Как се преборих с бялото течение ?

  • 495 796
  • 523
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 90
Е щом си от София  има много специалисти,не е както тук в провинцията-плащаш и лекуваш ,но какво лекуваш неизвестно Cry

# 481
  • Мнения: 17
e ti otkude si?

# 482
  • Мнения: 10
Някой може ли да ми препоръча, добър специалист във Варна? Много ще съм благодарна!

# 483
  • Мнения: 90
Ямбол/област/

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 16:32 от tanya_love

# 484
  • Мнения: 34
а какво трябва да кайа като отида при докторката че искам да се изследвам за хламидии така ли много ли ще ме разкарва нямам много време по цял ден сам на работа и само след 19часа ми е свободното време  и като цена нещо фиксирано има ли или за всеки е отделно?? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Confused #Crazy

# 485
  • Мнения: 390
koqto, като ти вземат секрет се носи в лаборатория. така че отнема време - освен ако док не е в болнично заведение с лаборатория. първия път сложиха секрета в едно пликче и бързо го занисох. втория път друг док го сложи в специален разтвор в шишенце - каза, че е мокра проба. знам, че и кръвен тест може да се направи. разпитай лекарката си.
аз 2007г. платих 20лв., прегледа си е отделно. не се води от сумата, защото хламидията е гадно нещо. не отлагай!

# 486
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте Simple Smile да ви кажа за прахчетата тантум роза има ги във всяка аптека,не са скъпи...Правят се пет вагинални промивки преди лягане обикновено,преварява се вода,разтваря се едно прахче пълните дамския душ и така пет последователни дни....от това по точно обяснение не мога да дам.Надявам се съм ви била полезна  Peace

# 487
  • Мнения: 34
а при какви условия се правяр тия промовки или то си е профилактично newsm78 newsm78 не сам запозната с дамския душ чесно казано не ми е и било обяснявано на колко време трябва да се прави един вид профилактика ли е това #Crazy newsm78 newsm12  задължително ли е да имам дамски душ newsm78 newsm12

# 488
Здравейте!!!Малко ме е срам да питам след всичко, което е написано по темата, но все пак как точно се различава бялото течение (което е нормално) от другото което е предизвикано от гъбички!!!Защото аз постояно имам бяло течение, понякога имам и сърбеж,но като цяло винаги се чувствам некомфортно!Не мога да си представя да не ползвам сапун или душ гел,защото постоянно се чувствам ...... не мога да опиша точно.Например винаги преди секс трябва да се изкапя ина4е продто не се чувствам чиста и не мога да иначе!!!Не сам се интересувала мн. по тая тема, но скоро като прочетох няколко стати за бялото течение и за симптомите доста се стреснах!Мн ми е неудобно и ме е срам да отида на гинеколог та за това исках да попитам за вашето мнение!!!
Благодаря предварително!!!  Embarassed
 i az sam se 4uvstvala po sa6tia, i prodaljavam, da se 4uvstvam taka. ne polzvai intimni gelove i eftini sapuni , vsi4ko idva ot tiax, pogovori s lekar Sad Sad

# 489
  • София
  • Мнения: 1 311
а при какви условия се правяр тия промовки или то си е профилактично newsm78 newsm78 не сам запозната с дамския душ чесно казано не ми е и било обяснявано на колко време трябва да се прави един вид профилактика ли е това #Crazy newsm78 newsm12  задължително ли е да имам дамски душ newsm78 newsm12
Аз ги правя профилактично,два пъти в годината...и да,задължително е да имаш дамски душ!

# 490
  • Мнения: 34
Здравейте!!!Малко ме е срам да питам след всичко, което е написано по темата, но все пак как точно се различава бялото течение (което е нормално) от другото което е предизвикано от гъбички!!!Защото аз постояно имам бяло течение, понякога имам и сърбеж,но като цяло винаги се чувствам некомфортно!Не мога да си представя да не ползвам сапун или душ гел,защото постоянно се чувствам ...... не мога да опиша точно.Например винаги преди секс трябва да се изкапя ина4е продто не се чувствам чиста и не мога да иначе!!!Не сам се интересувала мн. по тая тема, но скоро като прочетох няколко стати за бялото течение и за симптомите доста се стреснах!Мн ми е неудобно и ме е срам да отида на гинеколог та за това исках да попитам за вашето мнение!!!
Благодаря предварително!!!  Embarassed


