Гърция- 22

  • 45 872
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 392
Зи, това с разнасянето на рекламите е много ниско платена работа, към 2-3 е на час. Най-вече се занимават с това ученици или студенти, да си изкарат нещо повече, но като основна работа е невъзможно да се живее с тия пари. Обаче мога да ти препоръчам друга работа самостоятелна, с която може да изкарва достатъчно. Това правиха мои познати преди 10 години, обаче. Миене на прозорци на магазини, аптеки, фурни и каквото било друго. Купува си риглета(черната гумена чистачка за прозорци-професионална), прът, който се удължава и приставка, която сапунисва - не знам как се казва. На втори план си купува и колело да се придвижва по-бързо и ефтино. В началото пада голямо обикаляне по магазините, докато се събере редовна клиентела, но после е лесно. Защото самите магазатори го викат всяка седмица, или веднъж в месеца и така се запълва програмата.
Та тия мои познати тогава изкарваха доста добри пари - тиха, спокойна работа, без шефове на главата. Сега са се навъдили вече много чистачи на прозорци, но сигурно може да се намери нещо все още. 
Успех!

# 31
  • София
  • Мнения: 3 861
Момичета, като се извинявам че нахлувам в темата ви бих искала да ви попитам относно стачката на фериботите в Гърция.Вярно ли е?Тотално никакви фериботи ли не пътуват до островите.Ние сме на почивка на остров Корфу и тази вечер съобщиха новината по тв и съм в шах.Не зная дали има смисъл да тръгваме въобще, ако фериботите не вървят?!
Предварително ви благодаря за всяко инфо   bouquet

# 32
  • Мнения: 8
Здравейте мили мами, и аз имам нужда от малко информация и ще се радвам ако ми отговорите. Ще идвам на гости на свеки с мъжо и детенце (7г.) в Атина уж на море, но по-скоро на шопинг (20.08.-29.08), интересувам се има ли все още намаления по магазините и адресите на някои марки като ZARA, MANGO, H&M, за спортни обувки PUMA, ADIDAS, NIKE и някои други които пропускам а вие се сещате, че ги има в Атина. Ще съм ви много благодарна ако ме напътите.   bouquet

# 33
  • Мнения: 2 149
desik да има намаления,няма да се разочароваш.Незнам точно къде ще отседнете,но навсякъде има магазини,които ти трябват Wink В центъра на Атина,като се спуснеш от парламента,централната улица е известна с много магазини.Успех Hug Както и по моловете Wink

# 34
  • Мнения: 558
при нас в Зара, манго и Х&М пуснаха есенно-зимната колекция и изтеглиха повечето намалени стоки..останали са само парцаливи неща.

Мери, честит имен ден! да си здрава и късметлива!

# 35
  • Мнения: 2 149
Azalee  HugБлагодаря ти.
Ето и почерпка Wink

# 36
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Mery_79 честит имен ден и от мен!
  Честит имен ден и на Maryloo  и  Beborina!
  Да сте здрави и усмихнати! Hug

# 37
  • Мнения: 398
Момичета, бих желал да ви  попитам за зоопарка в Солун дали е хубав и къде точно се намира. А и има ли в Солун някакви други атракции за малки деца (3 г.)?
Много ви благодаря!

# 38
  • Мнения: 130
Благодаря че си се сетила за мен detHug

За съжаление нямам много свободно време за писане,но знаеш как е лятото при нас.
Надявам се да сте добре ,много целувки на Алекс от нас! Heart Eyes

Честит празник на патерици и на теб meri79 и на моята приятелка с която вчера празнувахме заедно maryloo,да я поздравя и тук !   bouquet

# 39
  • Мнения: 395
Честит имен ден момичета....на патерица!
Леле тези бонбони могат ли да се намерят някъде реално. В момента чета - Шоколадовия рай и съм се побъркала на тема шоколад.

# 40
  • Germania-Pleven
  • Мнения: 39
Здравейте момичета.Може ли някой да ми предложи някоя детска ясла в Атина?Благодаря предварително

# 41
  • Мнения: 56
Здравеите,моми4ета!
И аз се 4удя за ясла....има ли някои които да ги знае в Хаидари(или в Дасос Хаидариу)?
Хубав ден ви пожелавам?

# 42
  • Мнения: 334
takuzmanova, ти takuzi ли си  Flutter

Маринелка, леко бременеене!

# 43
  • Мнения: 1 372
Маринелка, честито и леко бременеене!

# 44
  • Мнения: 2 149
Marinela flo  HugЛека бременност
За ясла не мога да дам съвет,не сам се интересувала още,на нас ни е рано Wink
Alex-Sofi щом си на шоколадова вълна опитай бонбоните на Леонидас Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт