Обзавеждане за баня - гр. Варна

  • 52 061
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 312
И ние си направихме банята с Джорди.
Всичко взехме от там.
Без майсторите.

# 76
  • Мнения: X
Аз лично много си изпатих от Досев - даже бях пускала тема тук през лятото. Ето линк към темата, че не ми се описва пак всичко, че ще се ядосам отново: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212981.0. И без друго всеки път като вляза в банята погледа ми е върху различните нюанси на плочките и това лято пак ще имаме ремонт в банята Twisted Evil

# 77
Здр., Честита Коледа на всички във форума, аз лично работя в тази фирма и така като гледам коментарите ви бих ви посъветвал, да обръщате голямо внимание на майсторите. Честно казано има доста добри варианти на добра цена, но като влезете в магазина просто питайте!!! Питайте за модела който сте си харесали, не е възможно да не ви обърнат внимание. Аз лично мога да ви уверя че при нас има фаянс от Испания, който е с безупречно качество. За всички който си купуват български фаянс и теракот, мога да им дам съвет, че нещата не са съвършенни но са произведени в България. Смесителите на Видима са с най-добро качество продавани в момента на Българския и Европейски пазар. Санитарния фаянс на Видима- Севлиево и Фаянс- Каспичан е с много добро качество, не се заблуждавайте че турския санитарен фаянс е по-евтин, защото почти винаги евтиното излиза скъпо. Оставям и малко кординати на фирмата с пожелание донякъде да ви се решат проблемите. Весели празници!
 
web: jordy22.com, jordy22.net, jordy22.info
СКЛАДОВА БАЗА - ВАРНА Западна промишлена зона
/бивш склад на Валентина/    
 
 Работно време
Понеделник - Неделя: 9.00 - 18.30 ч
 
 тел./факс:(+359 52) 730 833
моб.тел: (+359 896) 78 78 74

--------------------------------------------------------------------------------
 
СКЛАДОВА БАЗА - ПРОВАДИЯ ул. "Борис Мавроганов" N4
Работно време
Понеделник - Събота 9.00 - 18.30 ч.
  
 тел./факс: (+359 518) 60 22

--------------------------------------------------------------------------------
 
Магазини Джорди 22 ЕООД
Всичко за Вашата баня ВАРНА
  
 ул. "Кавала" N 10
Работно време
Понеделник - Петък 9.00 - 18.30 ч.
Събота 9.00 - 14.00 ч.
    
 
 тел:(+359 52) 600 673
 ул. "Кавала" N17
Работно време
Понеделник - Петък 9.00 - 18.30 ч.
Събота 9.00 - 14.00 ч.
 

 гр. Провадия
 ул."Цар Освободител" N 37
Работно време
Понеделник - Събота 9.00 - 18.30 ч.
 
 моб. тел: (+359 896) 66 24 14

--------------------------------------------------------------------------------
 
ОФИС ВАРНА Западна промишлена зона
/бивш склад на Валентина/  
 тел./факс:(+359 52) 506 615
моб.тел: (+359 896) 78 78 75
  office@jordy22.com
 jordy22@mail.bg

# 78
za cjalostno oburudvane s ViK materiali, kakto i kompleksno oborudvane za banja / mivki,toaletni kazan4eta, baterii, dush kabini, vani i asortimenti za banja/  moje da namerite v slad Filbo - Zapadna promi6lena zona /krai ezernija pat za Devnja/

# 79
  • Мнения: 636
Не съм съгласна, че плочките в Елис-Ге не струват. Изцяло от тях сме купували досега и не съм имала никакви проблеми. Е последно преди 5 години беше, но не вярвам да има промяна.

# 80
  • Мнения: 5 178
Има един магазин на ул. "Кап. Петко войвода", това е малко в страни от площадчето на Ритуална зала. Магазина е на "Доминант-М". Аз там си харесах плочки - испански, за 16лв/кв.м Peace

А това са самите плочки Wink http://www.baldocer.com/htm_english/showrooms/20x30/showroom_papiro_20x30.htm

И нашите са от там. Доволни сме Mr. Green Heart Eyes .

За Досев много внимавай, защото в кашони на които пише първо качество излизат плочки XXXX качество.. Право на рекламация нямаш. Вече 2-ма приятели се набутват взерски, на едните плочките са на дъга, чудни фуги имат #Cussing out #2gunfire

В Керамик Маркет също имаше интересни предложения.

# 81
  • Мнения: 5 178
Мебели за баня по индивидуален проект прават във VIKARD.

Варна
ул. ''Ген. Колев'' 74a; тел.: 052/616 380;
нов шоурум
ул. "Иван Вазов" 41-43; тел.: 0899 917 173


Да, нашата мивка е от тях и съм много доволна. Испанска, и няма нищо общо като вид с Мидите на Видима
Имат хубави мебели, работят и по поръчка. Завода мисля е в Русе

# 82
здравейте и от мен.  Embarassedвъв връзка с тягостното обзавеждане на бани някой ще сподели ли ако има опит с ваните- много бих искала хидромасажна, но цените са толкова различни- от 1000 до 3500  newsm78. Някой нещо да препоръча??? ooooh! благодарство предварително  Shocked

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 11:13 от mamagaby

# 83
  • Мнения: 314
Български вани,акрилни,произведени в Пловдив с 25 год. гаранция.Австрийски хидромасажни системи с 2 год. гаранция.Нашата е такава,модела е Лондон.Oще не е монтирана,но не мисля,че ще имаме проблеми.Струваше около 1400лв.За тези пари решихме да се спрем на българска,а не китайска или турска.Иначе за чехските знам,че са качествени ,но доста по-скъпи.

# 84
Здравейте! Късничко открих този интересен сайт! Close Но с удоволствие ще ви препоръчам магазин за обзавеждане на банята. В него можете да намерите всичко необходимо за вашата баня след теракота и фаянса. Има хидромасажни вани ,душкабини, шкаф мивки, интересни огледала с осветление и аксесоари на мн.добри цени. А при по-комплексно обзавеждане правят и страхотни отстъпки от порядъка на 20-35%  За тези които се интересуват -маг. се намира на ул. Патриарх Евтимий" 36 това е в отсечката между двата бул. Сливница и Владислав.  Аз сега правя ремонт и си накупих всичко от там. В момента имат страхотна пролетна промоция до края на април.

Общи условия

Активация на акаунт