МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 38: насладихме й се,но ще я запомним

  • 19 467
  • 448
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 275
Никакво сбогуване. Просто усетих момента да го "кажа".  Peace                   

# 46
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
А кой може да определи човек за колко време се влюбва?Дали става за миг,за ден,за месец или никога...И накрая е така за протокола аз мисля,че Кенан е осакатен от майка си. Тя е тази която е трябвало да го научи да обича безрезервно и без страх.

# 47
  • Мнения: 275
Съжалявам, но не виждам какво точно изстрада Ламия относно любовта си към Джамил. Та тя през цялото време на фиктивния им брак се дръпваше погнусена от него. Sick

Доста неща се случиха след фиктивния брак.

lacunababe, абсолютно съм съгласна. Майка им беше доста мекушава - никак не я харесвах.

# 48
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Да се върнем към сценария,че ми стана много тегаво вече!!!!!Лудитеееееееее къде сте?

# 49
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Съжалявам, но не виждам какво точно изстрада Ламия относно любовта си към Джамил. Та тя през цялото време на фиктивния им брак се дръпваше погнусена от него. Sick

Доста неща се случиха след фиктивния брак.

lacunababe, абсолютно съм съгласна. Майка им беше доста мекушава - никак не я харесвах.

От опит го знам

# 50
  • Мнения: 5
Не знам дали краят е логичен..?Искаше ми се Ламия и Кенан да са заедно на финал..,но друго ми направи впечатление,накрая на епизода никъде не видях да пише "финал",просто край на 75 епизод...Това ме обнадеждава донякъде за продължение-дано има такова!

# 51
  • Мнения: 1 064
Съжалявам, но не виждам какво точно изстрада Ламия относно любовта си към Джамил. Та тя през цялото време на фиктивния им брак се дръпваше погнусена от него. Sick

Не, тя страда в любовта си към Кенан и така РАЗБРА, че не й трябва такава любов, а друг вид, която откри в Джемил.

... накрая на епизода никъде не видях да пише "финал",просто край на 75 епизод...Това ме обнадеждава донякъде за продължение-дано има такова!

Скоро на екран.  Laughing

# 52
  • Мнения: 373
За мен финала беше логичен ,но в никакъв случай очакван. Мен ме зарадва изхода на нещата, единствено мисля , че сценаристите можеха да не "убиват" Кенан, а да го пратят при "новото Грозденце"- малолетната цигуларка Mr. Green

На мен лично Джемил винаги ми е бил симпатичен и готин, а Кенан си беше п*тьо от самото начало. Иди ми , дойди ми. Голям зор беше за Ламия, и в крайна сметка,когато бяха на път да се съберат, той не можа да преживее, че Ламия вече не е онова момиченце ,което няма идея от живота и благоговее пред него.

# 53
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Joy Joy Joy Joy JoyСкоро,скоро,колко да е скоро?От утре дупе да ви е яко!

# 54
  • Мнения: 0
абе хора спокойно... преки епизода сички весели въпреки че знаете какъв е края ся секи е тъжен .... нали има и 3-ти сезон спокойно бе ...  Peace

# 55
  • Мнения: 267
Никакво сбогуване. Просто усетих момента да го "кажа".  Peace                   
Hug Hug Hug Hug


А кой може да определи човек за колко време се влюбва?Дали става за миг,за ден,за месец или никога...И накрая е така за протокола аз мисля,че Кенан е осакатен от майка си. Тя е тази която е трябвало да го научи да обича безрезервно и без страх.
Много хубав пост  Peace  Peace Peace Peace

# 56
  • Мнения: 2
абе хора спокойно... преки епизода сички весели въпреки че знаете какъв е края ся секи е тъжен .... нали има и 3-ти сезон спокойно бе ...  Peace

до сега е и аз четох такива работи , но попаднах на една статия в която някой беше написал ,че сериала има две версии ;една стара и една нова (тази която гледахме) във старата версия ламия и кенан се събират а в новата става това,което видяхме в епизодите досега.
И не знам вече на какво да вярваме..  newsm78

# 57
  • Мнения: 0
абе хора спокойно... преки епизода сички весели въпреки че знаете какъв е края ся секи е тъжен .... нали има и 3-ти сезон спокойно бе ...  Peace

до сега е и аз четох такива работи , но попаднах на една статия в която някой беше написал ,че сериала има две версии ;една стара и една нова (тази която гледахме) във старата версия ламия и кенан се събират а в новата става това,което видяхме в епизодите досега.
И не знам вече на какво да вярваме..  newsm78

Аз имах в предвид нашия 3-ти сезон .. bowuu

# 58
  • Мнения: 106
Да се върнем към сценария,че ми стана много тегаво вече!!!!!Лудитеееееееее къде сте?

аз съм кенан и съм тук. не чувате ли цигулката ми. толкова ми се беше разтреперала ръката, че изобщо не нацелих спусъка. да пинем по едно за сватбата на мойто либе Drunk

# 59
  • Мнения: 2
абе хора спокойно... преки епизода сички весели въпреки че знаете какъв е края ся секи е тъжен .... нали има и 3-ти сезон спокойно бе ...  Peace

до сега е и аз четох такива работи , но попаднах на една статия в която някой беше написал ,че сериала има две версии ;една стара и една нова (тази която гледахме) във старата версия ламия и кенан се събират а в новата става това,което видяхме в епизодите досега.
И не знам вече на какво да вярваме..  newsm78

Аз имах в предвид нашия 3-ти сезон .. bowuu

вашия..?

Общи условия

Активация на акаунт