Обзавеждане за баня - гр. Варна

  • 52 048
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 314
ул.''Кавала''11 Hug Hug
Взех си плочки от тях за баните и теракот за коридора,много съм доволна.Избора на плочки обаче не им е много голям,защото предимно наблягат на санитарен фаянс, вани и душ кабини.Ваните са български има и с хидромасаж, с 25 год. гаранция.Вана също от тях ще си вземем.И там имат както навсякъде и турски и китайски фаянс,но с високо качество.Не предлагат боклуци.Много са любезни. Laughing

# 61
  • Мнения: 2 839
Не е ли Сима това?

# 62
  • Мнения: 314
Не е,СИМА бяха на номер 7,но магазина им се измести горе до Техномаркет,а на негово място има магазин за мебели.Този магазин е малко по-надолу от бившия магазин СИМА. Grinning
А в магазина за мебели между другото има също доста интересни неща. Peace

# 63
  • Мнения: 13 512
Не е,СИМА бяха на номер 7,но магазина им се измести горе до Техномаркет,а на негово място има магазин за мебели.Този магазин е малко по-надолу от бившия магазин СИМА. Grinning
А в магазина за мебели между другото има също доста интересни неща. Peace
как се казава магазина? Или фирмата? От Испания ли са плочките?

# 64
  • Мнения: 314
Ми незнам как се казва.Срещу него има магазин за пуловери.Моите плочки са испански,имат и италиански.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 791
Аз бих препоръчала "Джорди"- имат няколко магазина. Предлагат български, турски, испански плочки, много са любезни, обръщат ти внимание, без да се натрапват, помагат, ориентират и не лъжат Wink. Цените им са много добри. Обиколила съм целия град и всички възможни места за плочки...тук намерих това, което ми трябваше и понеже не видях някой да ги споменава, поисках да споделя това. Предлагат и безплатна доставка до дома. Лично аз там намерих плочки, които не срещнах никъде другаде в града, за разлика от масово повтарящите се тук и там..."Досев" също бих препоръчала, но за който му се отделят повече парички Wink Sunglasses

Е, метнахме я нашата баня- 3 дена сменяхме цялото ВиК, че и Ел-а се наложи да оправяме- та сега в понеделник чакам с нетърпение плочкаджията. Писна ми без баня и децата да разнасят прахоляците, докато аз тичам с метлата и стирката- да са здравички да ходят на училище и градина, че много тежко иначе  да се прескачат с майсторите вкъщи...няма къде да се денем...

# 66
  • Мнения: 1 558
A някой знае ли къде във Варна мога да намеря душкабина с размери 100х100 см или 120х90см?

# 67
  • Мнения: 2 839
A някой знае ли къде във Варна мога да намеря душкабина с размери 100х100 см или 120х90см?
100х100 съм виждала в Аквацентър, срещу Метро и също в Сима.

# 68
Наскоро правих ремонт на баня и обиколих повечето споменати магазини тук. Като обща тенденция мога да кажа, че във Варна е доста сложно да се намерят качествени неща, а повечето фирми лъжат, че са вносители на качествени испански и италиански фаянс и теракот.
Като такъв пример бих дал Хикови, които започнаха като вносител на известни марки, а напоследък магазинът им на Опълченска започва да се превръща в мострена зала на прекрасно изглеждащи изделия, без лого със съмнителни гаранции за качество. Добър маркетинг - да започнеш с реклама на известни заводи в Европа и после да вкараш китайски изделия на скъпи цени. Внимавайте и не се връзвайте на големи реклами и билборди Simple Smile
Според мен най-доброто качество е на българските изделия - фаянс и теракот, цените са приемливи, а напоследък китайските изделия са умело маскирани с произход Италия и Испания.

# 69
  • Мнения: 2 641
Днес ходихме до пвечето от препоръчаните магазини. Май най ми харесаха дизайните в Досев и Мартинели. За качество още не мога да кажа, другата седмица окончателно ще решим какво да бъде и да ги купим.

# 70
  • Мнения: 2 641
Някой беше писал че е доволен от едно малко магазинче което прави шкафове за баня по размери на клиента - попрегелдах темата на зад, но не намерих името и координати на магазинчето.

Явно аз съм се заблудила че става въпрос за Доминант М - днес ходихме но има само стандартни размери шкафове за мивка, а ние искаме да си сложим две мивки в един плот и да направим шкаф за пералнята.

Може ли ако някой се сеща кое беше  магазинчето или пък се включи клиент на магазинчето да сподели по вече инфо?

# 71
  • Мнения: 4 187
Мебели за баня по индивидуален проект прават във VIKARD.

Варна
ул. ''Ген. Колев'' 74a; тел.: 052/616 380;
нов шоурум
ул. "Иван Вазов" 41-43; тел.: 0899 917 173

# 72
  • Мнения: 2 641
Благодаря Стар. Не беше май този споменат...но ще отида и до него.

# 73
Магазинът за мебели за баня по проект е на "Джорди-22" и се намира на ул." Кавала" 17, мисля че при тях ще бъдете най-доволни, имат си и сайт www.jordy22.com и могат да ви предлажат всичко що се касае за банята

# 74
  • Варна
  • Мнения: 478
Както вече са ти казали -Досев Импекс доле до гарата.Гарантирам че са италиански и с добро качество на сносни цени.И ние от там си направихме банята но не мога да качвам снимки за да ти покажа.

Общи условия

Активация на акаунт