Фотокниги - 6!

  • 34 226
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
а долу-горе след колко дена изпращат книжката след като си пуснал поръчката?знам,че е относително......

# 16
  • Мнения: 1 207
Моята я обработваха около 7дни и след това ми пуснаха имейл,че са я шипнали.

# 17
  • Мнения: 469
Поправям се за календарите - само първият е 5 долара с безплатна доставка, всеки следващ е 8 долара с безплатна доставка.

# 18
# 19
  • Мнения: 71
tiya мерси за информацията  bouquet

# 20
  • Мнения: 919
мишолина, мерси за новата тема!  Heart Eyes

да ви се похваля, получих си аджендите от фотобокс! направо са супер:) снимките са леко на точки, въпреки че са доста добра резолюция, но предполагам това е нормалното качество, все пак е мини календарче. много съм доволна, дойдоха много бързо.

ако някой прави такива, трябва да знаете че снимките трябва да са точния размер иначе ще ги отреже, за съжаление не може да се намаляват, само да се увеличават. Снимах ги и ще кача снимки като ми остане време

# 21
  • Мнения: 2 111
Да се запиша и аз  Wink
Напоследък само снимки поръчвам.
Но сега за празниците може да спретна някоя книжка или календар.

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Момичета, може ли да си направя нов акаунт в Кравата?

# 23
  • Мнения: 2 185
Момичета, може ли да си направя нов акаунт в Кравата?

Ами аз имам 2-един на мое име, един на мъжа ми. Правени са от различни АйПи-та обаче. Понякога сайта се усеща, че сме от едно домакинство. Но пробвай, нищо не губиш  Peace

# 24
  • Мнения: 5 602
Момичета, може ли да си направя нов акаунт в Кравата?

Ами аз имам 2-един на мое име, един на мъжа ми. Правени са от различни АйПи-та обаче. Понякога сайта се усеща, че сме от едно домакинство. Но пробвай, нищо не губиш  Peace
у нас не можахме да го излъжем  Mr. Green

# 25
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Благодаря за пожеланията! Ние продължаваме и днес купона, и така до неделя. Тогава пък малкия мъж е именник.  Grinning

Ад вече няколко пъти поръчвам от тез табелки за кучета и ги ползвам за ключодържатели. Мое мнение е, че даже са по-хубави от истинските им ключодържатели. Първо са по-леки, другите ми идвт тежки на мен, а и мога да сложа от всяка страна по една снимка на всяко от децата. Захабяват се след няколко месеца употреба, но пък така си актуализирам снимките.

И аз не успях да го излъжа с два акаунта от вкъщи. Въпреки, че са правени на два различни компютъра, в два различни града, от втория не ми дава да поръчвам, когато има кодове.

За първа страница, може да сложите линк към двете статии в блога ми - едната как се прави книжка, и другата, която ще попълвам с актуални кодове. Тия дни мисля да пусна обяснение и как се правят други джаджи от артскауто.
http://christozovi.wordpress.com/2009/10/25/photobook_artsco/
http://christozovi.wordpress.com/2009/11/01/promo_artscow/

# 26
  • София
  • Мнения: 1 020
мишолина, мерси за новата тема!  Heart Eyes

да ви се похваля, получих си аджендите от фотобокс! направо са супер:) снимките са леко на точки, въпреки че са доста добра резолюция, но предполагам това е нормалното качество, все пак е мини календарче. много съм доволна, дойдоха много бързо.

ако някой прави такива, трябва да знаете че снимките трябва да са точния размер иначе ще ги отреже, за съжаление не може да се намаляват, само да се увеличават. Снимах ги и ще кача снимки като ми остане време

Гаргамелчо би ли дала повече инфо - като цена примерно за това, което си поръчала и снимки ако може.

И мерси за новата ни тема.

# 27
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Момичета, аз съм съвсем лаик във фотокнижките. Имам въпроси:
1. В Кредити ми излизат безплатни снимки 100 /даже два пъти/- имам още 3 дни и ще изтече срока. На тотала ми дава 0,00, това значи ли, че ако ги поръчам ще ми ги пратят без нищо да плащам и ще си плащам само доставката - Аз не съм поръчвала нищо все още от Кравичката.
2. Това, което получавам като оферта по ел. поща отразено ли е в акаунта ми - не съм сравнявала?
3. Докато се намотам с книжката и са ми изтекли всички кодове за книжка - 20 стр. беше. 7 на 5" Сега да търся нов код трябва нали? Или да си направя нов акаунт от служебния комп. Мога ли да си я шерна и поръчам от него?
4. Ако поръчвам повече от един продукт шипинга ми е за всяко поотделно - така разбрах?
5. Плащане от дебитна карта не разбрах дали става? Нямам кредитна, но имам е-Pay- което не става май.

Ще се радвам някой да ми отговори, почвам да чета назад по- подробно!

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 10:29 от medunka

# 28
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Здравейте момичета!

Благодаря на всички за помоща до сега   bouquet Имам само едно последно въпросче : За колко време пристигат книжките от кравичката? В сайта прочетох информацията им, но ми се ще да каже някой от личен опит  Praynig Praynig Praynig И още нещо, след като пратките ги пращат с UPS, оначава ли това, че ги носят до дома Ви ?  Embarassed

Благодаря отново   bouquet

# 29
  • pomorie
  • Мнения: 848
МОля някой ,получил книжка от кравичката 8/8 ( за нови клиенти)-с твърди  или меки корици?Благодаря   bouquet
Мики,да ти е жива и здрава рожденичката  Hug
с твърди са

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт