Фотокниги - 6!

  • 34 234
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 95
Medunka, ще се опитам да ти отговоря на въпросите:
1. щом ти излизат,че са безплатни значи е така и ще си плащаш само доставката. Цената на доставката може да видиш в Shipping fees някъде надолу на екрана.
2. това, което получаваш на пощата си не е отразено в кредитс. В имейлите, които получаваш пише дали трябва да валидираш кода в "кредитс" или е чек-аут код, който слагаш накрая при самата доставка, за да ти преспадне реалната цена.
3. Предполагам, че трябва да търсиш нов код. Може да влезеш и във форума на сайта, там винаги има много свободни кодове. А ако искаш си направи нов акаунт, така ще получаваш офертите два пъти, но задължително от друг компютър. Дори и това явно не е много сигурно, както писаха по горе, но може да пробваш. А инъче можеш да си шерваш продуктите и от друг акаунт да си ги купуваш.
4. шипинга е отделен за всеки продукт
5. става с дебитна, аз съм с такава - Виза електрон. Важното е на гърба на картата да имаш един код, който ти е необходим при регистрацията на картата.
Това е и успех!

Мопси, много е относително. На мен са ми идвали неща точно една седмица, след като са ми ги шипнали, а последните ми две книжки пристигнаха на третата седмица от изпращането им.

# 31
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Тия, благодаря ти много!

# 32
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Направих книжка 8 на 8" -  20стр. и сега нямам код... Мога ли да я променя на 5 на 7" - не ми се прави на ново. Търсих във форума им, но не откривам...
Освен това ми дава като опция само пей пал - заради малката сума, ли?

# 33
  • Мнения: 95
Мисля, че не можеш да я промениш като е готова. Аз ще погледна моите кредити да видя дали нямам нещо излишно.

А аз искам да помоля някой ако знае къде да търся готови зимни рамки, да ми даде линкове  Praynig Аз не че мога да работя и с фотошоп, но съм решила да се пробвам с едни календари, че да видим.

# 34
  • Мнения: 71
Медунка,  сега има кодове за до 3 книжки 7*5 40 страници безплатно, 5$ ти е доставката на книжка. Промоцията е до 11 ноември, така че действай Peace

пробвай, някое от момичетата може да ти даде свой код за 8*8 Peace ако има свободен, не бързай към другия формат само заради промоцията

# 35
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Това на прима виста - http://www.lenagold.ru/fon/clipart/r/ram.html

# 36
# 37
  • Мнения: 948
Medunka, аз имам код за 20 стр/ 8х8 - искаш ли да ти пратя; за 8 книжки са, няма да ги ползвам.

# 38
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Искам, много ще съм ти благодарна - това ще е първата ми книжка и не знам какво ще се получи, но много искам да се пробвам.
Мишолина  Hug

# 39
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Нямам време да проверя дали някой вече не е пуснал тази оферта - вкарвате кода и дава 13 неща

Coupon code: XMASGIFT09
Expires on: 11/7/2009


и един за календари

Coupon code: 2010CAL12M
Expires on: 11/15/2009

# 40
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Момичета, този шипинг, който ми се изписва до къде е? До нас или до офис на куриер в БГ?

# 41
  • Мнения: 354
Момичета, този шипинг, който ми се изписва до къде е? До нас или до офис на куриер в БГ?
До съответния пощенски клон- пращат ти бележка и отиваш да си го вземеш. Някои по-дребни неща си идват направо в кутията, мисля, че зависи от цената. Но книжките са в пощенския клон.

# 42
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Пуснах си книжката 8 на 8" - платих с дебитна Виза, но сега за 100те безплатни снимки ме кара да се регистрирам в Пей Пал - защо така?
П. П. Платих си и после се регистрирах. Снимките 4 на 6" пуснах.
Благодаря ви ,момичета, за помощта! Hug
Имам още 100 снимки, но ми се иска да попитам за качеството - доста евтини излизат, а добри ли са?

Един код, който ми даде мишолина. С нейно позволение го пускам, защото е за 8 книжки 8 на 8" - 20 стр., а аз използвах само едната  -  h3ci0oqewz23 / до средата на ноември е. Не ми излиза да генерирам код - явно е това.

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 15:26 от medunka

# 43
  • Мнения: 20
Здравейте Simple Smile
И аз се запалих нещо  Sunglasses Мен също  ме интересува какво е качеството.. Имам и още едно питане.. как по-добре излиза гланц или мат? Аз по принцип си харесвам мат повече, но ме интересува конкретно за този сайт как е?
Сега качвам снимки да видим какво ще се получи..
А това с фото книгата какво представлява.. сигурно сте го обсъждали ама пусто като не ми става ясно.. Значи тези скрапбук елемнти, които ми показва автоматично, безплатни ли са или ми ги отразява после в кошницата? newsm78

# 44
  • Мнения: 952
Момичета кодовете за  8 бр. безплатни книжки 8х8 инча, 20 страници - 8X8OCT2009 и за 5 безплатни книжки 8х8 инча, 20 страници +5безплатни книжки 8х8 инча, 39 страници 8X8SEP2009 са все още валидни. Ако не сте се възползвали сега е момента.

Здравейте Simple Smile
И аз се запалих нещо  Sunglasses Мен също  ме интересува какво е качеството.. Имам и още едно питане.. как по-добре излиза гланц или мат? Аз по принцип си харесвам мат повече, но ме интересува конкретно за този сайт как е?
Сега качвам снимки да видим какво ще се получи..
А това с фото книгата какво представлява.. сигурно сте го обсъждали ама пусто като не ми става ясно.. Значи тези скрапбук елемнти, които ми показва автоматично, безплатни ли са или ми ги отразява после в кошницата? newsm78

Аз съм привърженичка на гланц снимки. Възхитена съм от качеството на кравичката. Досега никое фото в БГ не ми е вадило толкова хубави снимки. А цената не е за пренебрегване, ако не бъркам около 8стотинки ми е излезнала снимка 10х15см(4х6 инча).
Елементите са безплатни, ако обаче си добавила някой платен кит, то тогава ще трябва да си доплатиш за него накрая. Цената излиза май при окончателната поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт