Гърция- 22

  • 45 828
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 213
Тео, благодаря за темата!   bouquet

# 3
# 4
  • Мнения: 146
Zapische!   Party

# 5
# 6
# 7
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   И аз тук. Grinning
   Ina Dot, увеселителният парк до Mediterranean Cosmos е Majic park , голям е и има много забавления за деца и възрастни.

# 8
  • Мнения: 4
привет момичета!

Тео  bouquet
Леко бременеене на новите майчета!

# 9
  • Мнения: 392
Привет от горещия Родос!
Отдавна не съм влизала в тая тема, много съм изтървала, но не мога да се върна да чета всичко. Но ще ви следя от сега на татък. 
Малък отчет от нас:
Моят синковец преди месец надърши 1годинка, имаме си 4 зъбчета, още не вървим, но пълзи  като за световно. Разбира и на двата езика и съответно отговаря на някои въпроси.

Аз работя и нямам почти никакво време за писане, гледам в свободното време да го водя на плаж и по разходки. Голяма жаба ще стане, не можем да го изкараме от водата.

Дет, много сте пораснали, да го нацелуваш малкия разбойник от нас всичките от Родос. Няма ли да идвате насам?

Ето малко последи снимки на Емо:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=402790

# 10
  • Germania-Pleven
  • Мнения: 39
Здравейте момичета и от мен.От много време не съм писала,но често ви чета,но осега обещавам да пиша по често.Виждам,че има нови бъдещи мамчета-колко е хубаво това,нали и аз бях така до преди 3 месеца.Сега се радвам на мойта малка принцеска Laughing.Ако иска някое от бъдещите майчета пресна информация и съвет моля да заповяда .С удоволствие бих помогнала.Това е за сега от мен.

# 11
  • Мнения: 0
   Благодаря ти за отговора,takuzmanova! Simple Smile  Hug  пиша ти тук,защото кутията ти е пълна и немога да изпратя писмото ...
 
  Да,попрочетох че там които ти води консултациите, те изражда.Объркана съм, защото никога до сега не съм била там...Вярно е език се учи...но ще ми е трудно в самото начало, както е било и на вас предполагам Simple Smile
 А като идем там ще живеем на о-в Икария, точно това ме притеснява, пътя с кораб до Атина бил около 8 или 9 часа нещо такова,а приятеля ми каза че всички бременни от о-ва ходели в Атина!
 И на мен ми се налага да раждам секцио тъй като имам кондиломи.Моята лекарка тук ме изпрати в онкодиспансера да ми ги махнат....като ми каза че имала вече случай като моят и се справили, момичето след това родило по нормален път и здраво бебе Simple Smile Но аз като отидох и док ми каза че нетрябвало да ги махаме сега,защото били стари и овяхнали... и нз. съвсем ме объркаха.А сега тия които ги имам отвън видимо много намаляха почти изчезнаха!

 Ти в някъде частно ли беше или?И какви пари ти излезе тази операция???

 Всичко хубаво на теб и на мамите в този форум Simple Smile

# 12
  • Germania-Pleven
  • Мнения: 39
Малеее никой няма.Явно всички сте по плажовете и активна почивка. Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 2 437
Здравейте! Нахлувам в темичката ви с въпросчета и ще съм ви благодарна, ако ми отговорите.
Искаме да отскочим до ИКЕА за разни неща. Има ли в момента намаление? Една позната ми каза, че имало до 70% намаления, но...и на нея й казали и т.н. Мислим да ходим другата седмица.
Има ли каталог на намаленията?
Влязох в гръцкият сайт, но нищо не открих.

Ахм и още нещо, малко по-различно. Казаха ми, че имало нещо, като тукашните автокъщи, но за кораби и части на старо. Имате ли идея, дали се продава рул и на каква цена? Трябва ми за декорация.

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте,извинявам се за нахълтването в темичката ви но искам малко помощ ако е възможно
Искаме семейно да посетим Гърция,но понеже сме малко закъсняли с  резервациите и т.н.....по-точно аз обърках нещата с екскурзията,нямах редовни документи..вчера си ги взех от посолството,и вече съм готова да пътувам...но тук всичко е заето за следващата седмица..,та значи ако имате някоя фирмичка за крузиери ще ви бъда много признателна...
А може да се присъединя към вашата групичка ако естествено ме приемате
Предварително благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт