МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 38: насладихме й се,но ще я запомним

  • 19 466
  • 448
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 267
Mr. Green края ни кара да вярваме в задгробен живот, щото Лейла дойде да си го прибере.  Hug Crazy Mr. Green
Joy Joy Joy
Верно бе,как не се сетихме до сега

# 16
  • Мнения: 3 098
Не харесвам Кенан,но и не мисля,4е кой знае какво е преживял,та да му е логи4но самоубийството.Хората преживяват ужасно тежки неща,но не хващат пистолета,тъй като щастието на хората около тях ги дразни и наранява.

Може би е приумица на сценаристите,за да покажат по този на4ин,4е нещата са си дошли на мястото.И да завършат траги4но поледният епизод,май без това не може в Турция.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 823
Не харесвам Кенан,но и не мисля,4е кой знае какво е преживял,та да му е логи4но самоубийството.Хората преживяват ужасно тежки неща,но не хващат пистолета,тъй като щастието на хората около тях ги дразни и наранява.

Може би е приумица на сценаристите,за да покажат по този на4ин,4е нещата са си дошли на мястото.И да завършат траги4но поледният епизод,май без това не може в Турция.

Хората на изкуството са по-чувствителни натури, поради което са по-склонни на депресии и крайности в живота. Това разбира се е мое, лично мнение.

# 18
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
вече казах че направено от Кенан съсипва щастието на Джемил и ламия. да не говорим каква психична травма нанася на Мелек.  Crossing Arms Иначе края логичен, да не беше се гръмнал.. А да заминал някаде...

Чак пък да ги съсипе. И не, за мен нямаше никаква логика в края на филма, напротив, беше изпълнен с изкуствено и фалшиво щастие.
На мен ако някой беше направил подобно нещо.... Ами да щеще да ми съсипе медения месец. Представи си че имаш дете от някой когото си обичала и се жениш по любов за друг... И на сутринта след свадбата разбираш че бащата на детето ти се е гръмнал докато си се наслаждавала да любовта си в леглото със младоженеца??? Егати травма за цял живот!!! Всеки път когато посегнеш към мъжа си да си представиш че човека който си обичала възможно да се е гръмнал точно в този момент  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 19
  • на Земята
  • Мнения: 174
Говори се ,че го спасявали и финала бил друг.

# 20
  • Мнения: 3 098
Mr. Green края ни кара да вярваме в задгробен живот, щото Лейла дойде да си го прибере.  Hug Crazy Mr. Green
Да,сцената беше хубаво и въздействащо направена_музиката,тя пее тежки песни,видът му на Кенан...
Ето видяхте ли,4е краят колкото и да е подреден и според желанието на пове4ето,ние не говорим за хубавото,което се слу4и,а за лошото.Ей затуй писах,4е просто трябваше да го пратят в 4ужбина.
Финална сцена_гледа през илюминатора от пти4и поглед и се прощава с безумният си живот.И слага на4алото на някакъв друг,дале4 от вси4ки.

# 21
  • Мнения: 4
Любовта и близостта между Ламия и Джемил я усетих най-силно, когато вървяха хванати за ръце и се гледаха усмихнати. Това ми въздейства даже еротично. Много по-силно от сцената на пейката.

И как тя му се гушкаше. Онази въздържаната Ламия, която познаваме ли беше там на улицата!?

# 22
  • Мнения: 73
За анкетата писах не. Не за друго, а зашото 70 серии гледаме Ламия и огромната й "неповторима любов" към Кенан, а за 5 серии откри ИСТИНСКАТА любов с Джемил.
 
Малко не ми пасва.

# 23
  • Мнения: 3 098
Не харесвам Кенан,но и не мисля,4е кой знае какво е преживял,та да му е логи4но самоубийството.Хората преживяват ужасно тежки неща,но не хващат пистолета,тъй като щастието на хората около тях ги дразни и наранява.

Може би е приумица на сценаристите,за да покажат по този на4ин,4е нещата са си дошли на мястото.И да завършат траги4но поледният епизод,май без това не може в Турция.

