Инициативата на Pampers и Unicef - чиста загриженост или подъл маркетинг?

  • 21 705
  • 369
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 176
И не само това, какво казва Кристиян, а как го разбират горкия...  ooooh!
очевидно е как се 'чете'..  Rolling Eyes

# 316
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Само мога да се  hahaha.

# 317
  • Мнения: 1 219
както вече писах в една друга тема пак на същата вълна,ползвам Памперс още от самото раждане на дъщеря ми и затова и тук в Бг си продължих с тях.Макар че разликата в качеството между тези в САЩ и тези в Бг е огромна.И все пак това за мен е ПР.Ако беше толкова достоверна и загрижена за децата от третия свят,кампанията нямаше да е само на Памперс,а на всички марки от българския пазар.

# 318
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
зи, Благодаря. Не знаех.
Криситян, извинявам се за грешката Peace

# 319
  • Мнения: 2 282
Аз пък не познавам нито едно дете, на което да е навредила ваксина.
Преди не повече от седмица в "Това го знае всяко хлапе" игра жена в количка на средна възраст, която разказа как след ваксина срещу детски паралич на 2 годишна възраст е парализирана. Показаха последната и снимка на крака - беше сладко детенце на 2 годинки, никой не е очаквал какво ще стане след няколко дни...

# 320
  • Мнения: 533
О, за съжаление има!Ама те влизат в графа 1:100 000,докато неваксинирани рискът е много по-голям.

# 321
  • Мнения: 4 753
О, за съжаление има!Ама те влизат в графа 1:100 000,докато неваксинирани рискът е много по-голям.

Би ли дала линк към източника ти на информация??? Благодаря!!

# 322
  • Мнения: 2 176
ina_ana, ако в тази статистика (в графа 1:100 000) влиза твоето дете, това за теб ще е 100%.., или?  Rolling Eyes

Нека не изместваме конкретиката, тук става въпрос за 'инициативата на Памперс'. Ако искаш повече подробности за ваксините, има такава тема в алтернативния форум.  Peace

# 323
  • Мнения: 2 176
Обърках се и се поправих. Аз пък не познавам нито едно дете, на което да е навредила ваксина.

Стжалявам за оф-топика.  Embarassed
Днес попаднаха на тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231530.0  ooooh!
Само от този форум можете да си направите сметката колко е вярна статистиката..

# 324
  • Мнения: 429
Аз определено подкрепях инициативата на Памперс, въпреки прочетеното тук. Това не означава разбира се, че ще държа сина ми с памперси до първи клас. Дори вече 5 дена си вършеше работата в гърне /е баща му развали това в неделя/ но пак започнахме на ново. Не съм сменяла памперсите заради кампанията - аз само такива съм ползвала - мислех си че са с най добро качество от тези предлагани на пазара, но в това дори не съм сигурна тъй като не съм ползвала други. Е веднъж 1 пакет беше ужасен - памперсите бяха направо прозрачни на места и като ги сменях имаше гранули от пишаното по дупето и отпред. Случайно купих от турските - с въпросните ластици - ами друго си е качеството. Но разбира се както 99 % от нещата не знам за какво качество хора ни смятат в България, но предлаганата тук стока е с пъти по лоша на същите продукти в други страни. Знам, че с това не откривам топлата вода, но като видях рекламата на инициативата си казах тъкмо ще мога да помогна и на някое дете, но така и не исках да повярвам на написаното за меко казано възможни спекулации с бременни жени и дечица. А това, което казва multimodal, че ако ще и 1:1 000 000 да е като се случи на твоето дете е ужасно и тогава не те вълнуват никакви статистики, но го разбираш едва като ти дойде на главата, а иначе си казваш на мен не може да се случи си е напълно вярно /извинявай, че така перифразирах думите ти multimodal/. А относно регистрирането в сайта за посланик - и аз се регистрирах - дори 2 послания изпратих. Не го направих нито за минути телевизионна слава или за да се разходя без пари до Африка, а защото вярвах в това, че каузата е благородна. Не искам да изпадам в подробности, но само ще кажа, че според регламента бях сред 12-те финалисти, но така и не получих покана за следващо участие в конкурса или адекватно обяснение защо са решили да публикуват друг финалист. Това ме накара да се замисля дали наистина всичко е толкова чисто и добронамерено или всичко се свежда до реклама и печалба.

# 325
  • Мнения: 711
Аз съм против инициативата на Памперс, но току-що ми се НАЛОЖИ да купя от техните промоциоанлни пакети.  #Cussing out
В Била са покрили другите пакети и има само от тези. А малкия ми се обрива от каквито и да е други памперси (пробвала съм почти всички марки)и наистина нямах избор.  Това обаче наистина ме подразни страшно много. Не искам някой да ме приниждава да правя нещо, а те всъщност не ми дават право на избор.  Naughty

# 326
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Ами според мен инициативата е добра. Аз така или иначе ползвам Памперс  Laughing. Но когато купувах последния път нямаше памперси с логото на Уницеф.

И аз така - купувам за детето Памперс, по-добре да е с логото. Има с лого в Метро със сигурност.

# 327
  • Мнения: 4 555

Преди не повече от седмица в "Това го знае всяко хлапе" игра жена в количка на средна възраст, която разказа как след ваксина срещу детски паралич на 2 годишна възраст е парализирана. Показаха последната и снимка на крака - беше сладко детенце на 2 годинки, никой не е очаквал какво ще стане след няколко дни...

 Cry Cry
Много мъчно ми стана като прочетох тези неща...

# 328
  • Мнения: 2 818
Не, не я подкрепям.

# 329
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 А обърнали ли сте внимание на ситните букви в края на тв рекламата - Памперс дарява 0,07 USD цента. Не мисля, че това са 7 цента, а?

Общи условия

Активация на акаунт