Обзавеждане за баня - гр. Варна

  • 52 064
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 691
Аз работиа в Елис-Ге!
Какво по-точно не ви харесва тук?

# 46
  • Мнения: 5 622
Лятото правихме ремонт на банята и ВЦ-то при баба ми. Купихме плочки и санитария от Доминант М и Хикови. Много съм доволна. Сега чакам отговор на едно запитване от Хикови и ако има това, което искам, започваме ремонт и на нашата баня, пак с неща от техният магазин.

Имат разнообразие от модели и ценово също може да намерите това, което ви устройва. Аз съм много доволна  Peace

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Записвам се за темата. Дадохте ми идеи за магазини, които незнаех Heart Eyes Аз от половин месец търся лилави нюанси за банята и WC, но нищо засега Sad След Нова Година обаче ще подновя търсенето Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 2 839
В Сима имаше много нежно лилав теракот и фаянс.
Декември го имаше със сигурност.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 180
В Сима имаше много нежно лилав теракот и фаянс.
Декември го имаше със сигурност.
Да, гледахме го, но не ни допадна защото от същата серия можех да го съчетая само с бяло и бежаво.
Спряхме се на модел от Досев- бяло със сиво и фриз от бордо Mr. Green Ще пратя снимка като стане. Дано се получи Praynig
А някой има ли баня в тези цветове?

# 50
  • Мнения: 1 381
Гледах лятото ,че правят някакъв голям търговки център Аква срещу Метро. Не беше отворен докато бяхме  в БГ и не можахме да разгледаме.Кажете ми какво се прадава там за обзавеждане на баня и на какви цени.

# 51
  • Мнения: 2 839
Какво значи на какви цени  newsm78 На най-различни  Mr. Green
Иначе продават май повече мебели, отколкото обзавеждане за баня. Фаянс, теракот няма, има обков, душ-кабини, вани ... това се сещам. Нещата са основно китайски, турски.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Гледах лятото ,че правят някакъв голям търговки център Аква срещу Метро.

Тотално ме изнервят от тоя магазин! Close
3 пъти ходим вече към 18.00-18.30 часа, на вратата пише, че работното им време е до 19.00, а вече са затворени, последния път дори паркингът беше заключен. Направо нямам думи!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 311
Момичета, ще ми помогнете ли? Търся мивка Неос, не знам какточно се изписва на латиница. Българска марка е (или серия), имало склад във Варна. Някой срещал ли е това име?
И аз се интересувам. Това е българският полимер мрамор, нали? newsm78

В магазин Самър ги има, също и в Сима. Всъщност не знам как се казват, но в тези магазини съм виждала такива български мивки.


И аз да добавя наи изгодно излизат да се поръчат във Филбо (складът по пътя към Зап. пром. зона), иначе съм ги виждала и в Мебелната къща

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Гледах лятото ,че правят някакъв голям търговки център Аква срещу Метро. Не беше отворен докато бяхме  в БГ и не можахме да разгледаме.Кажете ми какво се прадава там за обзавеждане на баня и на какви цени.
И аз нямам добро мнение за този магазин!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 791
И на нас ни предстои ремонт на банята и съм се луднала от мисли. Я кажете по колко върви сега поставяне на плочки, че на нас ни искат по 16 лв/ кв.м. и ми се вижда много.
    А мнения за окачен таван, че съвсем ще се побъркам- едни ми казват непременно да сложим, други- в никакъв случей, да дишал тавана трябвало...???
    Мнения за МДФ и полистирол мебели за баня? Също чувам 2 -те крайни мнения???

# 56
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ние платихме по 10 лв. на кв. м. Ако ви се налага да се прави и замазка, още по 3,50 лв. на кв. м.
Ние ще слагаме окачен таван... просто няма друг начин да скрием тръбите на горния етаж. В Бургас банята в апартамента ни е с окачен таван и нямахме никакви проблеми!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да ви питам - някой ходи ли вече на "Трите ключа"? Видях, че Досев правят намаления...

# 58
  • Варна
  • Мнения: 791
Ние такмо се каним да ходим утре, че до броени дни  мятаме банята, трябва да вземем окончателно решение- струва си да се види и на изложението какво се предлага, понякога има по-изгодни оферти... някой ако вече е ходил, ще ми е интересно и аз да разбера. То свършвало сега в неделя, добре че забелязах  ooooh!

Кажете, моля ви се, нормално ли е да ми искат по 16 лв/кв.м. за поставяне на плочки + допълнително ако имало фризове- по 6 лв. линейния метър, за лайсни по 3 лв. за линеен метър ???Много сме раздвоени- хем са сигурни майсторите, качествено работят, хем приятелки ми казват, че такива били тарикати- за всичко допълнително да взимат, нямало такова нещо...
Дайте някой свестен майстор? Де го това виетнамче, дето го хвалите?

# 59
Здравейте, на мен ми се налага да си обзавеждам апартамент. Строителя ми даде възможност да си избера плочки за банята и кухнята, което място си пожелая. За съжаление и аз като някои от вас бях чувала хубави неща за магазин Хикови, но вече мнението ми се промени. Взех си плочките за банята от тях, избрах български на КАй, вярно качеството на българският фаянс не е като на испанския, но според мен се доближават. След като ми сложиха плочките в банята се оказа, че за I во качество цветовете в кашоните много делят.Майсторите скриха недостаъка като ги сложиха на мястото където ще бъде душ кабината. Както и да е останах що годе доволна от избора като начало за магазин и плочки. Дойде и момнета, в който трябваше да избирам за кухнята гранитогрес отидох пак в магазин "Хикови" и ми предложиха някакъв гранитогрес който уж бил на прмоция, Италиански около 15 лв м2.Много се чудех, защото първо плочките които си бях харесала ги нямаха в наличност. После когато отидох в склада ми казаха, че биле на промоция до изчерпване на количествата. харесах ги платих и се пребрах в къщи уж доволна от избора. На следващия ден ми звъни изпълнителя на блока и ми каза,че по-отвратителни плочки от моите не е виждал. отидохме с него да ги връщаме за 6 м2 такъв голям проблем стана,че се чудя как неги е срам да се злепоставят потози начин.Искам да ви кажа скъпи дами,че господин Хиков неприема рекламация поникакъв начин относно продуктите си, Замяна, подмяна на закупена стока не се връща,така че оттук нататък Вие решавате недай си боже да се окажат дефектни плочките в кашоните ще трябва да купувате още, а ако са по 80 лв м2? Въобще несъм доволна от тях, както и от отношението на склададжийката и продавачките в склада, бяха много дръпнати и недружелюбни. Помислете, проучете всички варианти и тогава се впускайте в покупката на строителни материали.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт