Как се преборих с бялото течение ?

  • 495 517
  • 523
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 242
Започнах да пия и Лактофлор сега, дано ми помогне. За тези, които не знаят, това са лактобацили, които при инфекции много намаляват и това прави влагалището податливо...  Peace

# 511
  • Мнения: 216
Започнах да пия и Лактофлор сега, дано ми помогне. За тези, които не знаят, това са лактобацили, които при инфекции много намаляват и това прави влагалището податливо...  Peace
Лактобацилите са пробиотици, но пак трябва да знаеш кой колонии, същото не всички влияят на влагалището а само на червата, като тези в активия, или обикновено кис.мляко.
 Peace

# 512
  • Мнения: 7 201
Започнах да пия и Лактофлор сега, дано ми помогне. За тези, които не знаят, това са лактобацили, които при инфекции много намаляват и това прави влагалището податливо...  Peace
Лактобацилите са пробиотици, но пак трябва да знаеш кой колонии, същото не всички влияят на влагалището а само на червата, като тези в активия, или обикновено кис.мляко.
 Peace
Именно.Според моя док. не може лактобацили приемани орално да подействат вагинално. Peace
ПП:По-добре си вземи Лактофем(ако намериш) или Флоражин.Това са ваг. глобулки с млечно-кисели бактерии,които действат локално. thumbsup

# 513
  • Мнения: 216
Започнах да пия и Лактофлор сега, дано ми помогне. За тези, които не знаят, това са лактобацили, които при инфекции много намаляват и това прави влагалището податливо...  Peace
Лактобацилите са пробиотици, но пак трябва да знаеш кой колонии, същото не всички влияят на влагалището а само на червата, като тези в активия, или обикновено кис.мляко.
 Peace
Именно.Според моя док. не може лактобацили приемани орално да подействат вагинално. Peace
ПП:По-добре си вземи Лактофем(ако намериш) или Флоражин.Това са ваг. глобулки с млечно-кисели бактерии,които действат локално. thumbsup

напротив има и това обеснявах малко по-надолу, но са специфични колонии (Lactobacillus rhamnosus  and Lactobacillus reuteri0 и ако е сериозно положението може да се приемат и вагинално разтворени в 5гр. кис мляко( натурално)

# 514
  • Мнения: 1
Някой може ли да ми препоръча, добър специалист във Варна? Много ще съм благодарна!
Д-р Радева
052/6926360

Много съм доволна от нея! Запиши си час преди това и се въоръжи с търпение, едва ли ще влезеш в точния час  Wink

# 515
  • Мнения: 1
открих една жена която преди да предприеме лечение ме прати на МБ, след пова ми изписа точното лекарство и сега 6 м. нито течение нито друг проблем.
Без МБ и други изследвания как иначе...Не се лекувайте `на око`, момичета!Нито мазилата и хапчетата се предписват безпричинно, нито здравето ви е за един ден.
[/q
здравейте.....Моя въпрос може да прозвучи тъпо... Embarassed ....но бихте ли ми казали какво е МБ.... Simple Smile

# 516
  • Мнения: 965
МБ-микробиология
Ако греша нека ме поправи някой Peace

# 517
  • Видин
  • Мнения: 4 921
МБ-микробиология
Ако греша нека ме поправи някой Peace
Абсолютно точно и правилно  Peace

# 518
  • Мнения: 3 016
Аз миналия месец точно заради този проблем посетих гинеколог .Оказа се ,че от прекаленото използване на Интимни гелове и силни сапуни се нарушава  PH-то и влагалището  няма никаква  защита .Изписа ми глобули  които след 2 мес .трябва да повторя отново .Задължително обаче ми пусна и МБ.

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 14:58 от reni _805

# 519
здравейте незнам отгога имам тази напаст но вече съм на 18 а го имам още от първия ден когато станах мома на11 дайте някакъв съвет пробвах двапъти свещички и някакви лекарства за мен и партньора ми но нямаше ефект затова не отидах на втория контролен преглед Cryпомогнете ми ужасно е

# 520
  • Мнения: 7 201
здравейте незнам отгога имам тази напаст но вече съм на 18 а го имам още от първия ден когато станах мома на11 дайте някакъв съвет пробвах двапъти свещички и някакви лекарства за мен и партньора ми но нямаше ефект затова не отидах на втория контролен преглед Cryпомогнете ми ужасно е
Точно това се коментира по-горе-да не се лекувате "на око" и през нета! Naughty
Задължително си прави МБ и си ходи на контролния,за да се установи дали си се излекувала. Peace Няма др. вариант,ако искаш да си добре и да ти е комфортно! Hug

# 521
  • Мнения: 27
Здравейте Simple Smile от всичко изписано "е поне което успях да прочета Simple Smile", излиза че колкото повече се "вманиачаваме"-по -лошо става. Очевидно няма оправия, като че ли май е по-добре да спрем да се престараваме, особенно с разни интим-гелове, мазила и т.н.
Това май е проблем, от който никой не се е оттървал....много е досадно наистина, но излиза че в крайна сметка универсално лечение и формула няма, за жалост  Sad

# 522
  • Мнения: 975
Здравейте Simple Smile от всичко изписано "е поне което успях да прочета Simple Smile", излиза че колкото повече се "вманиачаваме"-по -лошо става. Очевидно няма оправия, като че ли май е по-добре да спрем да се престараваме, особенно с разни интим-гелове, мазила и т.н.
Това май е проблем, от който никой не се е оттървал....много е досадно наистина, но излиза че в крайна сметка универсално лечение и формула няма, за жалост  Sad
Универсалното лечение е редовното посещение на гинеколог.

# 523

Общи условия

Активация на акаунт