Инициативата на Pampers и Unicef - чиста загриженост или подъл маркетинг?

  • 21 691
  • 369
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 138
Едва ли изобщо имат съвест, в това отношение поне...  ooooh!

# 361
  • Мнения: 2 652
О, гледах го и аз предаването. Този път много весело им било, Ивето даже се похвали с новите одежди, които си е купила от там. Ей, ама големи лицемери са....не ги е срам, вместо всичко да дадат да се неправи нещо там за подобряване условията за живот на това място, те разходки, чудеса...

Е това не е ли гавра вече? Ми да си беше затраяла поне. Парцалки си купила милата...

# 362
  • Мнения: 2 176
Ами то това се очакваше..  Sick

# 363
  • Мнения: 718
Ужас, за съжаление това е представата за благотворителност на "публичните личности". Нямам думи.

# 364
  • Мнения: 4 753
Нещата бяха пределно ясни още при първото ходене на Ивчето... Тогава си направих труда да изгледам предаванията й с информация от пътуването и си направих изводите... Сега и да го коментирам все тая, изгавриха се със здравето и живота на децата...

# 365
  • Мнения: 2 176
А ние тук констаираме само. Фактите!
И дали това всъщост това има някакво значение?  newsm78  #2gunfire

# 366
  • Мнения: 2 176
Доста сме недоволните.
Дали нещо може да направим.. се чудя.. newsm78

# 367
  • Мнения: 2 176
Аз сериозно се замислих да намеря някаква сметка на УНИЦЕФ където лично мога да пращам пари... Все пак 7 цента мога да отделям всеки ден, като толкова струвала една ваксина... Но ме завлякоха други грижи и не съм се интересувала повече...
Прочете ли всъщност какво имаме предвид.. за какво говорим..? Rolling Eyes
Даже не цялата тема - от постовете на Ива да речем?  ooooh!

# 368
Цитат
Az takmo se vra6tam ot Rwanda...naistina polojenieto e tragi4no,tova koeto vidqh e po-zle i ot reportajite,koito sam gledala. No mestinite spodeliha,4e polu4avat mnogo pomo6ti,no ne otivat po prednazna4enie,kazaha 4e korupziqta e mnogo golqma i sredstvata ostavat za politizite. A povqrvaite mi decata sa kraino nujdae6ti se,naistina nqmam dumi da vi opi6a kakvo vidqh !!! Mislq,4e ideqta da otiva predstavitel na organizatiqta,koqto sabira sredstva za tezi deca e mnogo dobra i da bade qsno kade otivat sredstvata.


 Аз тъкмо се връщам от Рванда...наистина положението е трагично,това което видях е по-зле и от репортажите,които съм гледала. Но местините споделиха,че получават много помощи,но не отиват по предназначение,казаха че корупцията е много голяма и средствата остават за политиците. А повярвайте ми децата са крайно нуждаещи се,наистина нямам думи да ви опиша какво видях !!! Мисля,че идеята да отива представител на организатията,която събира средства за тези деца е много добра и да бъде ясно къде отиват средствата.



--------------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 11:57 от Доня Туфиня

# 369
  • Мнения: 4 150
Сложи някоя снимка,ако имаш...

Общи условия

Активация на акаунт