МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 38: насладихме й се,но ще я запомним

  • 19 450
  • 448
  •   1
Отговори
  • Мнения: 267


Екранизацията(в два сезона) е по романа на Решат Нури-"От устните към сърцето"  "Dudakatan kalbe"
   
ЕПИЗОДИТЕ В ИНТЕРНЕТ: 
VBOX7 КAHAЛ    ЗАМУНДА     МASTERS-TB     BANANA-BG    BGSHARE     LAPACHE.iNFO


 
Музика към филма
САУНДТРАК 1   САУНДТРАК 2
 САУНДТРАК 3   САУНДТРАК 4


  Предишни теми                      
Тема 1, Тема 2 , Tема 3 ,Тема 4 ,Тема 5 , Тема 6 , Тема 7,  Тема 8 ,Tема 9 ,Тема 10 , Тема 11 , Тема 12 , Тема 13 , Тема 14 , Тема 15 , Тема 16 , Тема 17 , Тема 18 , Тема 19 , Тема 20 , Тема 21 , Teма 22 , Тема 23 , Тема 24 , Тема 25 , Тема  26 , Тема 27 , Тема 28 , Тема 29 , Тема 30 , Тема 31 , Тема  32 , Тема 33 , Тема 34 , Тема 35 , Тема 36 , Тема 37

ПОЕМА,СЪЧИНЕНА С ОБЩИ УСИЛИЯ

За предстояща информация относно развитието на сериала, моля използвайте бели букви-избира се цвят на текста и на мястото на цвета например червен се пише бял, [color=red ]...[/color];[color=white ]...[/color]
          


СТИХЧЕТА ВДЪХНОВЕНИ ОТ ФИЛМА И НАПИСАНИ ЗА НЕГО



Лентички за подпис-ето тук



Писмото на Джемил до Ламия


Моля,ако някой прояви самоинициатива да пуска нова тема да ползва  бутона   -благодаря!!!

# 1
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Хич не ми се разсъждава, кой какво и защо , единствено мога да кажа, че филма беше много хубав и ме е яд, че свърши....благодаря за хубавата темичка, всички бяхте много сладки, ще ми липсва и филма и вие  

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

и края е логичен разбира се

# 2
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
запис.уникален кючек

# 3
  • Мнения: 275
Предполагам, че всяко самоубийство е различно. Само предполагам. Това на Кенан беше логично - той се саморазрушаваше бавно през цялото време. Логично беше да "довърши започнатото". А дали е страх не знам. Аз бих се уплашила да натисна спусъка, но пък не ме е страх да си оправям бакиите.


И гласувах с ДА, както се подразбира от поста ми.

# 4
  • Мнения: 1 064
Първа отговорих на анкетата с ДА и постигнах 100 % удобрение на финала! Mr. Green

# 5
  • Мнения: 19 485
И на мен също. Надявам се да се срещнем в някой друг сериал  Grinning

# 6
  • Мнения: 308
   Цоп и аз тука.

# 7
  • Мнения: 3 098
Тук съм и аз.

# 8
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Гласувах с да!
И още нещо!! завиждам ви за възможността да си обърнете някоя и друга чашчица с винце.. или кой каквото предпочита, щото аз днес не мога... Отивам на работа!   ooooh! Утре на повторение ще си сипя нещо да се насладя.  hahaha Joy

# 9
  • Мнения: 267
Искам да кажа,защо въпроса на анкетата е дали е логичен финала,а не дали ви хареса.Защото на мен не ми хареса това,което направи Кен ,останалото ОК,но това съсипа всичко.За това предпочитам финала да е логичен  Peace
И за да не е много егоцентрично спрямо Кенанките  Mr. Green Май всички щяхме да гласуваме с не ,можеше по-добре ,например затова избрах този вариант  Peace

# 10
  • Мнения: 267
Гласувах с да!
И още нещо!! завиждам ви за възможността да си обърнете някоя и друга чашчица с винце.. или кой каквото предпочита, щото аз днес не мога... Отивам на работа!   ooooh! Утре на повторение ще си сипя нещо да се насладя.  hahaha Joy
Ох,амо то иначе как се издържа на тези емоции

# 11
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
вече казах че направено от Кенан съсипва щастието на Джемил и ламия. да не говорим каква психична травма нанася на Мелек.  Crossing Arms Иначе края логичен, да не беше се гръмнал.. А да заминал някаде...

# 12
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
 Mr. Green края ни кара да вярваме в задгробен живот, щото Лейла дойде да си го прибере.  Hug Crazy Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 064
Любовта и близостта между Ламия и Джемил я усетих най-силно, когато вървяха хванати за ръце и се гледаха усмихнати. Това ми въздейства даже еротично. Много по-силно от сцената на пейката.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 823
вече казах че направено от Кенан съсипва щастието на Джемил и ламия. да не говорим каква психична травма нанася на Мелек.  Crossing Arms Иначе края логичен, да не беше се гръмнал.. А да заминал някаде...

Чак пък да ги съсипе. И не, за мен нямаше никаква логика в края на филма, напротив, беше изпълнен с изкуствено и фалшиво щастие.

Общи условия

Активация на акаунт