакво IP, платено с една кредитна карта.

Направих си личен акаунт, след което през refer a friend пуснах още един мой мейл и един на мъжа ми. От кравичка правят служебни акаунти и ги пускат на посочените мейли.

Остава сега да чакам да си получа книжките.

Сега едно питане за проблем с календарите.

Слагам си нов празник, но не мога да сейвна промените, излиза ми от акаунта и в полето в дясно (където са инструментите и албумите) се появяват полета за user ID и парола. Вкарвам си данните, влиза в акаунта и се вижда че не е сейвнало промените ... и така нон стоп. С две думи не мога да запазя промените в календара. Случвало ли ви се е?

# 54
  • Мнения: 71
Момичета, за календарите има ли възможност дните от седмицата да си ги сменим на кирилица и неделята да си отиде като последен ден от седмицита? newsm78

# 55
  • Мнения: 95
Ral_p, вчера и аз си правих календар и на няколко пъти имах същия проблем, но най-накрая успях да го изпратя. Явно е някакъв софтуерен временен проблем.
А сега и аз да попитам - опитах се да шерна въпросния календар, но от вчера досега не съм получила линк на посочения имейл. А на имейла н аакаунта ми получих отказ за изпращане на линка, но без обяснение защо. НЯкой да е имал подобен проблем?

# 56
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Слагам си нов празник, но не мога да сейвна промените, излиза ми от акаунта и в полето в дясно (където са инструментите и албумите) се появяват полета за user ID и парола. Вкарвам си данните, влиза в акаунта и се вижда че не е сейвнало промените ... и така нон стоп. С две думи не мога да запазя промените в календара. Случвало ли ви се е?
Проблемът е в дългите надписи.

Момичета, за календарите има ли възможност дните от седмицата да си ги сменим на кирилица и неделята да си отиде като последен ден от седмицита? newsm78
Не.

# 57
  • Мнения: 354
Един код, който ми даде мишолина. С нейно позволение го пускам, защото е за 8 книжки 8 на 8" - 20 стр., а аз използвах само едната  -  h3ci0oqewz23 / до средата на ноември е. Не ми излиза да генерирам код - явно е това.
Аз ги взех книжките, ако не мога да ги употребя, въпреки,ч е силно съм запретнала ръкави, ще постна тук.

# 58
  • Мнения: 863
днес пуснах една книжка 8x8,за малко да изпусна срока,и вече нямам търпение да я получа Crazy

# 59
  • Мнения: 71
rompecabezas колко е шипинга на книжките 8*8 20 стр., уж знаех къде да гледам, а не мога да се ориентирам Blush
май пише, че е 8 долара newsm78

Последна редакция: чт, 05 ное 2009, 15:17 от laguna

Общи условия

Активация на акаунт