Как се преборих с бялото течение ?

  • 496 044
  • 523
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 422
anelia_rs, според мен трябва да отидеш на лекар, защото новият ти приятел май ти е "лепнал" нещо!!! Поговори с него, но задължително трябва да се консултираш и с лекар!!!

 Peaceиди на доктор

# 436
  • Мнения: 90
Зея пиши сега при кой доктор ходиш ,и аз съм от Ямбол и това направо ме изумява.Успех

# 437
ne6to nemoga da go preborq,vry6ta se kakvoto i da pravq i ako ne go lekuvam zapo4va da smenq cveta si.
jivqh izvesto vreme v italiq i tam me lilavahame i tam,no sled 3 meseca pak se poqvi,ve4e neznam kak da se otyrva #2gunfire newsm78

# 438
Здравейте!!!Малко ме е срам да питам след всичко, което е написано по темата, но все пак как точно се различава бялото течение (което е нормално) от другото което е предизвикано от гъбички!!!Защото аз постояно имам бяло течение, понякога имам и сърбеж,но като цяло винаги се чувствам некомфортно!Не мога да си представя да не ползвам сапун или душ гел,защото постоянно се чувствам ...... не мога да опиша точно.Например винаги преди секс трябва да се изкапя ина4е продто не се чувствам чиста и не мога да иначе!!!Не сам се интересувала мн. по тая тема, но скоро като прочетох няколко стати за бялото течение и за симптомите доста се стреснах!Мн ми е неудобно и ме е срам да отида на гинеколог та за това исках да попитам за вашето мнение!!!
Благодаря предварително!!!  Embarassed

# 439
  • Мнения: 975
По принцип не е хубаво да имаш течение.Аз също имам но МБ ми е чиста.Течението ми не е с цвят ,не мирише ,не ме сърби,за което доки каза че повечето жени си имат леко течение .Отивай на гинеколог,няма срамно.И не се мий със сапуни  Naughty

# 440
  • Мнения: 23 232
По принцип не е хубаво да имаш течение.Аз също имам но МБ ми е чиста.Течението ми не е с цвят ,не мирише ,не ме сърби,за което доки каза че повечето жени си имат леко течение .Отивай на гинеколог,няма срамно.И не се мий със сапуни  Naughty
Peace  fly__ ,отиди на една микробиология,няма нищо срамно.Може би имаш гъбички,те се появяват често и са доста досадни ,и резистентни.Все пак е редно д посетиш лекар и заради това,че вече водиш полов живот.Не само течението може да е проблем,редовните гинекологични прегледи могат да те предпазят от доста проблеми с репродуктивните ти органи.

# 441
  • Мнения: 34
iskam da vi kaj 4e az sega go imam tova te4enie ponej mi bqha ispisali 2 antibiotika v ramkite na mesec :(i sepolu4i taka 4e mi otslavna stra6no mnogo imunnata s-ma Confused Confused #Crazy i apo4naha edni sarbeji adski g smile3518 smile3518 prosto be6e ujasno,kato si legna ve4er i ne moga da se spra da se 4e6q otidoh na ginekolog i se okaza 4e e ot lekarstvata ispisa mi sve6ti4ki i edni gap4eta deto trqbva da gi piq 1 na 72 4asa newsm78 newsm78 no se pritesnqvam poneje ot kakto si slagam sve6ti4kite pri urinirane ot vlagali6teto mi izliza ne6to bqlo na parcali dali se lekuva ili se vlu6ava nqkoi ako moje da mi kaje newsm12 Banghead Banghead cry smile3518

# 442
  • Мнения: 1 001
iskam da vi kaj 4e az sega go imam tova te4enie ponej mi bqha ispisali 2 antibiotika v ramkite na mesec :(i sepolu4i taka 4e mi otslavna stra6no mnogo imunnata s-ma Confused Confused #Crazy i apo4naha edni sarbeji adski g smile3518 smile3518 prosto be6e ujasno,kato si legna ve4er i ne moga da se spra da se 4e6q otidoh na ginekolog i se okaza 4e e ot lekarstvata ispisa mi sve6ti4ki i edni gap4eta deto trqbva da gi piq 1 na 72 4asa newsm78 newsm78 no se pritesnqvam poneje ot kakto si slagam sve6ti4kite pri urinirane ot vlagali6teto mi izliza ne6to bqlo na parcali dali se lekuva ili se vlu6ava nqkoi ako moje da mi kaje newsm12 Banghead Banghead cry smile3518
не се притеснявай това е от свещичките когато ги спреш ще изчезне Peace