Хората на изкуството са по-чувствителни натури, поради което са по-склонни на депресии и крайности в живота. Това разбира се е мое, лично мнение.
Toва не е вярнo.Някакво клише е.
Има и много 4увствителни комбайнери.
Всеки 4овек изразява емоциите си по някакъв на4ин,това 4е на артистите стават достояние е друг въпрос.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 823
вече казах че направено от Кенан съсипва щастието на Джемил и ламия. да не говорим каква психична травма нанася на Мелек.  Crossing Arms Иначе края логичен, да не беше се гръмнал.. А да заминал някаде...

Чак пък да ги съсипе. И не, за мен нямаше никаква логика в края на филма, напротив, беше изпълнен с изкуствено и фалшиво щастие.
На мен ако някой беше направил подобно нещо.... Ами да щеще да ми съсипе медения месец. Представи си че имаш дете от някой когото си обичала и се жениш по любов за друг... И на сутринта след свадбата разбираш че бащата на детето ти се е гръмнал докато си се наслаждавала да любовта си в леглото със младоженеца??? Егати травма за цял живот!!! Всеки път когато посегнеш към мъжа си да си представиш че човека който си обичала възможно да се е гръмнал точно в този момент  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Може би по-правилно щеше да е да обясниш на въпросния човек, че любовните ти трепети вече са по друг човек, а не да го оставяш с надеждите си и вместо да му бъде по човешко обяснено, да си прави съответните изводи от видяното. Та който каквото си надробил...

# 25
  • Мнения: 19 506
За анкетата писах не. Не за друго, а зашото 70 серии гледаме Ламия и огромната й "неповторима любов" към Кенан, а за 5 серии откри ИСТИНСКАТА любов с Джемил.
 
Малко не ми пасва.
И аз мисля така....Не ми се връзва нещо.

# 26
  • Мнения: 73
Каква беше тогава първата любов на Ламия измислена?? Че тя за нея разби живита на толкова хора. ( Кемал, Макбуле и т.н.)

# 27
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
вече казах че направено от Кенан съсипва щастието на Джемил и ламия. да не говорим каква психична травма нанася на Мелек.  Crossing Arms Иначе края логичен, да не беше се гръмнал.. А да заминал някаде...

Чак пък да ги съсипе. И не, за мен нямаше никаква логика в края на филма, напротив, беше изпълнен с изкуствено и фалшиво щастие.
На мен ако някой беше направил подобно нещо.... Ами да щеще да ми съсипе медения месец. Представи си че имаш дете от някой когото си обичала и се жениш по любов за друг... И на сутринта след свадбата разбираш че бащата на детето ти се е гръмнал докато си се наслаждавала да любовта си в леглото със младоженеца??? Егати травма за цял живот!!! Всеки път когато посегнеш към мъжа си да си представиш че човека който си обичала възможно да се е гръмнал точно в този момент  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Може би по-правилно щеше да е да обясниш на въпросния човек, че любовните ти трепети вече са по друг човек, а не да го оставяш с надеждите си и вместо да му бъде по човешко обяснено, да си прави съответните изводи от видяното. Та който каквото си надробил...
че тя нали му каза че не го обича... Когато върна пръстена. Той не й повярва.  ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 064
Представи си че имаш дете от някой когото си обичала и се жениш по любов за друг... И на сутринта след свадбата разбираш че бащата на детето ти се е гръмнал докато си се наслаждавала да любовта си в леглото със младоженеца??? Егати травма за цял живот!!! Всеки път когато посегнеш към мъжа си да си представиш че човека който си обичала възможно да се е гръмнал точно в този момент  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Щастието на Ламия и Джемил е прекалено изстрадано, за да позволят така лесно да им се разсипе. Ще го преодолеят. И двамата са много силни натури, в това поне се убедихме. В крайна сметка човек съхранява себе си. Едва ли ще се поддадат на самосъжаление. А и са заедно, ще се облегнат един на друг.

buba_bs, и аз мисля така. Излиза, че Ламия е сдържана, когато се съобразява с разни неща. Но когато е сигурна в себе си и чувствата си, вече е съвсем друг човек.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 823
Марица, както вече писах това е моето мнение, независимо дали на теб ти звучи като клише. Това е моята истина.
Корделия, защо тогава той остана с надеждите си?

Общи условия

Активация на акаунт