искам да ви кай че във този случай е задълйително да отидете на гинеколог колкото и да е срамно и неудобно мойе да има инфекция  newsm12 newsm12 и така като отлагате мойете да се услойните,но не и да се подобрите.Аз имах подобен проблем ,но тои беше от антибиотици  получих инфекция и се чешех като луда  smile3518 smile3518 newsm61и колкото повече се чешех толкова повече ме сърбеше така че усетите ли че неещо не е наред сас половоя ви орган и вътре в него това не е на добре newsm11 newsm11 newsm12 smile3506

# 491
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте!!!Малко ме е срам да питам след всичко, което е написано по темата, но все пак как точно се различава бялото течение (което е нормално) от другото което е предизвикано от гъбички!!!Защото аз постояно имам бяло течение, понякога имам и сърбеж,но като цяло винаги се чувствам некомфортно!Не мога да си представя да не ползвам сапун или душ гел,защото постоянно се чувствам ...... не мога да опиша точно.Например винаги преди секс трябва да се изкапя ина4е продто не се чувствам чиста и не мога да иначе!!!Не сам се интересувала мн. по тая тема, но скоро като прочетох няколко стати за бялото течение и за симптомите доста се стреснах!Мн ми е неудобно и ме е срам да отида на гинеколог та за това исках да попитам за вашето мнение!!!
Благодаря предварително!!!  Embarassed


искам да ви кай че във този случай е задълйително да отидете на гинеколог колкото и да е срамно и неудобно мойе да има инфекция  newsm12 newsm12 и така като отлагате мойете да се услойните,но не и да се подобрите.Аз имах подобен проблем ,но тои беше от антибиотици  получих инфекция и се чешех като луда  smile3518 smile3518 newsm61и колкото повече се чешех толкова повече ме сърбеше така че усетите ли че неещо не е наред сас половоя ви орган и вътре в него това не е на добре newsm11 newsm11 newsm12 smile3506
Да и аз съм на мнение.че трябва да се посети гинеколог...той ще вземе секрет от бялото течение и ще каже дали е нормално или не. Flowers Four Leaf Clover

# 492
  • Мнения: 24
Здравеите момичета. Незнам точно кое е нормално и кое не  бяло течение, но аз имах проблеми доста години. Затова те съветвам да не отлагаш и да отидеш на гинеколог. Трябва да ти направят цитонамазка(секрет) и микробиология. Ако след лечението което ще ти дадът не помогне искаи да ти направят изследвания за хоамиди. Аз лично нямах хоамиди въпреки, след грешни резултати на кръвта ме бяха изплашили, че имам. Но дори и да се окаже че имаш те се лекуват с антибиотици които се пият от двама. Пожелавам ти успех

# 493
  • Мнения: 69
Sunny0586 изследването не се казва хоамиди, а хламидии

# 494
  • Мнения: 390
Здравеите момичета. Незнам точно кое е нормално и кое не  бяло течение, но аз имах проблеми доста години. Затова те съветвам да не отлагаш и да отидеш на гинеколог. Трябва да ти направят цитонамазка(секрет) и микробиология. Ако след лечението което ще ти дадът не помогне искаи да ти направят изследвания за хоамиди. Аз лично нямах хоамиди въпреки, след грешни резултати на кръвта ме бяха изплашили, че имам. Но дори и да се окаже че имаш те се лекуват с антибиотици които се пият от двама. Пожелавам ти успех
и аз се надявах, че моите полож.резултати за хламидии са били поради грешни резултати. беше написано "слабо положителен" и разпитах док, след това и в лабораторията, в аптеката, в интернет... казаха ми, че при определено лечение на гъбично заболяване е възможно да се отрази на резултатите за хламидии. т.е. изобщо да не съм имала такива. все пак се лекувах. после пусках пак две проби и нямаше нищо. сега след лапарото док ми каза, че определено си има белези за изкарана хламидиална инфекция и от това са били срастванията.
мисълта ми е да не се успокояваме, ако теста за хламидии е дори "слабо положителен". може да е само течение, но може да не е.

Общи условия

Активация на акаунт