# 443
  • Мнения: 390
аз редовно си имам течение и преди време беше обилно, зацапващо и с неприятна миризма. няма оправия от това - ефекта от промивки и лекарства при мен е за кратко. сега май се пооправиха нещата - усещам влага преди овулацията, нормално е това.
по-скоро ме притеснява паренето, което имам всеки месец и все по-често. чувствам го всеки месец около овуто, преди цикъл... много често съм с парене и това е адски дискомфортно, пречи и на бебеправенето. има ли тема по този въпрос? цистит ли е или нещо друго?

# 444
  • Мнения: 183
Винаги съм имала бяло течение. Когато е било много обилно, с променен цвят и с мирис, веднага съм ходила на гинеколог, за да ми направи микробиология и съответно след нея да ми изпише подходящите лекарства. Последната микробиология я правих съвсем наскоро, и моята гинеколожка ми каза че е много добре, но ето че продължавам да си имам течение, но сега си е прозрачно, без мирис, просто течение. Тя ми каза, че някои жени си имат по-силно течение и това си е доживот, така че в момента няма за какво да се притеснявам. А иначе и аз съм забелязала, че откакто ползвам ежедневни превръзки, то се засили, но вече съм пристрастена към тях и не мога да ги махна.  Embarassed
Аз искам да ви питам нещо - някъде след раждането на дъщеря ми се появи един странен проблем, за който не съм говорила с гинеколожката (а може би е трябвало). Винаги след като правим с мъжа ми секс, на следващия ден ми стана супер дискомфортно, имам лек сърбеж, парене, и след няколко дни тези неща отшумяват. И това е почти всеки път. Той няма оплаквания, а и след като моята МБ е ок, значи не би трябвало проблема да е от сорта на гъбички. Вече се чудя дали не трябва да ползвам някакъв овлажняващ гел преди секс, за да нямам след това такива оплаквания.  Embarassed Изчервих се докато го напиша, но наистина незнам какво да правя.

# 445
  • Мнения: 2 188
Киара, съпругът ти лекувал ли се е паралелно с теб?

# 446
  • Мнения: 183
Да, винаги, затова е последната микробиология се оказа добра. Ако аз имах нещо, щеше и той да има. Незнам, много е странно.

# 447
  • Мнения: 93
Винаги съм имала бяло течение. Когато е било много обилно, с променен цвят и с мирис, веднага съм ходила на гинеколог, за да ми направи микробиология и съответно след нея да ми изпише подходящите лекарства. Последната микробиология я правих съвсем наскоро, и моята гинеколожка ми каза че е много добре, но ето че продължавам да си имам течение, но сега си е прозрачно, без мирис, просто течение. Тя ми каза, че някои жени си имат по-силно течение и това си е доживот, така че в момента няма за какво да се притеснявам. А иначе и аз съм забелязала, че откакто ползвам ежедневни превръзки, то се засили, но вече съм пристрастена към тях и не мога да ги махна.  Embarassed
Аз искам да ви питам нещо - някъде след раждането на дъщеря ми се появи един странен проблем, за който не съм говорила с гинеколожката (а може би е трябвало). Винаги след като правим с мъжа ми секс, на следващия ден ми стана супер дискомфортно, имам лек сърбеж, парене, и след няколко дни тези неща отшумяват. И това е почти всеки път. Той няма оплаквания, а и след като моята МБ е ок, значи не би трябвало проблема да е от сорта на гъбички. Вече се чудя дали не трябва да ползвам някакъв овлажняващ гел преди секс, за да нямам след това такива оплаквания.  Embarassed Изчервих се докато го напиша, но наистина незнам какво да правя.
Знаеш ли това парене на мен ми наподобява на цистит  newsm78

# 448
  • Мнения: 73
Момичета ,
чувала съм ,че бялото течение води до заушване и срастване на тръби и  дали може да попречи на бебеправенето,защото и аз като вас си го имам от много години

# 449
  • Мнения: 569
От много отдавна не съм писала в тази тема, но искам да споделя, че причината при мен беше раничка и след обгарянето и нещата се оправиха,но за съжаление започнаха други проблеми, за които темата не е подходяща. Ако се колебаете дали да се подложите на обгаряне то отговора ми е ДА, поне при мен течението спря.

Общи условия

Активация на акаунт